АПРИЛче ака във зелено, дали не му е студено?

  • 10 074
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 85
Смуут миличка ЧЕСТИТО! Току-що влизам и директно виждам твоите новини, за малко да се разплача, ей явно си падам скрита романтичка, но подаръка за рождения ти ден е ПРЕКРАСЕН!

Честито и на мини рождениците, да са много здравички преди всичко! И ние утре ставаме на 5 месеца и сега ще правя торта "Гараш" по една опростена рецепта, то детето милото нищо не хваща, но ние вкъщи най-сериозно си се черпим всеки месец за негово здраве.

Ние по принцип идващия петък-5 -ти имаме дата за операцията, водих я и при други хирурзи и всички са единодушни, че трябва да се махне тая гадост. Много ми олекна, че няма да я интубират и живот и здраве след няколко часа ще си я вземем вкъщи. Сега си имам и друго притеснение-нашият тако е болен нещо, някаква тъпа настинка, обаче ако зарази Анна преди операцията и отиде, не само, че ще се разболее детето, ами и операцията ще отърве и после кой знае кога ще я направим докато се въстанови напълно. То при нас винаги цирка е пълен, щото чакаме пък бебчо да се въстанови след операцията и да се изнасяме с всичките си багажи, ами то така нашата работа-безкраен празник. Тоз моя мъж не можа да се научи да не залепва всеки минал покрай него бацил, като бях бременна все се разболяваше и точно сега пак. Тъй ми иде да го изселя при майчето му, хем да си свиква отсега, че нали там ще се местим, ама той вече като се е прибрал вкъщи "кел файда". Ох, голямо съм мрънкало, ама като не мога да направя нищо и ми остава само оплакването май.

И нашата мадама е супер пъргава, цял ден докато я оставим и веднага се завърта, само дето по корем не обича особено и ако не успее да се върне обратно започва да мучи, луда работа, ние не плачем вече, а мучим, крещим, че даже и викаме като шимпанзета "у-у-у". Другото ни достойство е, че плюем като камили-с езика вътре, вънка, "пссс", "пррр" и всякакви такива, много сме невъзпитани и вечно оплюти отпред целите. Иначе първа дума казваме отдавна и тя е съответно "мама" или по-скоро "мъмъ", супер ясно и хубаво я казва. Тя от втория месец тренираше и все на "мам" и "мъм" ревеше като иска нещо. Еми то толкова много прилича на татко си, че за мама само първата думичка остана.

Целувки на всички, весел празник на празнуващите и лека вечер!

# 61
  • В красивите ми сбъднати мечти!
  • Мнения: 172
Честито на днешните минирожденници!
Смуут честит рожден ден и честито сватбено предложение! Laughing
Страчи, албумчето ти е страхотно , кисненето ти с часове във фотошопа е НАПЪЛНО ОПРАВДАНО! Трогнати сме с Ели от снимката "with best frend"
След броени дни ще започна да захранвам Ели и с интерес следя вашият опит момичета и много ми помагате ! Hug
Бенитка, твоята Рая определено много ме впечатлява със способностите си .

# 62
  • Мнения: 137
Smooth, ЧЕСТИТО !!! (за рождения ден и подаръка).
Желая ти много здраве и безброй незабравими моменти с двамата мъже, които те обичат.

Denisimo, дано да ви подмине вируса и всичко да мине бързо и безпроблемно.

Тази вечер за първи път от шест месеца успях да хапна не като мисирка гълтайки без да дъвча. Едни приятели ни дадоха столче за хранене и Елизара стоя като препарирана в него. Повече от 1/2 час не и се чу гласа.

# 63
  • Мнения: 3 091
Smooth, честит рожден ден на патерица! Страхотен подарък - бъдете много щастливи!


Аз с огромна радост искам днес да ви почерпя виртуално за половингодинката на Амалия!

Много бързо мина времето, неусетно...

# 64
  • Мнения: 187
Здравейте, момичета.
Ники също вече е на 6 месеца. Той, милия нямаше рожден ден този месец - нали е роден на 31-ви, а месеца е с 30 дни.  Hug

smooth, честито!  bouquet
denisimo, стискам палци. Praynig

Ники пробва и тиквичка вече и доста му хареса.
И той повръща като му дойде много млякото, направо си го "изплюва". Не мисля, че е за притеснение.

