Детето ми го гледа майка ми.

  • 7 534
  • 113
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 116
Извинявам се за ОФФ, но ще помоля гостите който пишат в тази тема, да се регистрират или да се логнат, ако са регистрирани  newsm78

Много пишат, чели разни теми, пък накрая гости  newsm78

# 91
Извинявам се за ОФФ, но ще помоля гостите който пишат в тази тема, да се регистрират или да се логнат, ако са регистрирани  newsm78

Много пишат, чели разни теми, пък накрая гости  newsm78

регистрацията не е zадължителна  Wink

....

Няма и да има. Защото го има и "щом не съм го видял, значи не съществува". За какво да пише като не го вижда по цяла седмица?
И моите като са през лятото при бабите, и аз не зная какво точно става там.

Много , много крайно и обидно .

# 92
  • Мнения: 5 468
Извинявам се за ОФФ, но ще помоля гостите който пишат в тази тема, да се регистрират или да се логнат, ако са регистрирани  newsm78

Много пишат, чели разни теми, пък накрая гости  newsm78

регистрацията не е zадължителна  Wink
Не е, наистина, но като регистриран е по-интересно, а и потребителите приемат мненията ти по-сериозно. На гостите мненията им се приемат малко по-мнително, защото има много провокатори и интриганти сред тях Wink.

# 93
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз мненията на гостите направо ги пропускам Tired

# 94
Извинявам се за ОФФ, но ще помоля гостите който пишат в тази тема, да се регистрират или да се логнат, ако са регистрирани  newsm78

Много пишат, чели разни теми, пък накрая гости  newsm78

регистрацията не е zадължителна  Wink
Не е, наистина, но като регистриран е по-интересно, а и потребителите приемат мненията ти по-сериозно. На гостите мненията им се приемат малко по-мнително, защото има много провокатори и интриганти сред тях Wink.

Това не ме вълнува особено  Wink

Аз мненията на гостите направо ги пропускам Tired

това също  Wink

# 95
  • Мнения: 479
Да виждам, че добър спор се развихри на мой гръб така да се каже. Е няма лошо, в спора се ражда истината, въпреки че тук май няма да се получи. Всъщност само още един път се убедих, че темите се израждат, когато хората не четат внимателно преди да пишат.
Пиша за последно в темата. Не съм имала за цел да убеждавам някого че гледането от бабите е най-добрият вариант. Нито съм търсела успокоение на съвестта ми. Да имам си своите съмнения. НО ВИЕ нямате ли съмнения дали гледате правилно детето си? Който каже че няма просто лъже.
Защо да няма тема за гледането от бабите???? Или като не Ви изнасят такива теми просто да ги няма.
Знам че детето ми ме обича, знам че расте здраво и обичано, знам че му осигурявам задоволен и спокоен живот, знам че съм добра майка /сигурно по-добра и от някои, които се бият в гръдите, че САМИ отглеждат децата си/.
А да, Янтра моето дете сме го правили не година и половина, а четири години. Желано и доста чакано дете. Минала съм през доста трудности и пречки и го оставих не на НЯКОЙ, а на майка ми.
Благодаря за мненията и за споделеният опит на майки в моето положение. Някои критики определено ми бяха полезни. За преднамерените нападки няма да пиша.
 Simple Smile

# 96
  • Мнения: 7 716
Винаги съм се учудвала на жените, които раждат деца, само за да имат чавка в графата " родих дете".
Раждат и хвърлят!
Да им върви кариерата, да им е чистичка къщата, да няма пръстчета по масичката в хола...
Но... един ден детето пораства, жената остарява и търси връзка... търси ... ама няма...
И се пита ... ама защо стана така...

П.П. Моето дете отрасна на жълтите павета, сред автомобилите, минавайки с количката между димящите ауспуси, пие мляко от кутия, тичах от работа до забавачки, комбинирах с други мами.
Детето ми е здраво и обичливо.
Отрасна с мен и изживявам всеки един миг от детството, трудно ми е, но съм щастлива, че сме заедно.

# 97
  • Мнения: 3 116
...Желано и доста чакано дете. Минала съм през доста трудности и пречки и го оставих не на НЯКОЙ, а на майка ми. ...

Това беше грубо  Tired Аз ще спра да пиша май не само в тази тема, а в целия форум, с тези непрекъснати нападки ! Грозна работа  Sick

# 98
  • Мнения: 479
Съжалявам че пак пиша, но Ритка никого не съм нападнала. Не разбирам за какво иде реч.
В нито един постинг тук във форума не съм била груба.

# 99
  • out of space
  • Мнения: 8 574
...Желано и доста чакано дете. Минала съм през доста трудности и пречки и го оставих не на НЯКОЙ, а на майка ми. ...

Това беше грубо  Tired Аз ще спра да пиша май не само в тази тема, а в целия форум, с тези непрекъснати нападки ! Грозна работа  Sick

Абе ти добре ли си?!  Shocked

# 100
  • София
  • Мнения: 2 437
Добре, де, изядохте я майката.

При мен винаги има проблем в това, че мога да защитавам и двете гледни точки. В случая ще защитя жената, защото много хора май не могат да разберат. Плюсовете и минусите във всеки вариант за гледане на детето са абсолютно индивидуални.

В случая тя е направила своя избор според плюсовете и минусите от гледна точка на нейният бит, нерви, възможности, преценка. Може би и аз бих постъпила по същия начин, ако съм на нейно място, не знам. От моята камбанария нещата не стоят така, както от нейната.

Не съм съгласна, че е захвърлила детето си. Самонавивате се, много сте и става страшно.

# 101
  • Мнения: 884
Само не можах да разбера каква е връзката между това колко дълго е правено детето, многото лекарства и чакане, и количеството любов, което му даваме /което не знам кой би се наел да претегли/.

# 102
  • Мнения: 2 723
Винаги съм се учудвала на жените, които раждат деца, само за да имат чавка в графата " родих дете".
Раждат и хвърлят!

Еееееееее, това наистина е грубо, чак е противно... Sick
Кой си е хвърлил детето бе мацка?
Не мислех да пиша в темата, ама това вече е гадно, наистина... Минава всякакви граници...
Моят син ходи на ясла, върнах се на работа, когато беше на 1,4 години, сигурно и аз съм го ХВЪРЛИЛА....

Темата беша съвсем различна. Не е ЗА и ПРОТИВ гледането от баба.
Жената искаше да обмени опит с ТАКИВА КАТО НЕЯ.
Все едно аз да ида да изказвам мнение в темата за майките на близнаци....

УЖАС  doh

# 103
  • София
  • Мнения: 62 595
За себе си мога да кажа, че ако съм чакала детето си толкова години и съм изпила тонове лекарства и кой знае какви други работи да съм изтърпяла, щях да си го гледам сама по 24 часа на ден. Може би дори не бих дала на никого да припари до него, пък ако щете ми казвайте, че съм обсебваща. За да оставя детето почти поцяла седмица на друго място, пък дори и при баба му, трябва наистина да умирам от глад или да нямам покрив над главата.
Затова съм още по-озадачена от подобно развите на нещата.

# 104
  • Мнения: 2 723
За себе си мога да кажа, че ако съм чакала детето си толкова години и съм изпила тонове лекарства и кой знае какви други работи да съм изтърпяла, щях да си го гледам сама по 24 часа на ден. Може би дори не бих дала на никого да припари до него, пък ако щете ми казвайте, че съм обсебваща.

Е кво, тия дето сме забременяли без проблем не си обичаме децата ли... ае стига глупости
Всички разбрахме, че има 2 различни мнения.
Ама мисля, че вече се зацикля...

Общи условия

Активация на акаунт