Отговори
# 255
  • Мнения: 669
Ритка честит рожден ден.
Да си жива и здрава и да получиш най-хубавия подарък след няколко месеца - здраво и хубаво бебче.

# 256
  • Мнения: 22
Честит Рожден Ден, Ритка!   bouquet Много здраве, късмет и много любов ти желая! Нека Майчето да ти носи огромна радост, леко бременеене, а когато му дойде времете едно здраво   ylinfant

И Вики вечер много трудно заспива. Слагам я да легне и поне около 1 час ми прави номера, а 5 мин преди да заспи започва да се тръшка, да плаче и изведнъж се кротва и заспива. И аз пробвам с някоя играчка, ама няма никакво желание да гушка или да се залъгва с нея. И заспива късничко - около 10 и 30, а допреди месец и към 11 и нещо.

# 257
  • София
  • Мнения: 6 263
Ритка, ЧРД!  newsm59 Да сте живи и здрави цялото семейство, а когато му дойде времето - да станете с един повече и Майчето да се сдобие с едно малко, здраво братче!    bouquet

# 258
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Здравейте мили момичета Hug

Дано не сте ме забравили, щото аз много отдавна не съм писала, но често си мислех за всички вас Grinning

Няма начин да не се похваля точно на вас, че се записах в ЮЛСКИЯ ОТБОР 2008 Blush От лятото правим опити да забременея. Исках да съм пролетна мама, но не би. Явно призванието ми е да съм ЮЛКА Wink Та така...

Прегръщам всички мами и дечица Hug  bouquet Hug И ще гледам да се разписвам от време на време и при вас Heart Eyes

Ритка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много здраве, щастие и любов да има в дома ти  bouquet И тъй като разбирам, че и ти си бременна, ти желая лека бременност и здраво и пухкаво бебче Hug Heart Eyes Hug

# 259
  • Мнения: 3 116
Момичета, благодаря ви за пожеланията  Hug Hug Hug Черпя ви виртуално  cheers Drunk Wine Glass Пък аз ще си карам и таз година на  Misc Baby Bottle То множко ми станаха годинките, ама какво да се прави, връщане назад няма  Crazy

Ивонче, разбира се че те помня  Hug Честито, леко бременеене и здраво бебче през юли  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пък ако ги наредиш на една дата, ще те призная  Grinning

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 15:22 от ritka

# 260
  • София
  • Мнения: 10 076
Честит рожден ден, Ритка! Да си жива и здрава!

На Ивончето - лека бременност и бързо раждане!

# 261
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Ееее, Ритка, няма как да стане на същата дата, щото предният път бях за края на юли а сега съм съвсем в началото Laughing

# 262
  • Мнения: 496
  bouquet Ритка, честито и от нас  Hug Много успехи, здраве, щастие и само  хубави неща да ти се случват Hug

В началото като дойдохме тук и Гогата заспиваше доста късничко - 10:30-11:00, но после лека полека му изместих лягането и с учудване установих, че пак си става в 7:30-8:00, въпреки че го слагам с час или два по-рано да ляга newsm78

# 263
  • Мнения: 22
Ивонче, честито   bouquet Лека бременост ти пожелавам и на финала едно здраво и хубаво бебче!

# 264
  • Мнения: 1 698
Ивонче, ЧЕСТИТО И ОТ МЕН. Лека и спокойна бременност ти пожелавам. Живо и здраво бебче юли месец. Hug
Ритка, пожеланията си ги получи, затова само ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ ти пожелавам. Hug

# 265
  • Мнения: 3 926
Ивонскиииии, тарикатка такава Hug Ш'та изям Heart Eyes Еми така е то - който си има лъвче се реди за раче. (Ама тези с раците... прескачаме съзнателно този месец Mr. Green че да не ни се съберат много наведнъж Laughing
Да сте здрави, здрави, здрави... и много , много целувки. А Йоанчето от кога е с тези буйни къдри - очарователна е. Хайде звънкай да се виждаме. Сияната е вече ясленче до обед. Grinning

# 266
  • Мнения: 3 116
Момичета, искам да ви помоля да помогнем на една форумска мама. Събираме парички за операция на детенцето й.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=239691.0

# 267
  • Мнения: 137
Момичета,вижте това и ако искате подпишете http://www.bgpetition.com/maichinstvo/signed.html  Peace

Благодаря   bouquet

# 268
  • Мнения: 496
Привет, дами Hug
Тук е голям студ, но поне 2 дни пече слънчице, от утре пак заоблачава  Tired Много ми е гадно, че има толкова много облачни дни, доста е подтискащо Tired
Иначе ние сме добре, днес си купихме и раничка за детската градина, макар че Гогата като разбра, че там мама няма да ходи с него и започна да вика, че не искал да отива  Rolling Eyes Ама мама искааа Twisted Evil  Laughing Кой знае как ше ми се къса сърцето и на мен...

# 269
  • Мнения: 1 004
Честито бебче в коремче и от мен на Ивона. Много лека бременност и здраво бебче на финала  bouquet А за пролетната мама не съжалявай, аз ето пролетно го направих, ама ще ми изяде главата  Rolling Eyes Толкова е бясно, няма нищо общо с рачето ми  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт