С кърмене или пък адапте, АВГУСТинчето е най-щастливото дете

  • 9 004
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 1 724
Мари ета, ментина, дано Бог да е с близките!
И моята кърма май не достига вече,независимо,че ям ядки,ще почна да дохранвам с АМ и аз,кое да взема АПТАМИЛ ли е най добре за бебе след 2 месеца? newsm78
Нас само Аптамила ни оправи повръщането. Това са най-добрите млека на бг пазара. Поне ние доста марки опробвахме и мога  да кажа, че Аптамила най много се доближава до кърма, даже така мирише(т.е гадно, ама щом на бебките им харесва О.К)
Перси на нас хомепопатката ни каза, да давам ве4е сок от ябълка, ама аз се стархувам още. Калина и без това ака гъсто, от ябълката пък съвсем може би??? Кой те посъветва за соковете, че педи нищо не казва...... newsm78 #Crazy newsm78 а майка дава зор да давам сокчета....аз само вит.С на ампулки давам по заръка на педи, заради тежката хрема, с която ни заразиха от пребиваването ни в Пирогов.

Бях сигурна че няма хомеопат който да препоръча толкова ранно захранване, направо ме изуми.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 18:24 от veleva

# 256
  • София
  • Мнения: 5 762
Ментина стискам палци всичко да е наред! Praynig Hug
Беличка радвам се за вас,че сте добре! Heart Eyes Hug
Гита и аз съм ЗА да се махне инфото! Peace

# 257
  • Мнения: 1 216
mentina, чакаме добри новини, вярвам.
beli4ka, добре дошли
ние скиторим цял ден, Дамян е голям герой върви наравно с мен и не мрънка, днес сме минали 10 км пеша, но за каланетиката не стигна времето

# 258
  • София
  • Мнения: 1 400
Мариета, моите съболезнования.  Cry
Ментина, дано всичко е наред с малчо.  Praynig
И Вики е нещо хремава тия дни и вчера бяхме на доктор и сега и правя промивки с физиологичен разтвор преди всяко кърмене, давам и калций и витамин Ц и я пръскам с един спрей с морска вода и мога да кажа, че днес е доста по-добре. Лекарката каза, че сега с промяната на времето много бебоци настиват и хващат сополи, а и май някакъв вирус има. Но, слава Богу при нас е само хрема.
Елхичка, и аз настивах на два пъти до сега и пих парацетамол, чай и витамин Ц и се оправих бързичко. А за бебето не се притеснявай - Вики не се зарази - не съм ходила с маска.
И ние открихме вече въртележката над леглото и Вики страшно и се радва и и се смее. Стига да има кой да тича да я навива, щото като спрат да се въртят зайците и тя седи и ги чака и ако не тръгнат до няколко минути губи търпение и надува гайдата. Simple Smile Иначе много се смее и от време на време гука по малко.
За приспиването - нашата хубавица нощно време спи в количката, щото преди сън заспива само с возене. Много е капризна и не знам кога ще се научи да спи сама. Като и се доспи не заспива, ами чака някой да я вози в количката и чак тогава спи. Иначе е голям рев.

# 259
  • Мнения: 423

за Ребус4ето Mr. Green днес ще кръстосваме ли алеите в морската?
Ми аз докато видя....и то ние така ги кръстосахме, 4е крака не ми останаха Sunglasses

# 260
  • Мнения: 564
loni_0902 моето диваче пък заспива само в кошчето за кола  Crazy Много ме ядосва с това но няма начин да не му угодя  ooooh!..

# 261
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Благодаря ви, момичета  Hug
Сега се обади етърва ми - според мен, искам да е така -  новините са обнадеждаващи, макар че тя като майка не може да се успокои  Tired Ще започна обясненията отначало, за да не ви обърквам. Извинявайте, ако малко хаотично разказвам:
Племенникът ми се роди с родова травма /каквото и да значи това/, лицето му посиня в последствие, но сега вече се избистри. Заради това посиняване му правиха изследвания - откриха му отток на мозъка, стоя в кувьоз около седмица, трудно се хранеше, спадна доста на тегло, но сякаш всичко това постепенно отшумя, малкия живна и при изписването всички мислехме, че най-лошото отмина, като остана разбира се страхът от евентуални последици заради оттока /който уж се разсейвал/. Казвам уж, защото никой нищо не обяснява, сякаш нямаш право да знаеш състоянието на собственото си дете  #Cussing out Откакто се прибраха в болницата бебчо не е имал никакви проблеми и расте като едно здраво дете. До вчера, когато тази докторка ги наплаши ужасно и им каза, че по-зле детето им не може и да бъде  #2gunfire На днешния преглед във Варна лекарката е отхвърлила това твърдение, но все пак е забелязала 2 петънца в мозъчето му.  Sad Споменала е, че може сами да отшумят, но все пак не е безобидно. Препоръчала им е да посетят офталмолог, защото малчо не следи винаги предметите и невролог, заради мускулния тонус /не стъпва на едното краче и едната ръчичка я свива доста често в юмрук като я държи до тялото си, но не винаги/. Та така, остава ни отново да чакаме и се надяваме нещата да излязат по-леки и лесно лечими  Praynig

# 262
  • Мнения: 423
Мриетка, много съжалявам Cry, това е ужасно, мир на праха на малкото човече.

# 263
  • Мнения: 4 546
дано не е нищо сериозно  Praynig

# 264
  • Мнения: 564
Ментина, дано да отшумят появилите се проблеми с миличкото детенце  Praynig

# 265
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ментина стискам палци всичко да е наред  Praynig
Беличка, много се радвам, че вече сте в къщи и сте добре. Бързо да минава жълтеницата  Hug

Йована и тя е със запушен нос. Сутринта и капах физиологичен разтвор, чак очичките му се насълзиха на милото. Сега е по- добре носито. Иначе гука и най- смешното е, че имитира. Аз почвам да повтарям агууу и тя след мен  Joy. Така откарваме по половин час. В момента, в който ми писне да гукам и и заговоря на нормален български, тя така се изнервя, явно, защото неможе да повтори същото и надува гайдата. И пак отначало почвам с гукането  Crazy. Луда работа  Laughing

# 266
  • Мнения: 1 216
mentina, ако е възможно да се чуе меродавно мнение, което да отрече всички евентуални опасности за беб и да ви успокои - пожелавам го да се случи възможно най-скоро!!!

# 267
  • Мнения: 222
Ментина-дано всичко да е наред, стискам палци!  Praynig Praynig Praynig

Шоши84-от коя поликлиника си купила Пентаксима?????????

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
Мариетка съжалявам много smile3518
Ментина стискам палци на малката душица.Моят Валентин се роди с голям хематом на главата казаха че е родова травма но нищо повече и всичко отшумя за месец не знаех че може да е толкова сериозно.

# 269
  • Мнения: 116
Тцтцтцтц ... ужас, само лоши неща пак
mari_eta, много съжалявам ... много се надявах всичко да се оправи, ама ...  smile3518  Flowers Rose
mentina оффф, дано лошото много скоро остане зад вас  fingerscrossed

а .. за анкетата - добра идея ... и аз подкрепям махането

Общи условия

Активация на акаунт