Първокласници /10/

  • 21 274
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 608
Жив и здрав да ти е рожденника!   bouquet

# 31
  • Мнения: 804
Sunnily*, да ти е жив и здрав рожденика. Само здраве и успех му желая,а на теб-късмет и радост да ти носи.




Медовинка, да не сте стигнали рекорда на детето на Дара по 8 листа 1-ца да пишете? smile3511
Слава Богу, не са ни карали по осем.Но по две - три страници по предмет изписват одма.

А днес ми се разплака сутринта и поиска да не ходи на училище. Направо се шашардисах. Досега нямаше този проблем. Вика,че ще седи в работата ми тихо и кротко,няма да ми пречи,само да не ходи на училище.
Сега като го поразпитах вечерта защо така е реагирал,ме погледна с големите си очи и вика "Аз се пошегувах,мамо" ooooh!

# 32
  • Мнения: 406
Мацки, черпя, днес сме рожденници - изпуснахме ги първите седем вече  Mr. Green



Мое производство  Blush
HugДа ви е жив и здрав ,много щастлив и да радва много мама и тате. Heart Eyes smile3525

# 33
# 34
  • Бургас
  • Мнения: 225
Да ти е жив и здрав рожденника, Sunnily*! Да бъде ученолюбив и много да ви радва!  newsm59

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 378
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЮНАКА НА Sunnily* ! Здраве и постигнати желания!

Страхотна торта си направила. Искам и аз да се научаааааааааа. ooooh!

# 36
  • София
  • Мнения: 981
Sunnily*,да ти е жив и здрав рожденника! bdbaloni
Пожелавам му здраве,щастие и късмет! hbday

# 37
  • Мнения: 3 886
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН  НА ИВАН ДА РАСТЕ ЖИВ ИЗДРАВ И ДА Е ОТЛИЧНИК
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • у дома
  • Мнения: 7 146
Ето в този сайт (в лявата част) има примерни входящи за първи клас http://parvolak.hit.bg/ .Моят син е на 5г,тоест след две ще тръгва на училище и с тези по математика се справя добре,ама тези по български нещо ми се струват сложни за тази възраст.Я си кажете вие мнението ,ако имате време и желание да ги разгледате.

# 39
  • Мнения: 39
Ние не сме полагали входящи тестове за първи клас, а не знам и в детската градина да са им правени.

Ето в този сайт (в лявата част) има примерни входящи за първи клас http://parvolak.hit.bg/ .Моят
А с тези тестове дъщеря ми се справя, но ние сме и правили доста такива - подобни тестове.То има за всяка възраст - тестове за развитие на 2г, 3г и т.н.

# 40
  • Мнения: 141
Здравейте , май доста късно видях този форум  Confused

И аз имам дъщеря първи клас , казва се Габриела , бих искала и ние да се присъединим към вас  Hug

# 41
  • София
  • Мнения: 9 483
Честито на рожденика! Grinning Много здраве и късмет му желая!

Ама, Sunnily тортата ти е произведение на изящните изкуства, просто!!!! Peace
Разкош!!
Имаш златни ръце!!  bouquet bowuu

За входните тестове за 1-ви клас, за нас бяха нормално явление, защото такива са изискванията на "Шилер". Wink
Имаха 2 такива. Единият беше психологически тест за училищна готовност. А другият си беше по немски език.
Всички деца, които влизат в "Шилер", така или иначе държат тест по немски. Има и устен вариант-препитване по теми.

Нашият ученик беше последните два дни миналата седмица в къщи, нещо температура вдига, лошо му беше, корем го болеше.
Те имат само немски сега по време на стачката, ама нещо не е доволен от госпожата и не му се ходи много-много на училище,
Та всяка сутрин ни боли корем.... Thinking

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 15:42 от kopche

# 42
  • Мнения: 202
Здравейте, и аз сега видях темичката Simple SmileИ ние си имаме първокласница-Александра, учи в 22-ро, с тая стачка добре че е на платена занималня, че незнам иначе как ще се гледаме

# 43
  • Мнения: 4 473
Привет и от мен! Hug

Не съм отваряла темата от седмица сигурно, ама още повече се нервирам, та затова. Детето всеки ден ме пита кога ще е на училище и вече не знам какво да обяснявам. Sad

# 44
  • Мнения: 1 878
Мерси за поздравленията  Hug

Ние на тест не сме минавали, но пък се чудя има ли и смисъл, дали подреждат паралелките по знанията или.... newsm78 Ние сме в Д клас, но пък при най-симпатичната госпожа, не знам дали и да знае детенце много е удачно да се форсира още от първи клас, според мен тепърва ще проявяват таланти и развитие  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт