За тези, които подкрепят учителите...

  • 19 497
  • 604
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Мъжът ми преди малко се върна от преговорите. Не са се договорили нищо, утре в 10 часа ще преговарят вече на експертно ниво.

# 256
  • Мнения: 4 527
Успех! Подкрепям без резерви всички учители (и не само), кооито държат да получават достойно заплащане за труда си! Прекланям се пред труда на Учителите!

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Някой знае ли какво е станало днес с преговорите?

# 258
  • София
  • Мнения: 62 595
Още не знаем дали ще се учи утре. Май ще звъня на учителките довечера след новините.

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Абе май продължава стачката.

# 260
  • Мнения: 25 713
Моят син няма да учи.

# 261
  • Шумен
  • Мнения: 555
И аз подкрепям стачката на учителите и дано да завърши успешно. Praynig  Май е крайно време целия български народ да се надигне, че вземе им дойде акъла на тези управници. smile3513

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Някой знае ли какво е станало днес с преговорите?

Да, един пост над твоя съм го написала Simple Smile

# 263
  • Мнения: 901
Няма успех на преговорите. В училището на дъщеря ми и утре ще стачкуват - пише го  на сайта им.

# 264
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Мъжът ми преди малко се върна от преговорите. Не са се договорили нищо, утре в 10 часа ще преговарят вече на експертно ниво.

Какво означава "на експертно ниво"?

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 14 087
Мъжът ми преди малко се върна от преговорите. Не са се договорили нищо, утре в 10 часа ще преговарят вече на експертно ниво.

Какво означава "на експертно ниво"?

Ескперти от правителството и синдикати. Видя се че само МОН не може да направи нищо, затова се изкарва цялата артилерия.

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Гледахте ли БТВ. Явно много ги боли министрите и никого няма да съкращават. И искат бързо да приключи стачката и предложения имат  hahaha Joy hahaha Joy

# 267
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Гледахте ли БТВ. Явно много ги боли министрите и никого няма да съкращават. И искат бързо да приключи стачката и предложения имат  hahaha Joy hahaha Joy

Какво точно казаха?

# 268
# 269
  • Мнения: 5 768
ВЪЗМОТЕНА СЪМ! Е такова безхаберие и безразличие..............! Не, нямам думи!

Общи условия

Активация на акаунт