Какъв е вирусът в момента?

  • 6 595
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Леле, Нати, не ти ли стига повръщането, ми и за разстройство питаш? Влади изкара вирус с повръщане в края на август. Страшно повръщане-през десет минути в рамките на три часа ooooh! Накрая вече нямаше какво да излезе, а детето го мъчеха страшни спазми. Не помогна нито сироп, нито свещичка. Посред нощите го водихме на спешен кабинет и му биха бусколизин.
Препоръчаха му диета като за разстройство. Поне таз "благина" не го застигна. Дано и при вас да няма такъв проблем. Оправяйте се бързо.

# 16
  • София
  • Мнения: 790
Преди една седмица бяхме само с висока Т, до 39. Мина за 3-4 дни. Сега пък сме с запушен нос и червено гърло. Когато ходих при нашата лекарка, каза че в момента има много случай на вирус с повръщане плюс разстройство. Дано не ни се лепне и този  Praynig

# 17
  • София
  • Мнения: 3 886
моята най-близка приятелка изкара вируса точно по този начин - яко повръщане, хрема, гърло и Т.
аз засега го карам с болки в гърлото, хрема и кашлица...вирус е отвсякъде, не се безпокой!

# 18
  • Мнения: 48 071
нямахме температура, при нас започна през нощта при всички
мина всичко само с хидрасек, вомитусхил и диета, по-скоро те просто не ядяха, не че им наложих диета
на малкия слагах коларгол, но по едно време ми писна и спрях, сами изчезнаха сополите
вирус е, при всеки изразява част от симптомите, но са сходни- странна комбинация от риновирус и стомашно-чревен ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Благодаря за пожеланията  Hug
Още я мъчи високата температура, но поне спря да повръща.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Благодаря за пожеланията  Hug
Още я мъчи високата температура, но поне спря да повръща.

Това е хубаво. За хидратиране казаха ли ви? Чайче подсладено или глюкоза 5%.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
За хидратиране казаха ли ви? Чайче подсладено или глюкоза 5%.

Аз я наливам постоянно с вода, чай и сок.

# 22
  • Мнения: 6 029
Да не повръща от сополите?

Аз в момента съм хремосана, вчера ме болеше гърло. Но нито Т, нито повръщане. Още никой друг не се е разболял. Дано и не се, щото болно бебе и дете не ми се гледатSad

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Да не повръща от сополите?

Не, тя няма толкова сополи. Вчера повръщаше от всичко, което сложи в уста. Принудих се да й слагам свещички в дупето за температурата, защото и Панадола повърна два пъти, а вдига над 39,5 градуса  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 6 029
Ох ми оправяйте се бързо... аз като малка винаги повръщах при всякакви разболявания.

# 25
  • Мнения: 349
Ходихме на лекар-май е вирусен ларингит,но само каката е без глас.Ние го караме на крак ,с отпадналост и яка хрема.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Ох ми оправяйте се бързо... аз като малка винаги повръщах при всякакви разболявания.

Благодаря  Hug

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 746
Ние от вчера сме със сополи. Направо като река. Кашля от тях и се дави и ги повръща. Няма Т. Апетит има. Не спи и само си мрънка. И на братовчед ми детето е така.

# 28
  • Мнения: 1 030
Ние от вчера сме със сополи. Направо като река. Кашля от тях и се дави и ги повръща. Няма Т. Апетит има. Не спи и само си мрънка. И на братовчед ми детето е така.
И ние сме така, за съжаление. Чак днес сутринта нослето спря да тече

# 29
  • Мнения: 952
И ние още не сме се оправили напълно, повръщането спря но разстройството нее. Лошото е че трябва диета а той нищо не хапва ooooh!напарво ще ме побърка това не ядене ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт