Мами в ГЪРЦИЯ - 7 (с една принцеса повече)

  • 19 377
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 111
Marinela flo, честито и от мен за сватбата и за бъдещото ти момченце!  Heart Eyes
Пожелавам ти много семейно щастие, лека бременност и здраво и красиво бебче!  Hug  bouquet

# 256
  • Мнения: 56
Благодаря ви моми4ета от сърце Hug

# 257
  • Мнения: 558
честито и от мен на очакващите бебчета!  newsm51 лека и безпроблемна бременност!

искам да попитам каква част(в %) от доходите отиват за здравна застраховка и работодателят поема ли и колко от тая сума? а към коя здравна каса е най-изгодно да се застраховаш,ако сте правили сравнение разбира се...а как стои въпросът, ако съм собственик на фирма?

# 258
  • Мнения: 392
Marinela flo, честито ти радости. Виждам, че сме съседки, аз живея в Агиа Варвара. Ако искаш да се организираме някой ден да се запознаем. Танула също живее тук. Заеш ли платия Елефтерия в Коридало? Може би там ще ти е удобно.

# 259
  • Мнения: 1 567
честито и от мен на очакващите бебчета!  newsm51 лека и безпроблемна бременност!

искам да попитам каква част(в %) от доходите отиват за здравна застраховка и работодателят поема ли и колко от тая сума? а към коя здравна каса е най-изгодно да се застраховаш,ако сте правили сравнение разбира се...а как стои въпросът, ако съм собственик на фирма?
Зависи като какъв те декларира работодателят е ОАЕД. (Като вид договор) и от това зависят %. Едно е примерно υπάλληλος γραφείου, друго по чистотата. % са различни.
Всички, които са в зависим труд (с работодател) се застраховат в Ика.
Изключение, лекари, адвокати, инж. Те се застраховат в браншовите каси.
И държавните служители, разбира се. Тесе застраховат към така нар. Δημόσιο.
Ако си собственик на фирма - ТЕВЕ.
Ако имаш други въпроси - питай смело...

# 260
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Към това, което е писала Веселина, да добавя, че като собственик на фирма може да се застраховаш и в ОГА ( осигурителния фонд на селскостопанските работници). Така осигуровките, които ще плащаш са по-малки от колкото в ТЕВЕ, направено е с цел наливане на пари в "най-бедния" фонд.

# 261
  • Мнения: 1 263

Marinela flo,и от мен честито! Flowers Bouquet lovekiss Flowers Bouquet

# 262
  • Мнения: 56
Здравейте моми4ета!
Мaryloo ще се радвам много да се запознаем.Аз имам магазин на платия Кринис тя е близо до платия Елефтерия...знаеш ли я?Можеш да ме намериш и в скаипа:маринела114 и ще се разберем.
Хубава ве4ер  bouquet

# 263
  • загубено
  • Мнения: 6 541
Marinela flo-честито и от мен!

# 264
  • Мнения: 42
maryloo Честито ! Лека бременност !

Det Аз вече му давам Water Blue на Coca Cola ,зареждаме машината за вода с нея , но няма етикет ,за да видя стойностите . Александър е вече голям и не ме притеснява толкова водата , но виж чешмяна не бих му дала.

Marinela Flo Щастлив семеен живот  и една здраво бебче  Simple Smile


Ние бяхме за уикенда в България . Много хубаво си прекарахме .Но не спря да вали , за това се наложи да си трагнем в понеделник - имаше проблеми по някои пътища  Twisted Evil , не че не ме устройваше  Simple Smile

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 12:12 от Anastasia77

# 265
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте!
Може ли да ми ударите едно рамо  Embarassed   Малко да ми вдигнете бременското самочувствие...
Конкурсът е в следствие на един летен конкурс (там спечелих 1-во място Секси Бг-мама на публиката и 2-ро на журито)
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242450.0

# 266
  • Мнения: 2 925
аз гласувах:)
Хайде ,момичета, гласувайте и вие за нашата представителка.
Така или иначе е най-хубава и съвестта ми е чиста .Simple Smile

# 267
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Гласувах Peace. Успех, OLYMPIA   bouquet!

# 268
И аз гласувах, че то си заслужава   Wink    bouquet
Най-хубави пожелания и от мен Marinela_flo    bouquet

# 269
  • Мнения: 42
Хайде Олимпия - с победата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт