Да измислим дата и час за по една мускатова в БУРГАС (36)

  • 15 917
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 164
Добро утро !  Hug
Драсвам два реда,че отдавна не съм писала.  Анкетката за срещата се е получила ...........  Laughingмного сложно. Аз не съм гласувала, защото по вероятно е да не мога да дойда,макар че много ми се искаше. Sad
Лек и приятен ден на всички!
Heart Eyes

# 271
  • Мнения: 644
Denito, благодаря! Peace

Момичета, в благотворителната тема подготвяме Коледно тържество за децата в Средец!
Та се сетих за нашите като миналата година искате ли отново да си направим?
Незнам кой го беше подготвил! Да се издаде please!
Незнам нито дядо Коледа колко струваше и кой го нае и организацията, че бяхме в Симпатико!
Иначе много добре се получи според мен! Хем един вид среща на мами с деца!
Какво ще кажете за предложението?

# 272
  • Мнения: 2 577
sneji20 , аз бях  Embarassed
радвам се, че ти е харесало и си спомняш даже

Дядо Коледа беше артист от Кукления театър - срещу 40 лв.,
а на Симпатико бях издействала свободна консумация, капарирах само втория етаж

# 273
  • Мнения: 644
sneji20 , аз бях  Embarassed
радвам се, че ти е харесало и си спомняш даже

Дядо Коледа беше артист от Кукления театър - срещу 40 лв.,
а на Симпатико бях издействала свободна консумация, капарирах само втория етаж

Еми браво! Значи пак може да попитаме и да видим къде да бъдем ако има желаещи?!
В следващата тема може да пуснем анкета за Коледно тържество!

# 274
  • Мнения: 4 546
може ли по-подробно - какво е било това Коледно тържество? за децата от дома ли, не разбрах  newsm78

# 275
  • Мнения: 917
може ли по-подробно - какво е било това Коледно тържество? за децата от дома ли, не разбрах  newsm78
В БЛАГОТВОРИТЕЛНАТА ТЕМА ОРГАНИЗИРАМЕ КОЛЕДНО ТЪРЖЕСТВО ЗА ДЕЦАТА ОТ ДОМА В ГР.СРЕДЕЦ - КОЙТО ИМА ЖЕЛАНИЕ МОЖЕ ДА ЗАРАДВА С ПОДАРЪК ДЕТЕНЦЕ /до10лв/
а Снежи и Камито имаха предвид, да организираме и тържество с дядо коледа за нашите си деца, така както бяхме направили миналата Коледа - дядо Коледа /артист от кукленият театър срещу 40лв/ дойде на вторият етаж на пиано бар Симпатико /бяхме запазили само за нас си/ и раздаде на децата ни подаръци

# 276
  • Бургас
  • Мнения: 6 445
За сегашната среща аз гласувах за 20,10, обаче май няма да мога,защото се оказва,че няма кой да вземе малкия,така,че ако се измести за 27,10 по има възможност до присъствам.

За Коледна също искам много да дойдем този път,на малкия мисля,че ще му е интересно вече.Само да сме здрави.

# 277
  • Мнения: 2 577
Галя, значи от теб отпада един глас за 20.10 - така ли
В такъв случай за 20.10 гласовете са 6, а за 19.10 - 7
А как си на 19.10 ? Ако ще дойдеш, значи за 19.10 ще са 8

# 278
  • Мнения: 1 111
 Ооо, миналогодишното Коледно Тържество беше супер!Благодарение на Амелия, разбира се/добре че е тя, иначе сме много неорганизирани/.За тази Коледа трябва пак да си направим такова.
 Аз гласувах за 20, но и на 19 мога да дойда, така че...

# 279
  • Мнения: 2 577
Ами хайде да избираме заведение тогава  newsm78
Давайте предложения
Сега се сещам, че не сме ходили "На Кея", а имаше и такова предложение преди
Някой да изкаже мнение за там

# 280
  • Мнения: 82
Аз да си кажа "На Кея" е много готино,поне на мен ми харесва и кухнята и всичко!Не че ще идвам на срещата,ама да си кажа!

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 6 445
Галя, значи от теб отпада един глас за 20.10 - така ли
В такъв случай за 20.10 гласовете са 6, а за 19.10 - 7
А как си на 19.10 ? Ако ще дойдеш, значи за 19.10 ще са 8
И на 19,10 не мога,единствено ако баща му не е зает и се прибере навреме бих могла да дойда на 20,10,ама това ще го разбера най-вероятно в последния момент Confused

# 282
  • Мнения: 917
абе, тия дето са виждали Деница - струва ли ви се кривогледа? мойте баби ще ме побъркат - казват, че си кривяла очите, а аз нищо не забелязвам, да но те са заразили и лелята и таткото и аз нон стоп я гледам в очите като съм с нея, ама нищо не откривам, ох дано не се окаже вярно. Обадих се на една доцентка във Варна да ни прегледа, но първият свободен час беше за 06 декември

# 283
  • Мнения: 700
 Moмичета,знаете ли на каква честота се хваща BG-радио в Бургас?

# 284
  • Мнения: 82
Върти ми се 95,7,но не съм сигурна!Защо не си пуснеш радиото и не го потърсиш???Ама и аз ти отговорих навреме!Няма значение,важното е че имам желание да помогна! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт