Хайде да се събереме в бебешка близнашка тема!

  • 23 178
  • 261
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 711
Танини, радвам се че си намерила време да ни разкажеш как сте Simple Smile Аз също мисля че може да преяждат когато има даваш да сучат... те като растат и стават по-силни и съотвтно дърпат по-силно и ядат по-бързо. ние преди сучехме по 20 минути, а сега за 5-10 минути са изсукали всичко (около 80-90гр) и после почват да си искат АМ-то.
Нели, така както разказваш за Станимърко ми прилича на същия проблем който имахме с Лора. Педиатърката каза, че е възможно да е от зъбите, понеже си напряга повече венците когато яде от шишето и я боли и за това не го иска (а иначе от гърадата си ядеше с голямо желание). Ако сте със силиконови биберони, пробвай с каучукова... аз като й смених бибероните и се оправи... и сега като захапе, докато не свърши млякото, не мога да й го издърпам от устата Simple Smile Кажи после дали имало и при вас ефект.

# 226
  • Мнения: 1 069
Хелче, ние сме с шишетата на Авент, а те май нямат каучукови биберони?! НО ще питам в Щъркела утре и без това ще пазаруваме "манджа"

# 227
Хей приятели...Надявам се да не съм влезла в форума с гръм и стрясък  Grinning Да ви се представя аз съм едно 15 годишно момиче и се казвам Катрин и на кратко Кети Simple Smile Не съм майка нито и дете имам,само дето се чувствам като такава защото вуйна ми има близначета 1 момиче и 1 момче.Когато се родиха вуйна ми имаше нужда от помощ и аз бях неотлъчно до нея и децата.Толкова ми е приятно да ги гледам и ги храня.Няколко пъти се налагало вуйна да ми закарат децата у нас аз да ги гледам защото нямаше на кой друг.И аз оттогава разбрах,че вуйна ми има доверие а не като някоя дето въобще да не ми проговори...И този ден ми беше за 1ви път но мина успешно не беше кой знае какво защото гледах само момичето а момчето спеше сладко...А за регистрацията в форума си направих защото ми харесва да пиша такива теми за бебета...  bouquet

# 228
  • Мнения: 263
ох, и аз имам проблем с храненето напоследък. ние сме на смесено хранене - цедя се преди всяко хранене, без това през нощта Simple Smile, и колкото недостига добавям адаптирано мляко. лина, която ядеше като ламя, от два дни не иска да яде, плаче, когато и дам биберона, дърпа се и накрая яденето и остава. устичката е чистичка. не знам какво да я правя. аз също ползвам шишета и биберони на авент и мисля, че те нямат каучукови биберони.

# 229
  • Мнения: 2 950


АЙДЕ БЕ ДЕСИ, писна ми да чакам!!!! Hug Hug Hug



И на мен, Нели, и на мен!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 230
  • София
  • Мнения: 1 711
Ако Авент нямат каучукови, вземи чико... те също мисля че стават. Ние сме с be free, но имам и 2 шишета на Авент и доста твърди ми се струват бибероните им.

# 231
  • София
  • Мнения: 1 849
Момичета, мерси за посрещането  Hug
Аз май не съм се изразила правилно вчера. В момента не ги кърмя, давам им малко кърма със шише, така че не преяждат със сигурност, ядат по 100-110 мл. Започнах да ги слагам, бях решила да не е на всяко хранене, а постепенно да увеличавам, за да не ми се разранят гърдите пак, може би един или два пъти вечер, но те започнаха през деня да повръщат и аз спрях. Тогава бяха на обикновено АМ, тя педиатърката ми каза, че имат рефлукс на консултацията, но аз не повярвах, защото повръщаха рядко и по малко. Но изведнъж започнаха да повръщат много, особено Яси, виждах как храната се връща в устата му, а той я преглъща отново (сори за обяснението), а иначе излизаше точно на фонтан. Много ги дразнеше, два дни реваха нон-стоп (иначе са кротки, реват само за храна), докато намеря Аптамил АР. На вторият ден се оправиха. И сега са си като преди, вече не повръщат изобщо, така че май ще пробвам пак с кърменето. А зърната са леко разранени от помпата. Беше ми поспряла кърмата, че изживях един стрес с Яси - много ни изплаши, едвам изцеждах по 20-30 мл от двете гърди, но сега май се пооправи, дори днес се обзаведох с бучка. Абе много ми е странна тази кърма.

Да ви питам как ги обличате и завивате като излизате, аз май много леко, днес им бяха студени нослетата.

Нели, браво на теб, то и аз съм забелязала, че като сме сами се оправяме най-добре.

# 232
  • Мнения: 1 069
Танини, аз моите сега ги обличам с ескимосчета, а отдолу както си седят в къщи... Слагам ги в портбебетата в количката и не ги завивам с нищо.

Ето това са ми ескимосчетата А иначе като беше по-топло бяха с якенца, но с одеялца.

# 233
  • Мнения: 3 638
Ето ме и мен най-сетне, но нещо тези дни много на рев сме го ударили, не знам какво им стана на бебочките, добре че поне нощем засега спим, но да не се хваля много  Praynig
Мерси за честитките и честито на патерица и на Каси и Гоца - да са ви живи и здрави юнаците!

Танини, добре завърнала се  Hug Аз засега не ги обличам с ескимосчета, а и порт-бебетата са ми като юрганчета отгоре и отдолу, не е и толкова студено тук засега, при вас вече и сняг валя  Wink Иначе тук ми казваха да не гледам дали им били студени ръчичките или нослетата, ако са им топли вратлетата отзад, значи са ОК. Аз ги слушам, защото ми се иска да ги закаля повечко, че иначе ще сме все настинали в тая студена Холандия  Simple Smile

Нелка, много са ти готини ескимосчетата  Heart Eyes

Гоца, наистина са ти много сладки бебоците! А за обръщането и аз като Лидди да ти кажа да не се притесняваш. Тук всеки път като ходя ме ядосват в консултацията, имат някакви си таблици и децата едва ли не по график трябва да се развиват  Sad Последния път като ходихме понеже Джордана беше вече малко уморена не успяваше да следи с поглед ръката на лекарката и я изкараха едва ли не сляпа  #Cussing out Само гледам да не им се ядосвам, нали ги виждам колко са различни дори една от друга и как различно правят нещата   Naughty

Деска, айде и от мен още една подкана, а за кекса беше майтап, но на мен като ми казаха че ще ми предизвикват раждането наистина опитахме, но без успех  Crazy Спестявам останалите подробности  Embarassed

Sweet^CanDy или Кети, здравей сред нас  Hug Радвам се, че ти харесва да се занимаваш с бебета. Аз също бях на 9 години, когато се роди сестра ми и почти на 15, когато се роди брат ми и много помагах, при това с голямо удоволствие. Даже все разправях, че искам да си имам 5 деца  Rolling Eyes Успех с малките близнаци и съм сигурна, че помощта ти е много ценена!  Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 1 069
Даже все разправях, че искам да си имам 5 деца

ХЕХЕХЕ, още не е късно - вече имаш две девойки, следващия път трима мъжаги - ХИХИХИХИ и готово  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 235
  • Мнения: 3 638
Даже все разправях, че искам да си имам 5 деца

ХЕХЕХЕ, още не е късно - вече имаш две девойки, следващия път трима мъжаги - ХИХИХИХИ и готово  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Нели недей така, че реално погледнато е по-лесно на теб да ти се случат още 2 девойки, отколкото на мен 3 мъжаги  Mr. Green Joy Joy Joy хи-хи-хи

# 236
  • София
  • Мнения: 1 711
Даже все разправях, че искам да си имам 5 деца

ХЕХЕХЕ, още не е късно - вече имаш две девойки, следващия път трима мъжаги - ХИХИХИХИ и готово  Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Нели недей така, че реално погледнато е по-лесно на теб да ти се случат още 2 девойки, отколкото на мен 3 мъжаги  Mr. Green Joy Joy Joy хи-хи-хи
Хехе... Simple Smile много ми стана весело и сега се сещам първия ми преглед когато ми казах че ще имам близнаци Simple Smile предната нощ сънувам аз че отивам на преглед и ми казват че ще имам 5 бебета... и като отидаох на прегледа и доктораката като ми вика "ама те са 2!''... трябваше ми половин час да осъзная какво ми е казала Simple Smile

# 237
  • Мнения: 1 069
Ох, момичета, разсмяхте ме - лелееееееееее, Хелче, как 5  #Crazy #Crazy #Crazy

Фата, при мен се доказа че не мога да имам девойки  Joy Joy Joy Но таткото е решил да не се отказва - дано само не стигнем волейболен отбор - щото аз ще съм рефера и жална им майка  Joy Joy Joy

# 238
  • Мнения: 450
Деси,
за секса не е само майтап, аз гледах едно предаване по немската,
където лекар препоръча на една двойка секс, като обясни че спермата съдържа нещо от което се предизвикват контракциите Grinning,
но ако съдя по мене си как съм в момента, на тебе не ти завиждам,
че по кг. са двойно колкото мойте, та сигурно секса ти се струва една голяма шега Grinning

Аз имам една питане,
като ви "слушам" за цедене и изпомпване и нощно хранене,
дали ще трябва да си купя за болницата някаква помпа newsm78 и ако да каква ще ми препоръчате?

# 239
  • София
  • Мнения: 3 414
mari73 аз не че имам опит много но за месец и половина минах през чико,нук /спринцовка/ и авент а за нея благодаря на Aila.Чикото нестава,нука е доста болезнено но пък отпушва яко,авента е рай,свиркаш си и си цедиш.Трябва ти за болницата и хапчета или течност за стерилизация.
fata morgana Лидди Hug благодаря ви за успокоителните думи.
Nelly Dieva кученцето на аватара ти с вас ли живее?

Общи условия

Активация на акаунт