Честито на днешните мини-рожденици!  bouquet

# 65
  • Мнения: 161
Здравейте отново от нас!
Честито на малките рожденици, които вече направиха половин годинка! Да са здравички и много игриви!
Ние бяхме на панаир/сбор чаааак в Димово travel, това беше най-дългото пътуване за Криси, 230 км, но тя се справи отлично, никакви оплаквания нямаше Mr. Green. Беше ни много весело, тя много се радваше на въртележките, приказваше им нещо и подскачаше Party.....замалко да опита захарния памук на мама Laughing.
За пореден път се учудвам от вкусовите предпочитания на тази моя щерка Shocked.....за мое учудване много й хареса пюрето с цвекло......хапва си с охота, а има ли и тиква вътре.....не можеш да отделиш лъжичката, дано не е временно явление Blush.
заглавията- на мен много ми харесват- весели и закачливи, а това го избрах, защото като се включих в края на темичката видях, че има някои настинали бебоци, дано вече са се оправили и да няма повече сополки в малките нослета.
Ето и едно предложение от мен "АПРИЛче пюренца не ще, иска бира и мезе"
smooth, честито както за рождения ден, така и за предстоящото щастливо събитие  bouquet.
benitta, браво на Рая, каква е пъргава newsm32!Пу-пу-пу Криската е голям мързел, само философства по цял ден и не си дава много зор Laughing, дори и обръщането не й се отдава още, тя затова този месец беше качила 900грама- на мама пухчето Blush.
Някой минал ли е на по-голям размер памперс(4) и коя марка ползвате? На Криси нещо й пропускат и мисля да взема по-голям размер вече, но пробвах Памперс и нещо не останах очарована Thinking.....

# 66
  • Попово
  • Мнения: 687
Здравейте мами и бебета  Hug

# 67
  • Мнения: 228
Здравейте!

Първо искам да честитя пета месечинка на прекрасна Анна и шеста месечинка на сладура Ники, красавиците Ванеса, Амалия, Дара, Роника, сладките младежи Кристиян и Васил! (последния да затвори вратата, а когото съм пропуснала да ми прости)

Smooth, желая ти уютно семейно огнище и прекрасни спомени от сватбения ден!

Много са красиви снимките  Peace Гледах с голям интерес. Ей, Фотошопа... нямам време, а така искам и аз да сътворя нещичко на децата. За РД на бати Васко му подарихме цветен принтер с доста възможности и мога да отпечатам много хубави неща за декорация на детската стая в стила на снимките на Мая, ама пусто кисненето във форума и е-магазините е толкова ангажиращо за мама... Grinning

За памперсите: Боян от три месеца е на 4-ката на Памперс и засега му е добре, скоро няма да сменям (младежът е 9 кг). Пробвах 4-ката на Либеро - боклук, и на Хъджис - доста е твърдичък, но иначе е добре като качество.

# 68
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
Здравейте!
Ради,Ч.Р.Д на патерици!Много здраве,любов и щастливи мигове с любимите ти мъже:)Получила си разбирам най-страхотен подарък за рожденния си ден,поднесен по необикновен начин:)Честито!!!
Аз също съм за срещичка тази седмица:)Така и така почти всеки ден сме в Морската:)Само кажете кога и къде:)
Бяхме в София и в петък следобед в СИТИЦЕНТЪР видях мисля една от нашите мами с таткото,ама като не се сещам,кои бяха:)Да си признаят бързо:)))Беше следобед:)))
Това е от нас засега
много целувки и успешен ден  bouquet

# 69
  • Мнения: 635
Здравейте,

ние ходихме в Силистра на годинка и ни нямаше!

Тати беше настинал цяла седмица и аз тъкмо си мислех , че се размина с нас и Даная днес със сополки, гадно !

Ние днес бяхме на консултация - 68см. и 6500гр. ! Светле , а вие се родихте след нас, доста ни водите 2500гр. сте напред  Simple Smile

Да попитам захранилите мами , давате ли жълтък ? И ако да от магазина ли купувате или домашни , кое е по добре незнам ?

Големи сте сладури всички още гледам снимките !

# 70
  • Мнения: 1 925
СРЕЩА !
Сряда, 12ч. парк Заимов, дървеното кафе откъм Лиляна Димитрова ! Моля, който има желание да каже, за да знам дали ще има среща изобщо !

# 71
  • Мнения: 265
Привет и от нас  Hug

Честито на днешните минирожденици! Да са весели и засмени!
Smooth, поздравления за рождения ти ден!   bouquet Чудесен подарък-изненада! Много любов и семейно щастие!

Със закъснение да ви почерпя с ябълкова торта за 5-те месеца на Виктория.

Denisimo, ние също си празнуваме всеки месец  Grinning

Aleksi, браво на малкия герой Борис! Радвам се, че всичко е минало добре!!!  Hug
450 беше питала в предните теми за дърпането на ухото. Нашето ангелче също от време на време си ги дърпа и извива. Според мен е нормално и не бива да се притесняваш.
benitta, браво на постиженията на Рая!  smile3501
за памперсите аз още ползвам на Huggies тройката /от 4 до 9 кг/ много съм доволна. От Pampers също.

# 72
  • Мнения: 265
снимката е малко голяма  Blush

# 73
  • Мнения: 85
Здравейте и Честито на всички бебенца, които достигат заветната възраст от половин годинка днес! Нашата Анна пък е на опашката-милата става "едва" на 5 месеца, благодарим на всички за пожеланията. Черпим виртуално шоколадова торта с портокали, че като нашата вкъщи не можах да намеря  Crazy

# 74
  • Мнения: 11 032
Честита половин годинка на мини-рожденниците! newsm67

Ех, колко бързо растат нашите мъничета. Simple Smile


Честито и на smooth
! Желая ти дълъг и щастлив семеен живот, и много любов!   bouquet

Страчи, страхотни рамки на снимките в сайта ти! Hug Ти ли си ги правила или са изтеглени отнякъде? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт