Ревливо бебе

  • 6 267
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 580
Цитат на: Пепа
По повод, че бебката ти спи при вас в леглото, чете ли това Да спим с бебето - да, не, понякога. На мен много ми хареса статията. Най-малкото ще се успокоиш, че не е било грешка бебчето да спинка до мама.


Чела съм я тази статия.Аз не се притеснявам, че спи при нас, ами за това че може да й стане навик и после да искада заспива само при мен и с мен, което не е много желателно.

# 31
  • Мнения: 5 228
Дъщеря ми първите месеци искаше само на ръце, направо за секунда не искаше да остане в леглото си. Като и купихме шезлонг беше на месец и половина и започна да се заседява в него от време на време. От известно време се занимава с равни активни гимнастики и положението е несравнимо по-добре. Пробвай да й сложиш разни играчки и занимавки и постепенно ще започне да се заиграва.

# 32
  • Мнения: 5 622
От 2 дена насам,моят син започна да седи съвсем сам,без опора и като го слагам на земята се заиграва и не реве толкова(на 6,5 месеца е).Но трябва все още да му разнообразявам ежедневието иначе пак почва да мрънка.Но вече има видима разлика  от както почна да седи сам.Дано и все по-добре става,че и аз вече не издържам #Puppy dog

Общи условия

Активация на акаунт