Отговори
# 270
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
разпис и от мен.  Wink
4естита бременност и от мен,Ивона!

честит рожден ден на Ритка,макар и на патерици.мноог любов,здраве и каквото си пожелаеш в добавка  Hug

Асе,кой каза че не се натискаме за раци?я ми виж лентичките не едно,ами две си ги отглеждам(и двете спят за момента и аз издебвам форум тайм  Wink ) и даже трябваше близнаци да бъде малкия,но не би,рачешка мама съм аз  Grinning
ние нямаме много новости,малко разредихме яслата,ту стачки,ту успиване  Laughing но пък има от време на време бабин дом,та и аз малко почивка виждам.бебето вече е захранено  Peace ,ами само си поиска,и аз държах до 5ти месец поне да устискам,но не би,яде му се и това е.
от време на време има пак тези лишеи Герито,като дерматит,направо съм отчаяна.в БГ ще издиря още преди да си тръгнем хомеопат и почвам борбата и с тази алегрия,мисля че е такова.
поздравии целувки на всички  Heart Eyes

# 271
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Много ви благодаря на всички за хубавите думи  bouquet  bouquet  bouquet
Бях забравила колко е готино да имаш подкрепата и положителната ви енергия Hug Heart Eyes Hug
БЛАГОДАРЯ!

# 272
  • Мнения: 496
 Laughing Пиколче, изобщо не бях забелязала, че си с две рачета, много яко  Hug И аз второто ще го глася за най-рано раче да е, ама божа работа де...

# 273
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
 Grinning обаче много опъки бе,няма оправия с раче дето иска да иде,а не знае къде  Laughing

ние бяхме на ново бебе днес,българо-италианче е напълними душата малкото създание,не че си нямам бебе но друго е да видиш още по микроскопично от твоето Heart Eyes
къде се загубихте всички този уикенд?

# 274
  • Мнения: 3 356
Аз съм тук,ама не ми се пише.

# 275
  • София
  • Мнения: 529
ИВОНЧЕ!!!! ЧЕСТИТОООООООО!!!!
Леки 9 м и после послушна кака покрай спокойно бебе ти желая! Девойка или младеж сте поръчали на щъркела? Wink


Толкова време се загуби - кажи как сте?

# 276
  • Мнения: 496
Ара, как можеш да пишеш в 3 часа през нощта  Rolling Eyes newsm78

Да, къде сте всички или ви погълаха съвсем ежедневните проблеми?

# 277
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Теди, благодаря Hug Ами не сме си поръчвали определен пол на щъркела Crazy, стига ни само да е живо и здраво Praynig
А, иначе, какво да ти кажа... Добре сме Blush Не, че си я хваля, ама Йоана е най-доброто дете Mr. Green Наистина. Много е послушна, храни се, спи си порядъчно  Wink, което мен ме устройва идеално, щото съм си поспаливка Blush и така... Не мога да се оплача Grinning

П.П: Е, за да не си помислите, че ви пускам по пързалката с това колко ми е "перфектно" детето, само ще добавя, че от време на време Йоана решава да се тръшка и реве докато не стане на нейната, но аз се опитвам да устисквам на тези ситуации и да не предавам, за да не стават ежедневие Crossing Arms
Друг път пък решава да ми извика "Мамо, ти си лоша!" в някой магазин, където отказвам да й купя всичко, дето го иска или когато си тръгваме от Патиланци и други места за забавление Crazy
И такива разни ... Но като цяло смятам, че си ми е добричко детето Hug Blush Grinning

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 13:45 от Ивончето

# 278
  • Мнения: 22
ara75, много са сладки двете кукли с еднаквите прически  Simple Smile

Ивонче, напълно те разбирам относно "перфектното" дете - и за мен Вики си е най-доброто дете, независимо от моментите, в които може да ме подлуди  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 496
 Laughing И в този ред на мисли да ви кажа мойто Гоше колко много слушка... понякога Wink

# 280
  • Мнения: 669
Айде и аз да си похваля мойто дете - определено е послушен, в повечето случаи прави това което му казвам, и не ми прави напук. Играе си сам с часове, не мрънка за щяло и нещяло. Е естествено че си има моменти, в който се тръшка и реве за разни щуротии, но не са толкова много тези моменти и като цяло е добър и послушен.

От вчера каза че го боли поредното зъбче и видях че почти е пробило, но не съвсем, и снощи имаше малко Т, днес след като дядо му го е взел от ясла също е бил с Т, сега му дадох панадол и я свали, дано пробие по-бързо и ................. остават само още 2 броя. Вижда му се края и с тези зъби.

Вчера лелките в сялата ме питаха, "ама това дете в къщи говори ли", там е коренно различен свит, срамежлив, инат - продължава да не се храни. Вчера аз му давах шишето с водата, и въобще не ме поглежда, само леко ми бута ръката. направо не мога да го позная когато е там е напълно различен, от този Емчо в къщи. Иначе си играе там, но е просто по-свит.

Ивонче честито. Да се роди живо и здраво бебчето, пък каквото ще да е. Лека бременност ти желая.

# 281
  • София
  • Мнения: 529
Ара, как можеш да пишеш в 3 часа през нощта  Rolling Eyes newsm78
Ами само това е времето, в което мога да остана сама със себе си, да поровя в и-нет и т.н. Иначе няма и 20 секунди без някой да ми е в ръцете или на главата. И до WC съм с поне 1 зрителка. Close
А и нагазих яко в едно блато... www.laredoute.fr и сега няма измъкване... hahaha

# 282
  • Мнения: 3 356
ara,това блато и на мен ми е познато  Laughing,ама аз го падав полека Whistling

# 283
  • Мнения: 2 531
Здравейте, много послушни деца бе.....
Моята Маргита е хем послушна / в смисъл по се води от дума от батко си/ ама такова инатче... ауу няма излизане на глава! Сега от няколко дни като е решила да си обува едни гумени ботушки, есени не мога да я накарам зимните да си сложи! Днес ги скривам окончателно и няма отсъпка, че ще вземе да се разболее с тези тънки ботушки! Иначе бърбори като възрастен - задава си въпроси са сама си търси отговорите, а вчера в яслите разправяла на лелите как с "бебето на мама" ще станат 3-ма  ooooh!

# 284
  • Мнения: 22
И на Вики в момента й избива долния кътник - ама доста зор с него виждаме. Този от другата страна сравнително лесно изби, ама този като се е заинатил. Сигурно преди около месец проби съвсем малко и после само седеше подут венеца и чак тия дни продължи да избива и сега Вики не иска да яде, мрънка и аз само се моля скоро да имаме цял кътник. А не ми се мисли, че остават още два отгоре  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт