АПРИЛче ака във зелено, дали не му е студено?

  • 10 067
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 228
Честит рожден ден, Smooth! От сърце ти желая безкрайно много здраве, обич и уважение!

Честито полугодие на Тома, Тошко и Белослава и пет месеца на бебчо на nina-kolentsova n !

Изумявам се колко бързо минава времето, когато ми се иска да не е така... Толкова малко ще бъдат бебенца, а толкова дълго големи!

# 46
  • Попово
  • Мнения: 687
Здравейте дами и бебета и татета   bouquet честит рожден ден Smooth
честита първа полугодинка на малките човечета Белослава, Тома и Тодор, да са здрави и обичани, да радват майките, бабите и татетата и дедетата bowuu ето и почерпката от нас

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 11:29 от pepena

# 47
  • на североизток
  • Мнения: 285
Честит рожден ден, Smooth!Пожелавам ти много здраве, щастие и любов!И незабравим празник вече като мама в компанията на най-прекрасните и мили мъже на света!

Честит първи полугоден рожден ден и на малките-големи Априлчета Белослава, Тома и Тодор!Да са здрави, не много послушни и да носят много радост и щастие на близките си!

Леле как лети времето! ooooh!И ние ви гоним-скоро ще станем на 5 месеца.А като че ли беше вчера като чакахме да се родят.

А за заглавията-аз винаги съм ги харесвала.Носят много настроение и отразяват духа на Априлските мами 2007.

Приятен ден, че май Яна е вече гладничка и си търси млекцето от мама Laughing!

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Честит рожден ден на всички празнуващи!!!   bouquet
Много здраве и .... много приятни емоции


Аз се включвам гордо да се похваля с новите умения на нашата кукла  Blush
Вече не се задоволява с пълзене и акробатики, а реши, че и е време да си стъпва на краката. От 3 дни ми се изправя в скута и се задържа за по някоя секунда, а тази сутрин уловихме тези кадри Simple Smile
http://benitka.multiply.com/video/item/14

http://benitka.multiply.com/photos/photo/24/17
http://benitka.multiply.com/photos/photo/24/18
 

# 49
  • Мнения: 1 178
Браво на Рая! Hug
Бенита и ние имаме като вашата гумена книжка, но много ми мирише, цялата стая "ухае" на гума... ooooh! Ако не беше запечтана никога нямаше дая купя Naughty

# 50
  • Мнения: 332
Smooth ЧРД, МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО ЛЮБОВ, И МНОГО РАДОСТИ ДА ТИ НОСИ ТОМА!

чЕСТИТА ПОЛОВИН ГОДИНА  И НА ВСИЧКИ МАЛКИ РОЖДЕННЦИ, и 5ТИ МЕСЕЦ НА ВИКТОРИЯ! мНОГО ЩАСТЛИВИ ДА РАСТАТ!

Бенита, май ще трябва да смъкнете леглото вече, че Рая както си се катери и повдига така, току виж решила да скочи при вас някоя сутрин Simple Smile Много е сладка, пу пу!!!

# 51
  • Мнения: 268
Честит рожден ден, Smooth! Да бъдеш много обичана от твоите двама мъже!

Целувки на мъниците, които стават на половин година Hug

Бенита, Рая направо ме смая Laughing. Моят шишко още се затруднява при обръщането, а твоята пъргавелка направо си лази  newsm30 thumbsup
slance80, много е красив манастира, прекрасни снимки сте направили! Аз съм малко скарана с географията - на какво разстояние е от София, за колко време стигнехте?

# 52
  • БГ
  • Мнения: 735
честито на минирожденниците днес  cook, на Smooth  newsm59,пожелавам ти много txtloves
на Рая браво newsm74
slance80 супер снимки Peace

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 15:32 от tevolere

# 53
  • Мнения: 23
Здравейте и от нас и честито на празнуващите сладурковци!
Satriani, аз съм сигурна, че сега е по-лесно за учене, че после ще бягаме след тях и няма да имаме секунда свободна!
Sve_dim,  ние вече смукахме свинска пържолка сякаш ще пусне мляко, гледа ме и му текат лигички и му давам да си близне каквото ние хапваме. Вече е близал, мекица, кюфтенце, краставичка, хляб и всичко много му хареса!
Tomata I eli,  така е опасно да не свикне с шише всичко да си хапва и после да се чудиш как да храниш с лъжичка, иначе ако не иска няма как- по-добре с шише отколкото никак.
Дейзи Г, малкият беше изприщен, но нашата педка каза, че е от смяна на козметика.
Flo, много ме развесели!
Бенита, Рая направо е като малка нинджа!
    Ние с яденето нямаме режим, плодовото пюре го ядем по различно време, същото се отнася и за зеленчуковото. Сега ще чета из предните теми да видя какъв хранителен режим прилагате, че аз не се оправям нещо

# 54
  • Мнения: 91
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН SMOOTH!!! ДА СИ МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!!!

Благодаря на всички за хубавите пожелания.
alina_nana - Манастирът "Седемте престола" се намира на 72 км от София по пътя, който следва дефилето на река Искър. Минава се Своге и след Елисейна се отбива вдясно за манастира. Стигнахме за час и половина като мъжът ми караше бавно, тъй като ми става лошо от завоите. После решихме да се приберем през магистралата и по път спряхме на Черепишкият манастир. Много е живописно и на двете места. На второто място има костница на Ботевите четници и Вазов кът. Вазов е написал "Клепалото бие" в първия манастир. Манастите не са големи, но са доста интересни. Изкарахме един прекрасен есенен ден, който се отрази чудничко и на Белослава.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 72
Бенита, Рая е направо страшна  Laughing. Гледам я и не мога да повярвам. Голям атлет е.

# 56
  • Мнения: 350
Благодаря ви момичета, много сте мили! Като чета пожеланията към мен и Томи ми иде да се разплача!

Да са живи и здрави Тошето и Белослава и всички ,които имат празник днес!

Днес беше големия ден на захранването-картофът беше набелязан, избран, измит, сварен на пара и пасиран с кърма. Дадох му 3 мини лъжички, които се равняват на 1 на Авент.Беше приет с въодушевление, сякаш ми каза "айде, бе мамо, най-накрая да ме нахраниш като хората". Всичко е документирано със снимки, тати се справи много добре зад обектива.Като ми остане време ще ги кача.
Момичета от Варна и във Варна, хайде на среща другата седмица в морската, ако разбира се е хубаво времето, тъкмо да ви почерпя за рожденните дни. Аз имам още около два часа и минавам в друга десетилетка.  Grinning

# 57
  • Мнения: 350
Забравих да се похваля, че получих картичка от тати с предложение да си сменя фамилията! Каза, че това е оригинален начин да предложиш брак, защото е написано черно на бяло и няма отмятане. Живот и здраве  събитието ще е на 18 юни, когато се навършват 9 години от запознанството ни! Томи ще е шафер! Айде похвалих се!

# 58
  • Мнения: 1 178
smooth, поздравления! Желая ви щастие и хармония. newsm10 married

# 59
  • Мнения: 1 925
smooth, браво на таткото, блязе ти  Blush Wink Желая ви много късмет и щастие   bouquet
Аз най-накрая качих снимките от август  Embarassed тук можете да ги видите -
http://stra4iatela.multiply.com/photos/album/15

Общи условия

Активация на акаунт