Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 11

  • 40 376
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 209
аз лично с пластмасова шпатула от пвц- дълга е около 30 см и обхваща цялата торта равномерно. ина4е след като поставя 4аршафа от марципан варна формовам с мокра ръка за да излезе въздуха, който разваля формата.

# 16
  • Мнения: 1 209
в допълние - ако искаш торта с по-ясно изразени ръбове - най-отгоре или кремът следва да се намазан по-тънко или да е обмазана с кайсиево желе . така горният блат остава по-твърд и не се деформира. но пък е по-сух, което не е особен проблем, ако останалат 4аст от тортата е по-со4на.

# 17
  • Мнения: 373
Барбито за рождения ден на моето барби! Най-сетне и аз се наканих! Благодарности на Зечова за съвета!

Последна редакция: пт, 28 сеп 2007, 14:42 от laskova

# 18
  • Мнения: 373
Извинявам се за огромните снимки! Това е втората торта за рождения ден на Дея. Моделът е любимата й играчка затова цветовете на костенурката са нетипични.... Party

# 19
# 20
  • Мнения: 1 209

линкът е в началото на страницата заедно с доста други

# 21
  • Мнения: 6 017
Честита нова тема на всички!!!   bouquet
laskova и двете ти торти са невероятни!!! Браво, много добре си се справила с тортоправенето.  Peace

# 22
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Ласкова браво много добро барби и костенурка    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 209
ласкова, много са симпатяжки Simple Smile

# 24
  • Мнения: 119
Здравйте,искам да попитем нещо-последаната торта,която правих исках да я направя с марципан Варна,но не стана.Марципана пробвах да го направя 3 пъти,но и 3-те пъти нищо не стана-след като започнех да слагам пудрата захар и тои ставаше течен.Какво трябва да се направи,за да стане( а следвах рецептата)?Мисля,че едно момиче от форума беше имала същия проблем.Моля за съвет. Sad

# 25
  • Мнения: 1 209
основно- базата за марципана следва да е студена преди да се замеси с пудрата захар и да е използвана ка4ествена мазнина Simple Smile 

# 26
  • Мнения: 144
основно- базата за марципана следва да е студена преди да се замеси с пудрата захар и да е използвана ка4ествена мазнина Simple Smile 
С каква мазнина е най-добре да се направи?

# 27
  • Габрово ,сега Испания
  • Мнения: 74
Наталина,мисля че ще е добре на първа страница да се сложат американския айсинг /маслен крем/ на Tandoori  и твоя млечен марципан -аз поне не ги видях newsm78

# 28
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
О, запис и от мен с пожелание да напълним темичката с много нови и интересни тортени предложения.  bouquet
Ласкова, беше позачезнала за малко, но пък сега се завръщаш с гръм и трясък с невероятни торти. Браво, много интересни и добре изработени тортички  Hug

# 29
  • Мнения: 1 209
С каква мазнина е най-добре да се направи?

според моя опит с 4исто ка4ествено масло:)

Общи условия

Активация на акаунт