моля помогнете - 18 дни закъснение и отрицателен тест

  • 29 455
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Испих примолут нор и вече 11 ден пак не ми идва.Доки беше казал че до третия ден от сваршването на хапчетата ще ми доиде и като ми сварши да и да при него да ми види фоликула.Какво да направя,а сега и от няколко дена ми растат и гардите.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Испих примолут нор и вече 11 ден пак не ми идва.Доки беше казал че до третия ден от сваршването на хапчетата ще ми доиде и като ми сварши да и да при него да ми види фоликула.Какво да направя,а сега и от няколко дена ми растат и гардите.
Миличка май са ти объркани хормоните. Дали е добър този доктор. newsm78 Виж го смени.Успех!!

# 47
  • Мнения: 712
Да, смени го, ама направи си пак един тест за всеки случай  Thinking

# 48
  • Мнения: 93
Remira я вземи да направиш още един тест newsm78 Много голямо ти става закъснението.На мен ми дойде миналата седмица и от вчера почнахме да бебеправим за този месец PraynigИ да пишеш какъв е резултата Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 62
Ще си направиа още един тест обаче ще ида и на лекар ще пиша резултата,а Десика дано да успеете с бебеправенето pray:много се надявам и аз да видя  EFP newsm17 молиа се всички които искат бебета скорошно забремениаване

# 50
  • Мнения: 2 422
Успех Ремира Wink

# 51
  • Мнения: 62
Момичета ходих на доки фоликула ми е изчезнал, нищо ми няма обаче и бременност няма както така и цикала гоняма, вече ще полудеа такова закаснение никога несам имала трябвало да си направиа стерилни иследвания липсвало ми втори хормон.Доки каза че ако е на мое место ниама да ходи веднага да си пусни иследвания то штяло да ми доиде рано или касно ниможело никога да не ми доиде да сам изчаквала след нова година да ида ако не стане бебето до тогава.Кажете ми моляви какво да направя решихме август месец да си направим бебе и от тогава цикала ми спря. Cry

# 52
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Ремира, що не го смениш този "Доки" и не отидеш при друг, дето ще се отнесе по-сериозно? Поне да се разбере каква е причината, какво е това "рано или късно". То така човек може да се побърка. А иначе и при мен се прецака цикъла откак бебеправим newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 2 381
Ремира, отивай при друг д-р! Успех!  Praynig

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 Здравейте момичета, аз съм в същата безизходица - 10 дена закъснение, болящи ужасно зърна и 5 броя отрицателни тестове ooooh! ooooh! ooooh! За последно лелеката ме навести на 13 Септемри!!! Охх, дано този път да е станало чудото  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Здравейте момичета, аз съм в същата безисходица - 10 дена закъснение, болящи ужасно зърна и 5 броя отрицателни тестове  ooooh! ooooh! ooooh!
Стаси иди на кръвен Heart Eyes

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Здравейте момичета, аз съм в същата безисходица - 10 дена закъснение, болящи ужасно зърна и 5 броя отрицателни тестове  ooooh! ooooh! ooooh!
Стаси иди на кръвен Heart Eyes

 Херич, дали не е рано се чудя за кръвен

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Херич, дали не е рано се чудя за кръвен
Въобще не е рано. Стискам палци силно Praynig Heart Eyes

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Херич, дали не е рано се чудя за кръвен
Въобще не е рано. Стискам палци силно Praynig Heart Eyes
Благодаря ти Херич, още утре ще отида сутринта на кръвно тестче!
А да попитам, на гладно ли трябва да се вземе кръвта?

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Херич, дали не е рано се чудя за кръвен
Въобще не е рано. Стискам палци силно Praynig Heart Eyes
Благодаря ти Херич, още утре ще отида сутринта на кръвно тестче!
А да попитам, на гладно ли трябва да се вземе кръвта?
Не.

Общи условия

Активация на акаунт