Пълнен Крем карамел

  • 31 668
  • 193
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 407
Аз го правя направо в тавичката, в която слагам кроасаните и яйчната смес.

# 166
  • Мнения: 94
Аз го правя направо в тавичката, в която слагам кроасаните и яйчната смес.
И аз го правя така,но не знам от кроасаните ли е или от карамела малко нагарчаше иначе стана супер Wink

# 167
  • Мнения: 4 435
Ако е нагарчал,си го прегорила. Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 711
Току- що го изядохме....Беше страхотен.... Heart Eyes Не успях да го снимам, но.... Blush

# 169
  • Мнения: 94
Ако е нагарчал,си го прегорила. Rolling Eyes
сигурно Thinkingе като за пръв път надявам се другия път да стане по-хубав Simple Smileне че остана Embarassed

# 170
  • Мнения: 5 173
Днес най-накрая го направих. С какви надежди тръгнах, какво стана. Карамелът по формата за кекс не се разтопи целия и карамелът не беше достатъчно сладък. Не бих повторила, предпочитам си стандартния кремкарамел

# 171
  • Мнения: 4 435
Шушулче нали знаеш,всеки с вкуса си,ама не би трябвало карамелизираната захар да е по формата за кекс,нито пък крема да не е сладък.Не знам,но аз по принцип винаги прекалявам със захарта или солта,така че ако си сопазила рецептата не би трябвало да се получи.А и шоколада от кроасаните допълнително подслажда. Peace

# 172
  • Мнения: 5 173
Аз ям мн сладко. Ако е гарга - да е рошава. Но... просто не ми допадна, чак ми развали настроението.
А кремкарамел редовно правим, пекат се по еднакъв начин, но не мога да си обясня защо захарта не се разтопи.
Хайде, че отивам да стържа с лъжицата

# 173
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Ето го и моя  Flutter



И парченце

# 174
  • Мнения: 4 435
Аз ям мн сладко. Ако е гарга - да е рошава. Но... просто не ми допадна, чак ми развали настроението.
А кремкарамел редовно правим, пекат се по еднакъв начин, но не мога да си обясня защо захарта не се разтопи.
Хайде, че отивам да стържа с лъжицата

Е,чак пък да си разваляш настроението няма нужда. Пробвала си,не ти харесва,няма да го правиш повече...и аз съм пробвала неща,дето не са ми допадали в последствие.Сори,че не ти е харесало......


Lindita браво,твоето карамелче е станало супер отгоре.А,какъв е тъмният пласт отдолу?

# 175
  • Мнения: 173
Случайно попаднах на темата.Мисля да пробвам с козунак

# 176
  • Мнения: 7 418



Lindita браво,твоето карамелче е станало супер отгоре.А,какъв е тъмният пласт отдолу?
  Мисля,че имаше някаква такава рецепта,в която се използват смес за крем-карамел и смес за кейк.Пекат се заедно и ,за учудване на всички,не се смесват един с друг повреме на печенето,а  в края се получават 2 котрастни пласта. Simple Smile
   Линдита,творението ти е превъзходно! Grinning

# 177
  • под тепетата
  • Мнения: 9 315
 Става и с козунак и аз днес ще правя. След опичане и изстиване отгоре слагам плодовете на компот от кайсии и добавям сока полужелирал.
 Сладкишът на Манел е един от любимите ни. ( направения от Lindita)

# 178
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
О, аз съм се объркала, това е друга рецепта, което аз съм правила, но как се казваше....май сладкиш крем карамел, прави се като под крем карамела се пече и сладкиш и после се обръща. Но понеже съм го правила мин. година вече забравих технологията.

Пак се извинявам Embarassed

# 179
  • Мнения: 308
Фен съм на кремкарамела и тази рецепта задължително ще се изпробва

Общи условия

Активация на акаунт