Ползвате ли охрана на вашето жилище?

  • 5 693
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 223
да имаме сод

# 31
  • София
  • Мнения: 1 511
Долу на входа има портиер от 8.00 до 18.00 в делничен ден и 24 часа през уикенда.
Блокът ни е нов и за 4 месеца имахме 5 обира. Взехме мерки,защото вече нямаше накъде.
Сега да чукна на дърво всичко е наред!  Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 1 951
Ползваме целодневно наблюдения от мнителни пенсии, действа безотказно  Mr. Green




 smile3521
И ние сме така.Допреди няколко месеца имахме домашен пазач,но се случи най-лошото.Дори,като се прибрахме и я нямаше на входната врата си помислих за най-лошото и наистина беше така.Разчитам на съседите,а те на мен.

# 33
# 34
  • Мнения: 431
Не, ние сме бедни. Няма какво да ни откраднат, всички съседи го знаят.

# 35
  • Мнения: 463
Интересува ме фирма която поставя охранителни камери и колко струва ?

# 36
  • Мнения: 1 023
Може да застраховате апартамента си. Струва около 25-30 лв. за година. Покрива до 3 000лв. при кражба и също така при гръмване на тенджера под налягане, теч от съседи и т.н природни бедствия, наводнения, пожари...Ако те интересува може да провериш, предполагам, че срещу по-голяма годишна вноска, може обезщетението да е и по=голяма сума.

# 37
  • Мнения: 375
СОТ + застраховка

# 38
  • Мнения: 104
Засега нищо. А да попитам, колко плащате за СОТ във Варна?

# 39
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
СОТ + застаховка.
Фен съм на застраховките - толкова те улесняват.

# 40
  • Мнения: 375
Засега нищо. А да попитам, колко плащате за СОТ във Варна?

Предполагам че тарифите трябва да са като в София. Тук почти навсякъде минимума е 10 Евро.

# 41
# 42
  • Мнения: 1 517
Колко излиза първоначално всичко?
 /за СОТ 161 , в сайта има депозит , месечен наем в размер на 5.00 EUR , такса 10 EUR /

# 43
  • Мнения: 3 268
СОТ Пирели.

# 44
  • Мнения: 375
Колко излиза първоначално всичко?
 /за СОТ 161 , в сайта има депозит , месечен наем в размер на 5.00 EUR , такса 10 EUR /

Много зависи от оборудването което ще ти сложат. На мен депозита ми е 100 Евро за трансмитара, имаш и пускова такса мисля беше 15 Евро. Обикновено ти слагат по един датчик в стая, а той ти излиза към 50 лв.

Общи условия

Активация на акаунт