Октомври грее във позлата, дарява ни с надежда свята!

  • 20 156
  • 565
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 008
Честит рожден ден на Л ъчи! Да расте здрав, безгрижен и много радост да носи на цялото семейство!
4U  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 1 941
Благодаря ви много, милички!!!
Да ви се връща на всички по няколко пъти!!!
Ето и почерпката, собствено производство Mr. Green

# 32
  • София
  • Мнения: 7 043
Да ви е жив и здрав Лъчко, да донесе много щастие и усмивки в сърцата ви.

# 33
  • Мнения: 7 112
Уауу, прекрасна торта!
Може ли едно животинче да ми запазите?  Embarassed

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Чудя се цял ден, на какво заприличва форума на Бг-мамма, и не мога да се начудя. Не ги разбирам аз тези момичета, но те вероятно си се разбират много добре. Рони, може би към теб трябва да се обърна  Mr. Green по тези въпроси. Когато реша да влезна в "Искам бебе" все едни заглавия на теми от които вече , ама съвсем честно мога да си призная ми се повръща. Никой не се рови в стари теми които са с една тематика, всеки път много изчерпателни, и пак си пуска питането, аз аджеба бременна ли съм или не съм. Туй чудо кръвен тест какво е , и ако може да метнете един боб и да ми кажете туй ову-то този месец дали съм го имала, или да си направя тест за бременност на следващия ден след като мъжо ми е решил да ме захрани с "витаминки" . Пък теста и положителен резултат може да покаже, зависи каква марка е ...  #2gunfire . Извинете ме, но още не съм приключила  Mr. Green , защото се чудя дали да не пусна тема именувана така. Въй, тоз цикъл ник'в го нема, дали да си праа тест, ко шЪ кажете бре, бременна ли съм, я па ми метни един боб"
Да вземем да си сложим по едно различно обяснение в подписите какво е овулация, що е то ПМС, за колко време става имплантацията, кога се правят тестове ... и т.н. Надявам се повечето ще ме разберат какво точно имам предвид. Почва да ме хваща срам вече, как да ми се влиза във форума и да чета. Той започва да изобилства от какви ли не небивалици.  #Cussing out
Чудех се кое да изтрия, че да не е голям цитата ама нейсе...просто няма..много точни са ти разсъжденията Ритке Crazy Просто отивам на терасата и броя и после се връщам пак във форума иначе листата с предупредени и баннати ще е голяма Twisted Evil Сега добре излизам на терасата ами зимата в тоя студ как ще броя до десет незнам... Mr. Green Ше карам 1-3...1-3 Mr. Green
А аз пък се ядосвам когато направя забележка на някой потребител и след най-много пет минути имам гневно ЛС на което аз отговарям в тон "Вие"...а мен ме наричат каква ли не...
Понякога ми се реве....и съм ревала много пъти..особенно след като родих и ме треснаха хормоните  Crazy

# 35
  • Мнения: 366
Честит Рожден Ден на Лъчко! Аги, да ви е жив и здрав и много, много да ви радва!  Hug

# 36
  • Мнения: 219
Честит Рожден ден на Лъчко !!!! Да е жив ,здрав и палав !!!
Мерси за почерпката  Heart Eyes Hug

Сладка мама Стискам палци серклажа да е успешен  Peace и всичко да е наред.  Hug
Ритка много си права, че хората не четат старите теми.Много по-лесно е да напишеш въпроса си отколкото да поровиш и да прочетеш дали преди теб някой вече не го е задал.
Много гуш на всички   Hug  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 1 098
Хера, не мога да си представя какво ти е. Аз определено трудно бих се сдържала, да не раздам малко "червени картони".
А и се досещам в какъв тон ти отговарят недоволните ( каквито писанията, такива и писателите ). Понякога гледам да не обръщам внимание, и да подминавам дразнещите ме теми, но няма начин. Ако тази седмица пропусна няколко теми, знам че другата ще са в наличност същите.  Joy . Да са живи и здрави, но се чудя кога ли ще ми стои скрито малкото дяволче.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 003

на Лъчи! Да расте здрав и щастлив!

Глори, а това е виртуален подарък за твоята майка!

# 39
  • Мнения: 1 409
Честит рожден ден на прекрасния мъж Лъчи!Да расте здрав и щастлив и да носи много радост на мама,тати и кака Мони! Аги   Hug

# 40
  • Мнения: 1 369
 Леле Агиииии, каква е хубава тортата...ти си истинска майсторка-сладкарка... нямам думи. А колко вкусно ми изглеждааааа Shocked

# 41
  • Мнения: 280
Честит рожден ден на Лъчи и от мен   bouquet

Аз да се отчета след днешния преглед в София, че според док всичко е наред и няма място за притеснение. Бебо е вече около 1630 грама и в края на ноември ще ме приберат в Майчин дом да съм им под ръка или по точно те да са ми под ръка, че да не стават изненади в русенското АГ. Термин ми според размерите на бебо е изместен с цели 3 седмици т.е. за 1 декември, но просто си върви по едър.
Това е от нас за сега  Hug гушкам ви  Hug

# 42
  • Мнения: 1 210
Честит празник и от мен! Желая много много здраве на малкия човек. Да расте умен и чаровен.

Да издам една малка тайна. Лъчко ще си има адаш живот и здраве през декември - да си правят компания.

Аз нещо също не съм в кондиция и се боря с предродилна депресия, която се надявам да не се задълбочи и да направи следродилната такава още по-ужасна.

Това е от мен. Радвам се на студения въздух сутрин. На жълтите и червени листа по дърветата.
И понеже бъдещия батко скоро ще стане на 5 - ето ви в резюме неговата 5-та годинка. http://petyrcho.atspace.com/5thYear

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 08:52 от Anichka

# 43
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ама и аз да изпусна такова събитие като първата годинка на Лъчето  smile3511 smile3511 smile3511
Аги, да ти е жив и здрав! Много радост да ти носи и много поводи за гордост, когато порасне голяяяяяяяяяяяям и силен мъж! Да бъде щастлив и все така неотразим! (Няма случай да го видя и да не се усмихна широко!  Hug)
Глори, и на твоето майче желая здраве, за да ти помага съвсем скоро в суетнята около едно сладко бебе!   bouquet
Аничка, Петърчо е просто фантастичен.
Радвам ви се на хубавите новини!
Сега лека нощ, че сутринта с Филип отиваме на курс "Мама учи немски"  Joy Joy Joy

# 44
  • Мнения: 255
Добро утро мацки!

Аги ,страхотна торта.Ах как обичам да си похапвам тортички.

Момичета благодаря ви за пожеланията за моята скъпа мама .
Не пиша често ,защото около мен няма нищо ново ,но инъче съм с вас  и ви чета всеки ден .


Целувки на всички и най вече на сладките ни бебоци.

Общи условия

Активация на акаунт