Тайната на дългата и гъста коса-14

  • 46 333
  • 416
  •   2
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 242
Газта придава на косата блясък ... и здравина. Незнам защо и как Simple Smile!
Поне моята коса става много жива и блестяща от нея - пробвала съм и без газ и така направих сравнението.
Но освен това и ..... малко мирише Simple Smile!

Блясък и здравина значи, охааааа едвам ме нави дет' се вика  Laughing....явно следващия път и газ ще й капнем на метлата Joy То за още лъскаво и смрад ще потърпя час-два  Mr. Green Mr. Green Благодарско, розичка  Hug

# 331
  • Мнения: 4 496
Значи...аз не я сресвах преди маската.Като я нанеса-тогава.По-лесно ми се струва,защото косата е мазна и гребена се хлъзга.А преди въобще да започна с маската,след шампоана и балсама в банята ми падаше страшно много коса.Даже съм броила... ku-kuОтдавам го на това,че пада мъртвата коса,на чието място изникват новите косъмчета.И на това,че през деня не забелязвам да ми пада коса,ама ела да видиш после кутията на прахосмукачката.... Hug
А за газта-има до нас железария,ама като се прибера-тогава се сещам,че съм смятала да влизам...И така всеки път ooooh!

Мас не съм слагала,замених я с бадемово масло и масло от ши.За зехтина незнам,но той присъства и в други домашни маски за коса.Така че и той е полезен.може да се редува с бадемовото.

# 332
  • Мнения: 778
Газта придава на косата блясък ... и здравина. Незнам защо и как Simple Smile!
Поне моята коса става много жива и блестяща от нея - пробвала съм и без газ и така направих сравнението.
Но освен това и ..... малко мирише Simple Smile!

Блясък и здравина значи, охааааа едвам ме нави дет' се вика  Laughing....явно следващия път и газ ще й капнем на метлата Joy То за още лъскаво и смрад ще потърпя час-два  Mr. Green Mr. Green Благодарско, розичка  Hug

Заслужава си Simple Smile
Помня времето, когато бях в детската градина и когато имаше много ... гадинки по главичките и косичките ни. Тогава ни тормозеха с прословутото лекарство - равни части газ, мас и оцет. Тогава имах - естествено руса, естествено къдрава и гъста коса Simple Smile.
Сега - нито ми е руса, нито къдрава и ... не много гъста Simple Smile!

# 333
Мацам се с тривитаминол от  два месеца... и напоследък забелязвам огромното количество коса, което пада (главно при миене)... така че явно и аз съм с този проблем!

# 334
  • Мнения: 4 496
След мацане два месеца идва времето за почивка...И аз почивам,колкото и да не ми се иска.... Sad

# 335
  • Мнения: 1 802
Момичета, аз вече се мацам доста време и така и не намерих този мечтан блясък в косата си  Tired Къде бъркам? Слагам по 2 суп.лъж. тривитаминол, оцет, зехтин, ракия, бад.масло, преди слагах и газ, но вече не слагам.
Ето снимка, преди 2 часа измих маската  (и не ми се смейте, че снимката сама си я правих, нямаше кой да ме снима в момента  Whistling )
Коя съставка не е за моята коса? Струва ми се че стана прекалено суха. Освен това яко пада.   ooooh!

# 336
  • Мнения: 1 798
Ама на всички ви сега ли пада коса?Есенно време пада повечко мисля..И на мен ми пада.

# 337
  • Мнения: 4 496
Елеонора_76,косата ти студено-къдрена ли е?Може от това да е суха.А и на чупливите коси блясъка не се забелязва толкова добре.Ако ти е естествена-извинявай! HugЛичи си обаче,че е гъстичка! Flutter

# 338
  • Мнения: 1 802
красим, да студено къдрена е. Преди 3 месеца я накъдрих. Гъста е - тя по принцип си е гъста,  което много ме дразни. Какво ще ме посъветваш? Да спирам ли с маската? Или да променям нещо във нея? Освен това вече не понасям този цвят на косата си. Не съм се боядисвала от около 4-5 месеца...
И препоръчайте ми някой шампоан и балсам, днес всичко ми свърши... Досега ползвах Нивеа, искам да започна със нещо по качествено да мия косата си.

# 339
  • Мнения: 603
Елеонора, ракията изсушава косата ,някой казват че и жълтъка, капвай по една две капки ракия.Полезна е защото загрява и по този начин по-хубаво се приемат съставките,но ако е силна трябва по малко.
А за шампоана, аз си взех на Билка,има много доволни момичета, пък и мисля че е максимално изчистен он всякакви химии. Красим мисля ,че и тя използваше такъв. Красим,мила ти доволна ли си от от този шампоан? 
И на мен ме пада,есенен косопад е.А след маската космите които падат са мъртвите, не се плашете толкова, растат нови   bouquet

 




# 340
  • Мнения: 1 802
УсMuBka, благодаря ти за съвета. Ще намаля ракията  Simple Smile Но за шампоана .. мъжа ми ползва  Билка и много му се омазнява косата. Аз няколко пъти съм си мила със него косата, но не ми харесва никак...  Confused
Ще чакам за предложения, дано нещо ми допадне, макар че на всяка коса всеки шампоан действа различно  Simple Smile

# 341
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз напоследък ползвам само на Клоран шампоаните...
И те са натурални.

# 342
  • Мнения: 603
Елеонора, това ще намаля ракията  Joy Joy Joy беше много готино Simple Smile а за шампоана,съгласна съм че при всеки е различно - не знам, Cliss Kur този с маслата е хубав, пробвай, на Loreal. Fructis също съм ползвала и съм доволна.   bouquet Пробвай,докато намериш идеалния

# 343
  • Мнения: 1 365
Елеонора, има шампоани на серията Дениз /италианска на Биофарма/. Шампоаните им изобщо не са лоши, а маската с плацента е направо чудесна. Има и една немска фирма - Флорена - оригинални немски продукти. Те имат един нов мъжки щампоан /не се смейте, но аз го ползвам/, който е специално против косопад и е с екстракт от хмел /ако не се лъжа/. В София знам къде ги има. Пробвай ги, може да останеш доволна. Цените на шампоаните и на двете фирми са около 5лв. Аз мога да заявя смело, че в момента косата ми изобщо не пада. Е, пия и Геритамин и от вчера си правя маската след почивка.

# 344
  • Мнения: 1 365
Момичета, моля Ви кажете как вмъквате снимка, че нещо не съм наясно, ама изобщо, как става това?????? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт