Мами в ГЪРЦИЯ - 7 (с една принцеса повече)

  • 19 387
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 392
Здравейте, лятото свърши и вече мога да влизам редовно във форума.
Имам да се хваля, след 2 неуспешни опита с инсеминация, вече съм бременна във втория месец по естествен начин.
Точно си бях запазила рандеву за следващата седмица при лекаря  да започвам подготовка за инвитро и разбрах, че съм бременна.
Благодаря на Агия Цабика (светия от Родос, която помага на жени, които не могат да забременеят), ходих през Септември там в манастира, и ето чудото стана. Така че, който има такъв проблем непременно да намери начин да иде, там ходят жени от цял свят. Манастира е включен в забележителностите на острова и почти всички туристи го посещават.
Хайде, в сряда съм на лекар , като науча подробности - в коя седмица съм точно и тн ще пиша пак.

# 241
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
maryloo направо се разплаках, като те четох...
Много се радвам за теб   bouquet Лека бременност и здраво бебче на финала   bouquet
Теопр, аз преварявах вода до 15месец някъде. За твое спокойствие си вземи филтрираща кана Брита, моментално прецежда водата - и после я преварявай, така вече ще е максимално чиста.
Вкъщи не пием минерална, а изворна на Девин  Peace

# 242
  • Мнения: 4 111
maryloo, чудесна новина, браво! И аз се развълнувах от разказа ти! Много се радвам за теб!  Hug  bouquet Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче да си гушкаш!  Heart Eyes

eli_pavel, добре дошла и от мен в темичката!  Hug

# 243
  • Мнения: 514
maryloo, настръхнала съм от главата до петите...Честито, лека бременност!   bouquet Много ама много се радвам за теб!
В сряда кръщавахме Алекс в църквата "Αγ. Τσαμπικα".
Преди 2 години една двойка от Германия ни беше на гости. Направи ми впечатление, че единственото място, което посетиха беше същата тази църква.....всеки ден...Разпитваха какво се прави и т.н. В последствие разбрахме, че са имали проблем, 7 години неуспешни опити за забременяване. 2-3 месеца след почивката си тук момичето забременя. Не съм от най-вярващите, но такива неща ме карат да се позамисля.....вярата и надеждата са най-голямата сила на света.

Teopr, аз преварявам само чешмяна вода. Търсих хубава трапезна вода, но не харесах нищо, а за даването на минерална вода съм абсол'тно против. Нека порасне малко и тогава. Също като теб прецеждах през цедка с памук. Вода не се дава до захранването, АМ-то се прави все пак с вода  Grinning

eli_pavel, добре дошла при нас!

# 244
  • Мнения: 1 372
maryloo, страхотна новина!!! Желая ти лека бременност и едно прекрасно съкровище! Не знам до колко самия манастир ти е помогнал, но когато човек силно желае нещо и вярва че ще стане, то наистина се случва!!!! Късмет!

# 245
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте и от мен!  Hug
Много хубави новини чета и не се стърпях.... Maryloo, честито! От сърце ти желая една лека и прекрасна бременност и много здраве и късмет Heart Eyes А другата сряда нека да е най-запомнящата се сряда в твоя живот и на екрана да видиш не едно, а две туптящи сърчица!!! Това е неописуемо чувство и преживяване и със сигурност е най-голямото и безгранично щастие на света, когато толкова много си искала бебче (Е, за мен беше по-скоро приятен "шок", защото никога не съм си и помисляла за близнаци)  baby_neutral baby_neutral
Teopr, нашия педиатър казва, че като преваряваме вода трябва да махаме капака на тенждерата - така солите полепват по стените на съда. Прави ми впечатление, че в Гърция преваряват водата непосредствено преди използването й и не ползват термоси например.
Ели, добре дошла  Hug
Олимпия  Heart Eyes Hug , хайде да се видим тези дни. Свеки е тук и ни е широко около яката  Joy И аз мисля, че Джорджия на бг и Georgia/Γεωργια на латински и гръцки е супер вариант  Wink

# 246
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
maryloo, честито  bouquet! Искрено се радвам за теб и ти желая лека и безпроблемна бременност!

............., АМ-то се прави все пак с вода  Grinning

За това и я използвам Wink.

Благодаря за отговорите, явно ще продължа да използвам чешмяна вода.

# 247
  • Мнения: 2 931
maryloo,
честито и от мен.
И при мен се случи нещо подобно .
Вече се бяхме приготвили психически ,че ще правя инвитро и
съвсем случайно взех ,че забременях след 4 години опити:)
Та човек никога не знае кога ще се случи хубавото,
необходимо е само да вярва ,че то е неизбежно Simple Smile
Тeopr,
аз все още преварям водата/10 мин ври/, а дъщеря ми е вече почти на година и половина.
Минерална не и давай в никакъв случай, освен ,ако си някъде и в момента няма преварена.

# 248
  • Мнения: 1 263
maryloo, честито  Flowers Bouquet
И ако това не е страхотна новина! Party Желая ти лека и безпроблемна бременност! Hug

# 249
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  maryloo страшно се радвам за теб!Лека бременност!Предстоят ти невероятни емоции-да усетиш първото ритниче,да виждах как расте коремчето,първата среща с бебчо,въобще живота става по-различен след това.Целувки от нас. Hug Hug Hug
 Може би наистина  се случват чудеса на Родос,защото и аз забременях едва ли не щом стъпих на острова.
Teopr и аз все още преварявам чешмяна вода,но търся подходяща трапезна,която да му давам.Anastasia77 ти каква даваш?
  Добре дошла eli_pavel.

# 250
  • Мнения: 2 149
Здравейте момичета Hug
Прекрасни новини,браво maryloo Hug
От тук нататък само приятни чувства и емоции те очакват Heart Eyes
Аз обожавам децата,имам огромно търпение,трудно се ядосвам и ако зависеше от мен 3 искам  Blush
Аз давам преварена вода,лятото се наложи няколко дена минерална,но не сме имали проблеми Peace
При нас е весело,започнахме да се захранваме,днес прибавих и круша към ябълката,но милата,пак не и хареса newsm78
Вече се чудя дали да не дам купено плодово пюренце,каква марка ще ми препоръчате?
Аз давам ваниловата каша на Милупа,но не видях да имат плодови пюрета newsm78,а съм против добавената захар.
Много интересно ми стана за тази църква в Родос,понякога си мисля,че чудеса наистина стават,но силата на внушението е много по-силна.
Днес нашия татко е на мач,пак ще сме си самички с малката,но утре празнувам рд и се очаква да се заформи парти Party
Опитахте ли новото кафе на Браво с вкус на роза,аз като почитател на кафето веднага го оцених Peace
Лек ден от мен  Hug

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 11:23 от mery_79

# 251
  • Мнения: 392
Благодария ви момичета за поздравленията и пожеланията. Надявам се всичко да мине нормално и обещавам да се пазя много, много.  bouquet  bouquet

# 252
Честито Maryloo, най-хубави пожелания и от мен    bouquet Много е вълнуващ начина по който се е случило...Слушала съм доста за Родос от майката на приятеля ми, предполагам че ми е разказвала за същият манастир, мисля че навремето това посещение е помогнало и на нея...Вярата и надеждата наистина са голяма сила...
Teopr още веднъж най-хубави пожелания за теб и малката принцеска Стели   bouquet
Рядко имам възможност да се включвам в темата, но се опитвам да я следя и много се радвам на добрите новини.След няколко дни отново потеглям към Гърция и ще се опитам да ви чета от телефона си, дано да успея...

# 253
  • Мнения: 56
Здравейте,моми4ета и от мен!
4естита принцеса на Теорг...много се радвам 4е и двете сте добре.
4естито и на Мaryloo...развалнувах се много за теб мила.Пожелавам ти успешна и щастлива бременност.
И аз имам новини...4акаме мом4енце....мисля 4е не съм ви споделяла и 4е преди месец се ожених.
Много целувки на вси4ки ви  bouquet

# 254
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Marinela flo, честито и за сватбата и за бъдещото юначе  bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт