АВГУСТчета с пълнички тумбаци, доволно мъркат като котараци

  • 9 554
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 22 479
Сладкишче, това което се е случило е ужасно, но важното е че всички сте добре.

inedica, казва се Infacol, струва около 2-3паунда. Аз го давах само няколко пъти.

Franito(Валентина), аз ползвам крема за под памперси на Мустела, не мажа дупето всеки път, но досега да чукна на дърво не съм имала проблеми. Може да си го вземеш, аз съм много доволна.

Оххх и сега да ви се оплача - от 16.30ч имам страшна болка в левият яйчник. Направо е отвратително, защото е постоянна. Това контракциите пасти да ядат, или поне така ми се струва в момента. )))
Та си мисля, че или е овулация, или ще ми идва цикъла.
На тези, които вече минаха по този път, имахте ли някаква болка, или се размина без нищо?

# 271
  • Мнения: 660
Ужас! Сладкишче, надявам се всичко да е наред! Калина е добре, нали?  Praynig

Нашите колики се засилиха нещо и понеже имаме в момента човек в Лондон, как се казваше лекарството срещу колики, което носеха от там? После ще ви питам и как се пие.
Инфакол,по една пипетка преди ядене,вие имате ли още колики,хмм лошо,пък сте по големи от нас,дано скоро Ви отминат

# 272
  • Мнения: 1 216
Стис палци за Калинката!

# 273
  • Мнения: 1 380
Moмичета правиха и скенер на главата,ехо на корема(при един ужасно нагъл доктор, който само ми се ребчеше) при още доктори ходихме, ве4е незнам какви бяха, и казаха, че всичко е наред.И на педи се обадих да я предупредя, че ако и стане нещо през ноща ще звъня, тя каза, О.К.
Ох стреса е голям. Даже ми дойде мензиса от стрес.
Сега Калина спи, защото цял ден я тръшлевят.
Мъжо вика, че не знае дали скоро време ще се качи пак на кола. Аз мисля че той е в шок и то голям. #Crazy А кола си ни трябва. Идва зима и не можем детето да го возим по гр. транспорт и мизерни таксита..... #Crazy
Докторите от пирогов казаха утре тези дни да си стоим в къщи и да не не я клатим по колички пък аз искам да отидем утре до църквата за да ни пее попа някаква молитва и да ни каже кога да  направим корбан.

# 274
  • Мнения: 222
Сладкишче-съжалявам, че така се е получило, много, много неприятна история! Дай Боже всичко да е наред!  Praynig Praynig Praynig

# 275
  • Мнения: 423
Виждам само непприятности са ставали днес, но аз поне да почерпя- днес станахме на един месец!

# 276
  • Мнения: 4 546
Сладкишче, дано се отървете само с уплахата  Praynig поп знам че може да се вика в къщи да пее и да ръси със светена вода. не е зле да си леете куршум.

за дупето - крем Цинци. но ако е много подсечено мисля, че на Мустела имат специален крем

за цикъла - ами мен не ме боля, само съвсем мъничко по едно време. но четох, че обиконвено е много болезнен първия цикъл. а иначе мойто кървене май пак си е цикъл  #Crazy 2 пъти за 15 дни, аз 35 дни го смятам за кратък цикъл по принцип  Shocked

Ребусче,
честита ви месечинка   bouquet

# 277
  • Мнения: 195
Ребус,честито всичко най най покрай младежа и много радост да ви носи Laughing Hug  bouquet

# 278
  • Мнения: 498
ЧЕСТИТА ДВУМЕСЕЧИНКА НА Станислав!
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА Иван, Магдалена!
Уф днеска, цял ден трамбовах квартала и сега ужасно ме болят краката, а на всичко отгоре ме сърби кожата от слънцето  Weary.

# 279
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте!
Сладкишче бог ви е пазил, дано скоро се отървете от стреса. Аз винаги съм със свито сърце като возим малкия, самоубийци колкото искаш има по пътищата! Ама и ние не можем без кола, живеем извън града!
Бобченка дано всичко е наред!
Франи в Санита приготвят крем против подсичане казаха ми че е много добър, можеш да пробваш ако искаш.
Пиванова за болничните, ако имаш примерно 45 дни започващи от 01.07 , първо ще ти изплатят сумата за седми месец, след това за следващите 15 дни за август и т.н.

# 280
  • Мнения: 1 461
Моят болничен е от края на юнидо 12 авгест и ми го изплатиха накуп пред няколко дни  Peace
Сладкишче с бебчо всичко ще е наред   bouquet
Честита месечинка Ребус  Hug

# 281
  • Мнения: 223
Сладкишче, сбъднал се е страхът на всички ни. Бог ви е пазил този ден, наистина. Гушкай бебка. Успокой сърчицето си за нея и наиситна направете нещо - куршум, светена водичка - за да се отърсите от стреса с мъжа ти. Предполагам, че ще се тревожиш още много за Калина, но сте постъпили много добре и адекватно. Браво
Ох, много ми домъчня. Все се тревожа,че нещо може да се случи на близките ми и мноооооого искам да спра да мисля дивотии. Ето Небето е спасило сладкишче и най-обичните й!

# 282
  • Мнения: 116
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА МАЛКИТЕ СЛАДУРИ!

Sladkish4e, много съжалявам за това което ви се е случило. Най- лошото е, че и детето е било с вас, но дано всичко се оправи по-бързо. Ти се поразтършувай и намери къде да отидете д ави леят куршум!!!

Frani, за крем аз горещо ти препоръчвам ЗДРАВЕ. Оправи на Мира д...то за 2 дни, а то беше станало като маймунско /без да преувеличавам/. Струва стотинки и мисля, че няма да ви навреди а напротив.

Bob4enka,  незнам защо си мисля, че някъде съм чела, че това което се е случило на Йована не беше нещо мн страшно. Дано правилно да си спомням newsm78 ООООфффффф, ужас ... продължавам да помня само по 2 мин., както беше и през цялата бременност. СРАМОТА  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 283
  • Мнения: 1 554
мажех с крема на бюбхен после с дефламол педито така каза от в4ера с крем здраве
и няма подобрение
даже май се разпространява там където са ласти4етата на памперса Sad

# 284
  • Мнения: 1 380
Благодаря ви моми4ета за виртуалната подкрепа. Тиги страхотни думи, чак се разплаках. Вярно е че Бог ни пази. Мъжа ми се прибра плаче и вика, че като си помисли, какво е можело да стане, му настръхват косите. ooooh!
Той от няколко месеца е в стахотен стрес. продадоха компанията в която работи ве4е 12 години и сега новият му шеф му е поставил за задача да научи английски за 6 месеца ако иска да работи за  него. От август, преди и след раждането ми той е много напрегнат, а сега и с тази катастрофа направо е разбит.  Sad
Обаче както казва майка Бог е с нас.
А ония с джипа който ни избута от платното и забележете ни изпреварваше ОТ ДЯСНО, не са му писали акт. Изкараха нас виновни, но ще обжалваме още в понеделник. Баси и хората. Ох.... #Crazy
Важното е че детето е добре.Ако щете вярвайте, ама като видях, че мъжо губи управлемние, така стиснах кошчето за кола и си казах, че нищо друго не е по-важно за мен от Калина и Мишо.И колата като запуши си помислих, че ще гръмне и веднага ргабнах детето и кошчето. направо такива светкавични реакции откъде извадих не ми е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт