сироп за кашлица за забременяване

  • 17 390
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
МУКОСОЛВАН Mr. Green Пие се от 10 ден нататък до ову - разрежда секретите в тялото - респективно и цервикалната слуз.
Успех!

# 16
  • София
  • Мнения: 35 957
И аз съм чувала за това, но доколкото си спомням ставаше въпрос за някаква точно определена съставка в сиропите за кашлица, която обаче не присъства задължително във всеки сироп  newsm78

Guaifenesin (Гуайфенезин)  Peace.

Peace да и у нас не се внася - поде до преди 2 години никъде нямаше лекарство, което да я съдържа или поне да преобладава, но в по-голям %
Чела съм доста за това - прилага се когато има проблем с ЦС.

# 17
  • Мнения: 8 952
Не знаех това за сиропа за кашлица...  newsm78
Но трябва да ви споделя, че последния път като бях болна пих точно Мукосолван и наистина констатирах по-течна ЦС в периода , в който го пиех. Явно има нещо вярно.

# 18
И аз съм чела някъде за сиропа за кашлица и втечняването на ЦС... но не съм го пробвала.
Пробвай и дано да се похвалиш с хубав + резултат  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 19
  • Мнения: 65
Изненадана съм от това- не съм чувала такова нещо, но пък кой знае- може и да евъзможно.Дай Боже!   Praynig На какво ли не сме съгласни като стане дума за помощ в това отношение?!

При мен не помогна такав сироп, а 2 миниатюрни гранулки, които моя гинеколог ми даде за мен и 2 зa мъжа ми, като се оплаках, че от 10-месеца "не става". Не знам дали е съвпадение или не, но лекарят ми остана днес много доволен от мен (имаше честта да потварди че съм бременна, така както показа и теста преди 10тина дни) и горд със себе си- кълне се в вездешъщата сила на хомеопатичните лекарства.Та що ме питаш твоя гин по-добре - и за сиропа за кашлица и евентуално за малко хомеопатична помощ?
Късмет! Стеб сме!    bouquet

# 20
  • Мнения: 2 422
Идеята е, че сиропите за кашлица, които са ОТХРАЧВАЩИ и по принцип имат за цел да втечнят секрета в белите дробове, втечняват и всички други секрети в тялото, включително цервикалната слуз. Цервикалната слуз е нещо като запушалка на шийката на матката и ако не е в достатъчно течно състояние, сперматозоидите няма как да проникнат в матката. Затова и липсата на цервикална слуз се посочва като една от причините за стерилитет.

Може да втечни но липсата на цервикална слуз няма как да се повлияе от сиропа .
Според мен това са пълни щуротии- мое мнение Thinking

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
При мен не помогна такав сироп, а 2 миниатюрни гранулки, които моя гинеколог ми даде за мен и 2 зa мъжа ми, като се оплаках, че от 10-месеца "не става".
Ще издадеш ли името на тия малките хапченца .... плийс Blush
и .... ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ !!!!! да е лека , неусетно бърза и много спокойнаbouquet

# 22
  • Мнения: 268
.........
Може да втечни но липсата на цервикална слуз няма как да се повлияе от сиропа .
Според мен това са пълни щуротии- мое мнение Thinking

Може би не съм се изразила достатъчно ясно. Цервикален секрет винаги има, но не винаги е в течно състояние, а сиропът помага в такива случаи. Липсата на достатъчно течна цервикална слуз действително може да е причина за стерилитет. Не са щуротии  Peace.

# 23
  • Мнения: 72
Аз го пробвах този месец и незнам дали е съвпадение но около дните на овуто бях повече от втечнена. Мисля че има резултат,но дали бебе е станало никой незнае. сега незнам как ще изтрая 10 -15 дни за да си направя тест! Muzi,и аз искам да разбера за тези хапченца ако можеш да споделиш как се казват та и ние да пробваме. Знаеш ли може да не е съвпадение а точно те да са ти помогнали. То като иска човек бебе,че чак се изумявам от себе си в какви неща съм взела да се надявам! Shocked

# 24
  • Мнения: 2 422
.........
Може да втечни но липсата на цервикална слуз няма как да се повлияе от сиропа .
Според мен това са пълни щуротии- мое мнение Thinking

Може би не съм се изразила достатъчно ясно. Цервикален секрет винаги има, но не винаги е в течно състояние, а сиропът помага в такива случаи. Липсата на достатъчно течна цервикална слуз действително може да е причина за стерилитет. Не са щуротии  Peace.

Ама то и аз не съм се изразила правилно мислих за сиропа като казах --Щуротии-- а не за това което си казала извини кака си  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  bouquet

# 25
  • Мнения: 65
kasablanka,

мерси за поздравленията и пожеланията.дано е така, а и същото желая скоро и на теб!   bouquet
Въпросните хапчета ги получих от лекаря "разфасовани" и не знам как се казват, питай просто за хомеопатични хапчета за целта!
Късмет!   Peace

# 26
  • Мнения: 268
Въпросните хапчета ги получих от лекаря "разфасовани" и не знам как се казват, питай просто за хомеопатични хапчета за целта!

За каква цел? Момичета, моля ви, не си разменяйте по този начин лекарствата! Това, което е помогнало на една, може да навреди на друга! Трябва да имате установен проблем, за да пиете определени лекарства, подходящи за този проблем. Разберете, че няма такова нещо като "хапчета за забременяване"!

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Въпросните хапчета ги получих от лекаря "разфасовани" и не знам как се казват, питай просто за хомеопатични хапчета за целта!

За каква цел? Момичета, моля ви, не си разменяйте по този начин лекарствата! Това, което е помогнало на една, може да навреди на друга! Трябва да имате установен проблем, за да пиете определени лекарства, подходящи за този проблем. Разберете, че няма такова нещо като "хапчета за забременяване"!

Абсолютно си права Peace

# 28
  • Мнения: 65
Оставам с впечатление, че не съм разбрана от някои госпожи, дано поне повдигналата темата да ме е разбрала правилно. Та тя питаше за лекарства-помощ за забременяване (това е целта, или...?).
Не споменавам никакви имена на препарати, щото имах предвид лекаря компетентно за конкретната пациентка за назначи хомеопатично средтво.Просто може да се попита гин-а.Това е всичко...

# 29
  • Мнения: 268
хайде сега аз като една от "неразбралите госпожи" да обясня. само първият ми въпрос беше към теб (и то риторичен), с останалото се обърнах към момичетата, които държаха да пробват въпросните хапчета. явно и ти не си ме разбрала  Peace.
опитах се и да обясня, че няма такова нещо като магически хапчета за забременяване, защото ако имаше всички щяхме да сме бременни. 
както и да е  Stop. който иска да си прави експерименти да действа. казах го за доброто на всички, който ме разбрал - разбрал. Успех на всички!

Общи условия

Активация на акаунт