ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 13

  • 71 679
  • 1 061
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: 397
Момичета, искам да сложа  постик и тук, за да прочетат  побързо, щото чакаме отговор..

Момичета които се занимавали с уреждане за помощ от БМЧК,моля да ми сообади някой, щото нещата  излязоха изпод контрол, имаме серьезен проблем, днес криво ляво се отпаривах нещата, но незнам какво да правим утре.Човекът мисля че е председател  на БЧК  не ни отговори на хилядите ни повиквания и накрая сообади някаква жена и пратиха едно момиче, което накрая се оказа че е наработа и дойде само да види какво става  си тръгна.Информация с която сме располагали беше че някой ще дойде да се поеме детето, за да може директорката днес да се върне обратно, так как има неотложни ангажименти, просто неотложни.......Толкова срам и притеснения не съм брала никога в живота си.Мисля че бих те могли да ни  дадете  някаква информация, мисля че не държавна тайна??? Днес никой нищо незнаеше, не ми стана ясно кой точно трябваше за  има тази информация, щото  ,когато съм попитала  ми отговорихте че този който  трябва той знае?????но нещта  стават много притеснителни.Имаме спешна нужда от вашата помощ и  някаква пореална връзка с БЧК щото независимо от това  че са много любезни и приятни хора ние останах ме днес  изотавени от всички....Ходих ме в местното БЧК търсих ме всякакъв вид информация,свързах ме се с хора от Горна Баня, които работят там само  и само директорката може да си тръгне,помолихме за се погрижат за дитето,но това е решение само за днес,  а утре  ще имаме нужда някой да  да отиде при детето.Ние  също търсим алтернативни решения за след операция, може би  ще наложи да исползваме тяхната помощ само няколко дена, но да имаме информация за  тези дни,моля ви се  неправет  от това тайна, напишете ни тук, щото   става въпрос за едно дете,което се нуждае от нашата помощ.........много се надявам на разбирателство, не се приемайте моите думи лично, не го пиша ни  да обидя някой просто съм много отчаяна в момент,толко сме изжевяли днес Цвети с детето си, Албенка, Мими,Петя  ,която с детето си днес цял ден беше плътно до диреторката  и Дианка, и разбира се аз, но това  не  ни помогна да решим този проблем.Просто искаме да знаем ще имаме помощ от БЧК или не .......

# 1 021
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Кате,банските са пристигнали и вси4ко е на ред Peace

моми4ета,дове4ера ще о4аквам да се видим на срещата ни  bouquetИмаме много рабора да отментем и да плануваме програмата ни до края на годината Hug

а,да не забравя.....Запо4ваме да раз4истваме склада ooooh!Мале,що боклуци изхвърлихме,не е истина кво се дава Close

та,отделили сме за Горна доста дрехи за дома за стари хора,както и 4орапки за децата.

4орапки ще има за вси4ки градове и вси4ки домове с които се работи .Има доста дрехи за тинейджъри,бебешко(не много)........малко игра4ки и не се знае какво още ще изско4и от несортираното Peace
Моми4ета,моля ви кажете какво ви трябва от изброеното за да го надпишем и да знаем кое за къде е  PraynigИ да търсим на4ини да го пращаме.

  bouquet

Последна редакция: вт, 01 юли 2008, 16:56 от lavender

# 1 022
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Супер Hug Много се радвам, че свършихме работа Grinning

# 1 023
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Супер Hug Много се радвам, че свършихме работа Grinning

да,с пълна екипировка са,ще ги 4уваме периоди4но и ще пишем  bouquet
Кате,благодарим ти още веднъж,както и на вси4ки останали  bouquet

# 1 024
  • Мнения: 4 195
много ми е хубаво като се събираме и като знам, че сме толкова единомислещи и действащи  bouquet
малко кофти сме изоставили форумите, което е разбираемо, имайки в предвид проектите, по които работим
за целта координаторите по проектите ни и ходенията при децата от домовете ще се коригират и ще уведомяваме своевременно къде какво правим, планираме и кога ходим при децата Hug
повечето от тях са на мечтаните си летни почивки ( много мие  кеф, че отново е и с наша помощ), днес децата от Трън се обадиха от морето - супер развалнувани и казаха, че само ние им липсваме Hug
Доганово също си прекрават една чудна почивка Hug
още един модул от проекта ни с децата от Трън мина успешно този укиенд, обобщено инфо малко по - късно Peace
Кате  Heart Eyes
предстои ни ново сътрудничество, започваме да обмисляме и ежегодната си акция за 15 септември Peace
Shoshkata в четвъртък ще ходим до Перник,да видим любимите си бебета, Роси чакам да каже има ли място в колата и колко хора сме - имаш ли желание евентуално да дойдеш с нас?

# 1 025
  • Мнения: 1 143
По кое време ще бъде? Може би ще мога, стига да не е късния следобед

# 1 026
  • Мнения: 4 195
По кое време ще бъде? Може би ще мога, стига да не е късния следобед
не, по скоро ранната утрин Grinning

# 1 027
  • Мнения: 1 143
Значи за сега съм да. Стига да не изникне нещо

# 1 028
  • Мнения: 4 195
Значи за сега съм да. Стига да не изникне нещо
ok
само чакам Роси да каже, как сме с местата в колата
то и при мен зависи, дали свеки ще гледа малкия и племеницата, но утре ще ти пиша Hug

# 1 029
# 1 030
  • Мнения: 3 248
Прекрасна беше срещата ни тази вечер. Радвам се, че за пореден път успяхме да съчетаем полезното с приятното. Mr. Green
А сега по същество да кажа за полезното. Уточнихме си задачките до към края на тази година.
И по точно:
- Регулярни посещения в домовете /както са си били винаги Party/.
- Съвместна акция с момчетата от Офф Роуд. Ще я съчетаем с нашата, на която ще събираме ученически пособия.
- Продължаваме проекта "Доброволци в акция за защита на детето".
- Продължаваме проекта "Искам" в гр. Трън, както и работата по закриването на дома там.
- Продължаваме проекта по Защитено жилище "Заедно", като това ни е приоритетна задачка.
- Акция за училищни пособия, която най-вероятно ще се състои на 13.09. - събота.
- Коледен базар

Във връзка с обновяването на темите на Фондация "Движение на българските майки" допълнително ще бъде обновяван и вътрешният правилник на организацията.

Туй то, хората се жабуркат вече из басейни и морета, кроят планове за топлите, отпускарски дни - нас здрава работа ни чака! Mr. Green

# 1 031
  • Мнения: 863
Shoshkata в неделя ще сме в Св.Параскева, ако имаш желание и възможност можеш да дойдеш с нас.
Ако решиш нещо пиши ми на ЛС Hug

# 1 032
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ВАЖНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

в дом СВ.Параскева има слу4ай на менингит.Моми4етата ни,които работят по проекта там и са били сутринта не са били допуснати до децата ,с които работят ,но пък са си играли с тези на двора.
В момента Кари отива при ли4ната си лекарка за да й пускат изследвания и ако се налага секрети и посявки.

УМОЛЯВАМ вси4ки моми4етата от ДБМ-по никакъв повод не ходете в дома докато не отмине вси4ко  Praynig

знам,4е е едини4ен слу4ай,но все пак не контактувайте с децата от там докато не ни допуснат отново.Това озна4ава,4е и групата от доброволци за неделя не бива да ходи и да работи с децата Praynig
4акайте инструкции от Миленка Peace

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 11:21 от lavender

# 1 033
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Здравейте "Нежната лавина" Hug,

на 1.07.08 ,с Рик,Алекс и Идка отидохме до Равда да се видим с нашите малки,големи прекрасни деца от Доганово, които са на лагер там Grinning

Намерихме децата в чудесно настроение, почернели, спокойни и щастливи Grinning Създадохме фурор с присъствието си,както винаги, но най-обгрижван от нас, беше и си остава Ида/кучето/ Mr. Green То не бяха прегръдки, разходки, носене на ръце и снимки,снимки,снимки Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Същият ден, имаха посещение в Пожарната в Слънчев бряг, точно се прибираха, и бяха много развълнувани - и взели решение всички да стават пожарникари Grinning Grinning Изчакахме ги да се наобядват, и след това си говорихме, прегръщахме, смяхме на воля Grinning
Малките бяха прекрасни, в летните си одежди и с тен, бягащи ,скачащи и един през друг разказващи за ежедневието си  Grinning

След това си поговорих и с големите каки и батковци, имахме и един сериозен разговор,относно как да се забавляваме , без да си вредим Crazy, но бяха много добри слушатели, и разбраха,какво искам да им кажа Naughty

Видях стаите им, плажът,по-големите се учат да са спасители,малките сладурковци  не се отделиха от Ида, имаха си приятели от другият лагер - семейство с момиченце,което си играеше с тях, а майката им правеше прически - абе много бях щастлива,че децата са щастливи Peace Peace

След като си легнаха за следобеден сън, се видяхме и с господин Дунчев, с който много дълго си говорихме,за много неща, и късно следобед,поехме обратно, изпълнени с усмивки и удовлетворение Grinning

Имате специални поздрави от тях, и чакат отново редовните ни срещи в Доганово Grinning

Госпожа Веселинова от Перник е в Приморско, предстои ми една хубава среща и с нея, и пак ще ви пиша Hug

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 13:39 от magnoliamm

# 1 034
  • Мнения: 3 248
Супер, как се радвам, че са добре, спокойни и щастливи! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт