Споделете 23

  • 25 532
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Тази сутрин за малко да закъснея за работа. Мъжът ми замина още в 6ч. за София. Нито чинии имах да мия сутринта, нито да простирам,  нищо, само да хапна и да пия едно кафе, а така се замотах...Друго си е, когато детето се грижи за организацията вкъщи! Всичко се движи по график!

# 16
  • Мнения: 4 300
Естер, преди единствения изпит, на който са ме късали в живота ми, слушах една песничка " cant get the best of me...". И накрая ей го на....оттогава си имам едно наум какво слушам и какво си пея. А уж не съм суеверна Thinking

# 17
  • Мнения: 184
Споделям, че мъжът ми утре си идва от панаира в Пловдив.
Намразих го този панаир, защото винаги го отнема за по една седмица.
И още нещо споделям - децата не са учили вече цяла седмица.
На тях им е добре, ама как ще наваксват после, никой не знае.

# 18
  • Мнения: 2 212
Ами сигурно ... но пък от друга страна в този случай е благопожелателно това съчетание...А да не мислиш, колко пъти съм си пяла на Кели Кларксън - Never again, ама не сработва метода  Crossing Arms

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Стаката в училището на Дени приключва в понеделник. Директорката каза "Стига им толкова". Не попитал за кого се отнася...

# 20
  • Мнения: 2 891


На кой оставихте днес децата?

На каките в клубчето  Mr. Green Малкия пак влезе все едно си е у нас. Дори и чао не каза.

# 21
  • Мнения: 7 474


На каките в клубчето  Mr. Green Малкия пак влезе все едно си е у нас. Дори и чао не каза.

Добре че има кой да ти открехне  Laughing
Споделям, че отивам на кафе със съфорумки  Flutter Flutter Времето е хубаво и мисля да го използвам пълноценно, въпреки събуждането в 4.30ч.  Shocked

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Днес бил денят на глупавия въпрос. Питайте моля.  Grinning
Аз искам да ви питам-някой знае ли къде се намира това царство Мианмар? Дават го по ТВ-бунтували се нещо там, дават няк'ви монаси (като от Шао Лин)...обаче къде се намира това нещо? Някъде в Азия е, но с кои страни граничи? По география никой не ни го е споменавал.

# 23
  • Мнения: 9 903
това е Бирма, бре  Wink

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790

 ooooh! Сраааааааам, сраааааам. Ама днес е денят на глупавите въпроси, простете.  Grinning

# 25
  • Мнения: 918
По ТВ7 дават  някаква мома говори за детето и родителите, малко ме дразни, но казва и верни неща.

На мен ксения ми харесва, има нещо интересно в нея. Thinking Мисля, че е по-възрастна от Лио.

# 26
  • Мнения: 2 212
За пристрастените като мен, моля на вашето внимание, новият ми десктоп:
http://interfacelift.com/wallpaper/downloads/01223_alittlemotivation_1024x768.jpg

# 27
  • София
  • Мнения: 819
За любителите като мен:  WALLPAPERS  Peace

# 28
  • Мнения: 2 212
Сега се сетих, ама направо ме е срам да споделя  Embarassed Тази нощ сънувах една от нашите обични форумки, но просто не ми се ще да казвам коя как прави секс с любовника си, а тя си има мъж де, но това беше един доста по-млад от нея младеж, симпатичен, който самата тя не скриваше, че е любовника й...Побъркала съм се тотално, еротични сънища с форумки и то какви. Сега се чудя дали този сън може да е самата истина и просто да съм някакъв си медуим неоткрит  Crazy

И да допълня, че тя е от хората, които не съм виждала на живо, отде ми щукна този сън...На всичко отгоре беше в някакъв такъв критичен момент за населението в Пловдив като опасност от преливане на Марица, да ама на тях не им пукаше и си се обичаха и консумираха ей така напук на всичко  ooooh!

# 29
  • Мнения: 3 405
ш'са опрайш  Joy

Общи условия

Активация на акаунт