Майски мами, тук се запишете - радостта споделете!

  • 19 686
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 49
Na Alabala и Mu6moro4e честито и добре дошли Grinning!!

desive78, Feja вярвам, че всичко ще е ОК...и да не забравите да пишете....какво са ви казали, какви напътствия са ви дали за по-нанатък Simple Smile

# 16
  • Мнения: 820
Благодаря ви за отговорите момичета. Зацапването е малко и за появява без видима причина (аз си стоя у дома). Пия си хапчетата, днес съм на инжекция Прегнил, дано да спре скоро.

Feja, аз не съм вегетарианка, но покрай мен има много мами който са и не са имали проблем през бременността. Те докторите в БГ винаги ще те насметат специално за вегетарианството. Разрови се в Интернет, по сайтовете има вегетариански хранителни режими за бременни. Ако нямаш някакъв истински проблем според мен няма нужда да се насилваш да ядеш месо.

Добре дошли на новите мами, растем ...растем newsm44

DESIVE78, стискаме палци! Всичко ще е наред, не се притеснявай мила!

# 17
  • Мнения: 1 792
ауу имам си адашка.ако искате на мен за кратко викайте Муши или Муша.за да се различаваме Laughing
иначе добре дошли и от мен и лека бременност.ГЕРИ скатаваш от работа а Crazyбраво за темата Hug
Десив и аз стискам палци дано всичко е ок baby_neutral

# 18
  • Мнения: 728
Добре дошли на Alabala и Mu6moro4e  Hug Тъкмо мислех да се жалвам, че варненското присъствие е само в мое лице  Wink

Feja, мисля че не тябва да се отказваш от хранителните си навици заради бременността. Не виждам с какво вегетарианството може да попречи. Единствено проблем може да има, ако ти е много нисък хемоглобина, но пак има начини да не се яде месо. Все пак може да чуеш мнението и на друг лекар, освен на твоя, по този въпрос.

Gery_s, добре си се справила   bouquet Ти при мъжа си ли работиш? Ако е така, просто го приобщи към каузата да споделя вълнения покрай твоята бременност в интернет  Grinning. Моят мъж например доста се зачита в БГ-мамма.

Чакам да прочета кой с какво ще се похвали след прегледа  bowuu

# 19
  • Мнения: 231
Гери БРАВО Страхотно заглавие и оформление
Добре дошли на новите мами. Десив, чакам с нетърпение да разкажеш за прегледа, че и аз вероятно утре ще ходя...
Още не съм споделила в работата че съм бременна. Искам първо да чуем сърчицето. Вече е време... Само че не знам какво оправдание да измисля за отсъствието си. Не ми се взима отпуска, болничен не знам дали ще ми дадат, пък и сега сме в намален състав... Направо не е за вярване колко съм съвестна  Embarassed
Иначе слава богу нямам особени оплаквания от бременността. Гади ми се, но не повръщам. Станала съм страшно чуствителна към миризми и сякаш нямам апетит...
По табличките за определяне на пола ми се пада момченце. Всъщност ми е все едно дали ще е момченце или момиченце. Важното е да е живо и здраво! Нли така?!
Целувки и до скоро

# 20
  • София
  • Мнения: 2 227
Гери, разкошна е темичката Grinning

Добре дошли на новите попълнения  bouquet.


Скрежанка, теб с вагиналеи или с коремен те гледаха?

# 21
  • Мнения: 60
Благодаря ви момичета!

# 22
  • Мнения: 260
Ей, много ни е готина темичката. Браво на Гери.
ВТР-то ми е 20 май  Laughing /мерси че ме светнахте какво значи, то и аз си мислех, че нещо такова означава, ама да питам все пак  Blush/.
Добре дошли на новите мами  Hug.
Муши и аз го имам тоя проблем с цигарите. Той и мъжо много пуши и покрай него ми е още по-трудно. Признавам си че не всеки път остисквам  Embarassed, припалвам от време на време, но по малко, ама не ми става и лошо от тях, пусти цигари.

# 23
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет и от мен за днес и в новата темичка!

Аз цялден скиторя напред-назад. До преди малко бях в една градинка, поседнаха си на една печица на въздух, ама пусто почна да вали и ме изгони пак пред компа. Е, поне днес не ми е лошо, но пък се чувствам някак странно отпаднало. За всеки случай си купих ментови бонбони, ако ми се появят киселини или ми се доповръща.

Днес си смених личната лекарка и съм много доволна от новата - много мила и усмихната. Тя ми препоръча и гинеколог по здравната каса и веднага ми даде направление.


Скрежанка, теб с вагиналеи или с коремен те гледаха?

И с вагинален и с коремен ме гледаха. Аз нали при двама доктори ходих! Simple Smile

Gery_s, супер темичка си спретнала! Мен преспокойно можете да ме пишете от София, вече съм столична кака!

Последна редакция: чт, 27 сеп 2007, 18:29 от Скрежанка

# 24
  • Мнения: 16
Здравейте

много е хубава страницата Гери
ами аз не мога да разбера как става записването....не съм чела правилата мого подробно
Днес ходих за сърчице много тупка.
Също така доктора ми каза че сам в 9 седмица не 8 както беше преди защото бебето е 23.4мм и машината го пише 9 седмици
което значело че термина ми ще  е края на април а не 7 май .Но ми каза че при следващия преглед ще е по точно.
И сега аз какво да се местя ли от майския отбор Sad  Ми не ми се иска пък да се местя сега .Какво да правя??


# 25
  • Мнения: 728
Prizmo, къде ще се местиш, стой си при нас  Hug Ехографът е в грешка  Wink

# 26
  • Мнения: 256
Цитат
Prizmo, къде ще се местиш, стой си при нас

и аз съм на това мнение.И без това над 80 % от ражданията са в 38 седмица.
Аз също по последното ходене при доки (преди около2 сед) ми каза че бебо е с 2 седмици напред и ако утре и следващия път се потвърди ще ме пишат за 28 април.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 227
Здравейте

много е хубава страницата Гери
ами аз не мога да разбера как става записването....не съм чела правилата мого подробно
Днес ходих за сърчице много тупка.
Също така доктора ми каза че сам в 9 седмица не 8 както беше преди защото бебето е 23.4мм и машината го пише 9 седмици
което значело че термина ми ще  е края на април а не 7 май .Но ми каза че при следващия преглед ще е по точно.
И сега аз какво да се местя ли от майския отбор Sad  Ми не ми се иска пък да се местя сега .Какво да правя??

Prizmo, вжаното е кога ти е била последната М, а още по-важното, е бебчето и ти да сте добре Grinning. Ехографите често дават отклонения. Hug

# 28
  • Мнения: 16
ми щом дава гешки ...
аз незнам и съм седнала да се ровя в интнет да търся 23мм бебе в коя седмица е


# 29
  • Мнения: 1 792
Гери имам предложение.сега ще се записват и други мамчета и ще им са интересни онези таблички защо не ги сложиш на първа страница всички калкулатори и таблици.това е просто като идея.също така ако някой прочете нещо интересно може да го сподели също и да си го слагаме на първа страница.това е просто идея де.не че е задължително Blush

Общи условия

Активация на акаунт