АВГУСТчета с пълнички тумбаци, доволно мъркат като котараци

  • 9 559
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Сладкишче дано всичко е наред Praynig
Бобченка стискам палци Peace

# 256
  • Мнения: 1 216
Днес май е ден за бели!

sladkish4e, дано всичко е наред!  Как стана катастрофата, вие с таткото добре ли сте?

PIVANOVA, честито!!!

# 257
  • Мнения: 998
Сладкишче, дано всичко е наред  Praynig, какво стана имали ви нещо?

Не питайте какво ми е с двете зверчета, добре че каката е горе-долу рзбрана, а и майка ми много ми помага  Hug  Тази нощ тъкмо заспах и се събуждам от страшен рев, отивам в стаята на Цвети и гледам паднала от леглото на плочките, цицината й е колкото една шепа  Shocked, точно се успокоихме и задремахмеи Калина се събуди за следващото хранене  Tired. Не ме питайте как съм, като ударена с мокър парцал цял ден  Tired Та така с повече дечица...

# 258
  • Мнения: 195
Пиванова,честито да вие живо и здраво бебчето и само да ви радва!!!
Сладкишче,стискам палци всичко с бебка и с вас да е ОК Praynig
Ох,аз днес цял ден гушках Бубчо ,че маймунката му с маймуна не иска да остава сам пък камо ли да спи Laughing Добре,че излязохме сутринта на разходка за малко ,че щеше много да ме е яд,ако бяхме пропуснали такова хубаво време Sunglasses
За козметиката да си призная мажа го само от време на време с Бочко,но само дупето,след като се е зачервило.Взех олиото на нивея бебе ,но след две ползвания след баня забелязах ,че му се появиха пъпчици и спрях да ползвам мазила....то тва сичкото е ,защото Бубчо се е метнал на мен с мойта бяла суха и отгоре на всичко алергична кожа Mr. Green Кенгуро и ние имаме подарък от вуйчо му от сащ ,но след като го пробвах и не разгадах как точно се пристягат джиджафките му се отказах временно да го ползвам newsm78 Ще чакам зимата като доиде вуйчо му той да го разнася нагоре надолу Joy А, мами ,да ви питам оплаквате ли се от болки в гърба?Аз още след като се прибрах от родилното ме мъчи гърба и то само от дясната страна #Cussing out Станала съм като стара баба Joy

# 259
  • Мнения: 1 554
сладкиш4е #Crazy
боб4енка не се притеснявай най добре отиди в болницата

ЗА ПАМПЕРСИТЕ  бях на хъджис но сега ги няма никъде сменят им опаковките ве4е ще са 4ервени и минахме на памперс толкова сме подссе4ени 4ака се плаша НЯКОЙ ХУБАВ КРЕМ пишете моля ви?

# 260
  • Мнения: 195
Нас ни оправи Бочко,а също знам и за кремчето на Мустела,че било хубаво Simple Smile

# 261
  • Мнения: 222
Благодаря за поздравите!

Сладкишче-надявам се всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig Ние така катастрофирахме като бях бременна в 6месец, много, много неприятна история!

Момичета: пак ще се повторя: как се изплащат болничните: на месец или на болничен?????????????????????

Франи-вземи крем "Пенатен", лично аз много съм доволна. Мажи с по-дебели пластове!

# 262
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
ПИванова - за месеца.

# 263
  • Мнения: 660
Гале(сладкишче),дано всичко да е наред с Вас и с малката Калина Praynig,пиши скоро да кажеш,да не се притесняваме Rolling Eyes

# 264
  • Мнения: 498
Сладкишче  Praynig Praynig Praynig, Калина ще е добре.
Бобченка  Praynig Praynig Praynig, дано да е някоя фалшива тревога от напъването, запека, абе бързо да се оправяте.
Маги  Praynig Praynig Praynig, и тримата сме с теб.
Франито когато ни изписаха от Майчин дом, педито ми каза да си купя UNIVERTAN, защото там караха с 3 памперса на денонищие, та сещай се, за два дни се оправи, ако сте много зле, взимай.
Гера важното,е че Цвети е добре, и аз имам един такъв спомен от детството, но явно съм паднала от леглото, като много малка, защото черепа от едната страна на челото ми е по-издут, е не се вижда от 10 километра, но като покажа на някой, много се смеем, обикновенно мъжо ме показва, като природна забележителност  newsm62.

# 265
  • Мнения: 1 380
Aми още сме в шок, чакам мъжо да закара колата с пътна помощ. Някакъв джип ни блъсна,и сега мъжо се обади да каже че него са го изкаракли виновен. #Cussing outТе мътритр си плащат естественно.
На надлез "Надежда" стана инцидента след ОМВ вензиностанция.
Детето тъкмо го бях отвързала да го храня, ДОБРЕ, ЧЕ ПОСЛУШАХ МЪЖО И НЕ Я ХРАНЕНХ, ЧЕ....и като ни блъсна джипа кошчето за кола се обърна и калина май падна върху мен. казвам май, защото не помня. Аз в такъв шок изпаднах защото тя не мърдаше и мъжо запо4на да я тресе за да си поеме въздух. Тогава калина се разрева много силно и за се обадих на майка да дойдат с баща ми и да я караме до Пирогов.
Моми4ета ние с мъжо от стрес по4ти не помним, само видях, че от сблъсъка сме се озовали в насрешното движение и сме помели 1 маршрутка и още една кола. Абе мазало. Колата е смачкана. Цяло чудо е че на нас нищо ни няма, явно Господ ни пази. А джипа и щети няма. А цял ден аз си мисля за разни катастрофи и съм неспокойна, сякаш предчуствах.....

# 266
  • Мнения: 195
Слава Богу ,че нищо ви няма Praynig Praynig Praynig
То кретени с книжка и без книжка много в бг #2gunfire

# 267
  • Мнения: 177
Ужас! Сладкишче, надявам се всичко да е наред! Калина е добре, нали?  Praynig

Нашите колики се засилиха нещо и понеже имаме в момента човек в Лондон, как се казваше лекарството срещу колики, което носеха от там? После ще ви питам и как се пие.

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Сладкишче,мила голям ужас сте преживели.Направо цялата изтръпнах.ще се молим всичко да е наред и по-бързо да забравите инцидента.
Бобченка стискаме палци и за вас.

# 269
  • Мнения: 660
Да наистина най ваното е ,че сте добре,Калина сега как е,мисля,че всичко ще е наред,малкият дявол е бил Praynig
С Бобченка какво стана,дали е добре Йована? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт