мами, дайте малко кураж

  • 2 740
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 351
и моето 4ове4е от 1 месец е на градина и 4 пъти досега боледува. Успявам за сега да закрепя положението като веднага 6том усетя лека хрема или ка6лица, или да е малко по-топъл от обикновено му давам един ден ударни дози 4ай, мед и лимони, пръскам и физиологи4ен разтвор, ако се наложи. Дано и при вас да минават все по-леко с времето. За съжаление докато им свикнат организмите на вирусите и бактериите в детските градини си минават месеци

# 16
# 17
  • София
  • Мнения: 1 951
Пуснах ти лично съощение.

# 18
  • Мнения: 526
Мило момиче ние този хал го минахме, сега сме на 6г но тръгна на градина на 2г и 6м и все със сополи, ангини дори скарлатина изкарахме. Пихме Изопринозин това и емуностимолатор, по съвет на нашаат педиатърка за една седмица го пратих на село при майка ми и има ефект. Знай че по всички детски градини е така. С която и майка да говориш все ще ти каже че е боледувало детето и.

# 19
  • Мнения: X
Сега и на всикото отгоре имало варицела в групата му. Дано не е прихванал и това....

# 20
  • Мнения: 526
Kati не се притеснявай ако пу е писано ще я изкара варицелата, по-добре сега отколкото на стари години, сега почти няма да я разбере но на по-голяма възраст е ужастно от личен опит ти го казвам.

# 21
  • Мнения: 234
Кати,много ми се иска да ти кажа нещо оптимистично,но за жалост няма как да стане.
Със сигурност ще се разредят боледуванията,но чак към 6-7 годишна възраст.Така се получи при сина ми.
Сега имам малка дъщеря и от месец май до сега/от както ходи на ясла/ не е спряла да боледува.То не беше хрема,ангини,гнойни ангини,херпангина,отит,алергия и останалите леки настинки.В момента пак си е в къщи от две седмици и още не се е излекувала напълно  пак от отит и някаква истинка/при,която си загуби дори гласа за два дни/.Като всеки път я наливаме с АБ.Натрових си детето.Вече незнам какво да правя.Не мога да я спра от ясла,защото пари все недостигат/ходя на работа/,пък и на нея и харесва там.
Не ти помагам с нищо,но поне споделям проблема ти.
Така ще е докато поизрастнат.Ще се надяваме поне да ни пропуска по някоя и друга болест.

# 22
  • Мнения: 14 133
Повечето деца минават по тоя път. дано по-малко боледувдате по-наттък.  Praynig

# 23
  • Мнения: X
Днес купих този сироп -Ликуид....фор кидс. Само немога да разбера в каква доза и как да го давам. Дано действа!

# 24
  • Мнения: 33
Кураж !Аз имам новородено и сме далеч от този проблем но ти пожелавам успех!Знам че ще се справиш! Peace  bouquet

# 25
здравейте! в момента сме болни. тръгна на градина в края на август и сега ни пипна някакъв вирус. през ноа се оплакваше от коремче, повърна. цял ден игра до полуда. хапва си, н имаше 37 и лекарят изписа АБ защото има и малко хрема. цял ден се чудя дали да и давам. но сега взех че  й дадох преди да легне. Не знам какво да кажа!!!!!!!!! миналата година. изстина леко през декември, но джи пи то ни обърка с лекарствата и минахме на инжекции- кошмар - всички празници. след това се оправи за 10 дни. не съм я пускала на градина. пипна ни американски вирус. след това японски ........... и след това не знам какъв. АБ до дупка. чак в началото на март се оправи. не искам да давам АБ, но с какво да я лекувам. изкара 2 пневмонии и си мисля, че затова занапред ще е така. аз искарах преди две години пневмония и от тогава не съм същата. не знам какво да кажа. мисля, че още преди септември трябва да започнем да даваме сиропи, витамини, чай........като правех това и си беше вкъщи по- малко боледуваше. КУРАЖ

Общи условия

Активация на акаунт