Ще ходим ли утре на училище?

  • 18 563
  • 211
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
А от утре би ли трябваво да се сменят смените?
Моят ученик беше втора, сега трябва ли да е първа смяна? Нали е нов месец...

За стачката и аз се интересувам, но никаква конкретна информация засега.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 951
А къде мога да проверя ,кое училище ще учи и кое не за София ,става въпрос.Моите деца не са ходили на училище още през тази учебна година и ,ако ги заведа напразно ,какво ще обяснявам.Учителката им не обича да си вдига мобилния.

# 17
  • Мнения: 6 029
marianasot, не съм сигурна че можеш да провериш кои училища стачкуват...

# 18
  • Мнения: 13 512
А къде мога да проверя ,кое училище ще учи и кое не за София ,става въпрос.Моите деца не са ходили на училище още през тази учебна година и ,ако ги заведа напразно ,какво ще обяснявам.Учителката им не обича да си вдига мобилния.
в сайта на самото училище. Поне при нас е така.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 951
Не пише нищо.Там беше първото място,за което с е сетих и аз.Просто сайта им не е обновяван наскоро.

# 20
  • Мнения: 6 029
Не пише нищо.Там беше първото място,за което с е сетих и аз.Просто сайта им не е обновяван наскоро.

за нашето училище е същото. има сайт, но няма такава информация.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
Не пише нищо.Там беше първото място,за което с е сетих и аз.Просто сайта им не е обновяван наскоро.

за нашето училище е същото. има сайт, но няма такава информация.
Кое е вашето училище?

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 18:48 от marianasot

# 22
  • Мнения: 6 029
138 СОУ.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 951
Понеже отникъде не получавам инфо ,дали да ги водя или не.РЕШИх;няма да заведа децата си,докато не ми се обадят от училището.Длъжни са!

# 24
  • Мнения: 3 743
Аз проверявам всеки ден в сайта на училището, в понеделник няма да учат.   http://ivanvazov.com/

# 25
  • Мнения: 6 029
Понеже отникъде не получавам инфо ,дали да ги водя или не.РЕШИх;няма да заведа децата си,докато не ми се обадят от училището.Длъжни са!

мда. и аз така си мисля. не мога да звъня всеки ден като идиот. казаха ми да гледам новини. ми аз гледам и чакам.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 951
А на всичкото отгоре оназ вещица свеки звъни по три пъти на ден(тя дето за осем години не е вдигнала слушалката да пита как са моите деца) да обяснява на сина си ,че всички дечица от техния блок ходят всеки ден на училище и само аз не водя моите.Те стояли със свекър ми на балкона просълзени.Добре,че мъжа ми не й обръща никакво внимание.

# 27
  • Мнения: 3 042
Градината на дребният си работи нормално въпреки, че миналата седмица  на вратата пишеше - 85% от персонала стачкува. Grinning

В училището на щерката стачката продължава и днес. Казаха, че ще обявяват ден за ден дали стачката продължава. Да ходим и да проверяваме, все едно си нямаме друга работа. Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
30 СОУ продължава да стачкува и тази седмица.

# 29
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
134 то , ние ще си учим и тази седмица.

Общи условия

Активация на акаунт