Мъжете са от Марс

  • 5 412
  • 125
  •   1
Отговори
# 30
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Една смешка по темата "аз какво казвам, той какво разбира". Та пращам мъжа до магазина със списък от 5-6 неща, като му го прочитам на вратата, та да не каже после "това не го разбрах". Едното от нещата е кафява захар (на бележката пише к. захар). Връща се моичкият, гледам в торбата бяла захар. "Какво е това?! Нали ти казах кафява захар?", "Аааа, такова нещо не си ми казала!" Naughty Оказа се, че к. захар, според него било КИЛО захар hahaha Joy smile3532

# 31
  • Мнения: 4 744
Не се прави, бях го споменала и каза че ще го пробваш.... Прозрачно облепящо фолио върху отвора на гърнето и отгоре пускаш само седалката. Капака нека си стои отворен, а тоя дето няма и през ум да му мине да вдигне каквото трябва, ще се опикае доволно Mr. Green

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Не се прави, бях го споменала и каза че ще го пробваш.... Прозрачно облепящо фолио върху отвора на гърнето и отгоре пускаш само седалката. Капака нека си стои отворен, а тоя дето няма и през ум да му мине да вдигне каквото трябва, ще се опикае доволно Mr. Green
А, забравила съм... Това добре, ами ние с детето на гърне ли да пикаем в това време, докато експериментът даде резултат?
Но все пак - прелюбопитна идея! Просто си представям сутрешния вой, който ще се разнесе...  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 184
Разбира се, че не ме разбира!
Да не би да е жена, че да ме разбере?!
Аз, тъй като съм с две момчета и мъж, съм залепила бележка на двете страни на капака: "Пускай капака, глупакооо!!!"
Обаче, да си призная, пак не го пускат.
Мъже!

# 34
  • Мнения: 5 228
Гуспойце, ще ви споделямоето ноу-хау. На стената зад тоалетната чиния, на нивото на очите в пикающа поза залепвате табелка "Капака!".(
Друго си е да се разбираш с жени - с Танич сме писали по едно и също време.  Mr. Green

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не, не... Това е свързано с неудобства и за другите домашни... Ако заложа капана от вечерта, не се знае коя госпожица ще стане през нощта /те стават по веднъж в месеца, ама за беля - ще се случи точно Онази нощ/.

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Да... у майкини ми има обратното - явно майка ми не е пускала капака (не седалката, нали, все пак я ползва). Баща ми очевидно се е издразнил, защото преди няколко месеца заварих отвътре на капака яркочервен надпис "Сега спусни обратно!".
Щях да крада табелката, но у дома нямах тиксо и така и пропадна идеята...

Добре, стига кенефни теми.

Сега искам да ви чуя по въроса:

"Къде в гардероба ми е блузата?" и "Къде в хладилника е маслото?"

# 37
  • Мнения: 2 792
Колкото до мотивацията, Кифле, сподели опит - ти как мотивира твоя?
По най-лесния начин, казваш му, че не е точен, отрицанието е най-добрата мотивация.

# 38
  • Мнения: 25 669
Ето , Кас, Тони е отговорил. "Аз пикая" може да го каже само мъж. И си предстявяш позата, бъркането в дюкяна и струята. Това не може да се върши седнал. Тц.

И как си я представяте тази, да се подпише човек седнал, а? А???  Mr. Green

ПП За капака на тоалетната нямам проблем, свалят и двамата. Стимулирам ги с картинките по капака, обаче.  Wink
Но определено са глухи! Много, много глухи!  ooooh!
Единствено фразата "Яденето е готово!" временно им отпушва ушите, но само временно.  Crossing Arms

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
На мен ми е най любим въпросът "Аз слипове имам ли?". Не, нямаш! Наполеонките са току що изкърпени и изпрани! Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 184
И защо точно неговите чорапи не са си на мястото в гардероба и липсват точно неговите гащи?
Моят казва, че бельото не го обича и затова му се крие!!!
А пък на мен ми се показва, защото ме обича.
Представете си!

# 41
  • Мнения: 2 792
Сега искам да ви чуя по въроса:
"Къде в гардероба ми е блузата?" и "Къде в хладилника е маслото?"
  Опитва се да ме минава с коментари "Блузата я няма" или "Маслото е свършило", за да ходя и да му го намеря или съответно дам, в такива случай прилагам глухота.

# 42
  • Мнения: 4 744
Сийко, гаранция че като вършат и двете работи сутрин и двете ги правят седнали. Друг е въпроса, че никой мъж няма да си признае.

# 43
  • Мнения: 5 228
Разговор от преди няколко седмици:
Аз:  Притеснявам се детето как ще се адаптира в детската градина.
Той: Споко, нали има много време?
Аз: Има една  седмица.
Той: Как една седмица? Нали есента?
Аз: Вече е есен.
Той: Ама тази есен ли?
Аз: ДА, тази есен.
Той: Е как може да не ми кажеш толкова важно нещо? Аз мислех, че  говориш да другата година.
Аз: Казах ти няколко пъти.
Той: Не си.
Аз: Казах ти.
Той: Не си...............

# 44
  • Мнения: 3 447
Аз, тъй като съм с две момчета и мъж, съм залепила бележка на двете страни на капака: "Пускай капака, глупакооо!!!"

Грешен подход, няма идентификация. Пробвай с "Пусни капака, секси"   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт