Отговори
# 285
  • Мнения: 496
Ара, сигурно ти е много натоварено, ама толкова са ти сладки момиченцата... Blush Hug Големи красавици са, пу-пу да не им е уруки, да са ти живи и здрави   bouquet

Вени, как върви бременността?

# 286
  • Мнения: 669
Аз днес си оставих Емилиян в къщи. Нощес се въртя много и спа неспокойно. Сутринта имаше пак Т, но след това цял ден беше много спокоен и весел - нямаше му нищо, освен ч емалко му хъркат гърдите - по-скоро в гърлого има храчки, които не може да отхрачи. Иначе не кашля, нито хрема. Заведох го одеве до лекарката - преслуша го, каза че нищо му няма и е от зъбите (което и аз си знаех), и има афти в устата, които също го дразнят, но като започна с изписването на лекарства полудях - сироп за кашлица, някакъв сироп за афтите да го мажа, нещо антиалергично - за всеки случай  Shocked, Вентолин профилактично Shocked, и дали да не му изпише и АБ Shocked. И това при положение, че установи че нищо му няма - представям си ако имаше нещо по-сериозно. Всеки път едно и също. Аз вече няма и да го водя - предварително знам какво ще ми изпише и каже. Все едно - взех му сиропа за кашлицата Флавамед - за отхрачване, защото му стои на гърлото и неразбира да го отхрачи и това за афтите, но за другото - да си гледа работата. Утре ако няма проблеми тази нощ ще си го пратя на ясла, че днес ми скъса нервите - от 12,30ч. до 14,45ч. сме се успивали и направо полудях. Спа 1 час и го събудих за да отидем до лекарката да не си тръгнат, сега пак го успивах час и половина. Играе си, говори си, лигави се и въобще няма намерение да заспива, а сутрин не мога да го вдигна с топ от леглото - по 20 мин. се будиме. Незнам как да го успивам това дете. Странно как в детската си спи.

Лека нощ на всички.

# 287
  • София
  • Мнения: 6 263
Краси, и ние сме болни буквално, т. е. и двете. Аз почти се оправих, че влача една хрема + кашлица от 1 месец, но нямаше как да излезна болничен, че нали си взимам за детето  Cry . Ади не е на ясла от сряда, като ще ходи най-рано срядата следващата седмица. Току-що се връщаме от контролен преглед. Ади кашля, гърлото й е леко зачервено, вдига от време на време температура, но под 38. Ако мине 37,5 давам панадол, иначе сме на Хустагил, вит. С, Коларгол и Имунокинд. Последното е хомеопатичен имуностимулатор, като продължавам да си го давам, нищо че въпреки него вирусът не ни подмина. Той е на хапченца и Ади много обича да ги джвака. Изправя ми се косата, като знам, че си мисли, че и тя пие като мене противозачатъчни или лекарства за кръвно като дядо си  #Crazy . Последното го предполагам, защото като видяла баща ми да си пие лекарствата, като я бях оставила при наш'те миналата събота, си посочила шишенцето с Имунокинда и поискала и тя.

# 288
  • Мнения: 496
Сийче, ами те имуностимулаторите за съжаление не гонят болестите Rolling Eyes, а само подсилват имунната система Peace Съчувствам ви искрено, много е лошо да са болни дечицата  Tired

# 289
  • София
  • Мнения: 529
Ей, дойде пак болното време.... Ади, Сия и Емчо да оздравяват бързичко!
bubka, Ivyana  Hug ще предам комплиментите на девойките!

Ей, тази хитруша Ида събира, събира информация и в някой момент ни шашне с нещо ново! Вчера ми каза първите 2-3 реда от едно стихче, което ми  е в репертоара. Без да я карам, посещам или нещо друго - седеше си, обядваше си и като се заслушах какво нарежда - тя за "Дядо Бухал"! Аз направо по гръб паднах, защото досега от тези детски стихчета и песни само за "самолет номер 5" казва последните думи (и то само на Мими, когато мрънка).

# 290
  • Мнения: 496
А бе, къде изчезнахте всички, мамчета  newsm78
Аз от утре започвам езиков курс и с Гогата ще трябва да ставаме в 6 часа сутринта Tired Толкова ми се искаше да започна с нещо да се занимавам, ама сега като си помисля, че всяка сутрин ще трябва да ставаме толкова рано и...  Rolling Eyes Ама хайде дано всичко е наред и да свикнем бързо на новия режим Peace

# 291
  • Мнения: 22
Bubka, лесно привикване към новия график и дано всичко стане по най-лесния за вас начин  Hug

# 292
  • Мнения: 496
Момичета, днес бях за първи ден на курса, беше готино, класът е готин, а и започвам от средата като по-напреднала с езика  Party Само дето са много стриктни относно времето - като идваш и си отиваш минаваш с личното си картонче през автомат да ти отбележи часът; ако закъснееш над 5 мин даваш обяснения пред секретариата и попълваш някакви формуляри; ако отсъстваш трябва да се обадиш и да имаш сериозна причина, ако е по болест трябва задължително да донесеш бележка от доктора; имаш право само на 5 почивни дни по свое усмотрение, но трябва предварително да го заявиш; ако отсъстваш без основателна причина над 3 пъти те отписват от курса и повече нямаш право да го запишеш Rolling Eyes И изобщо все едно си на работа Wink Но иначе беше много приятно - всичко си има, дори всеки месец ти дават лист с месечната програма на часовете и хората са много отзивчиви и приятни; не се учи като в училища, а повече под формата на групови игри и "театри" все едно сте в дадена работна ситуация, а бе интересно и приятно е, но и не много лесно, например всеки понеделник има диктовка и 3 пъти по време на курса има изпити.
Имаше една мадама с 3 деца - едното на 4г, другото на 3г и последното на 3 месеца Shocked И то 6 месеца е на този курс Shocked е, как успява не знам newsm78

Та такива работи от нас Peace Лек ден на всички ви Hug

# 293
  • Мнения: 22
Привет от мен!

Черпя всички с по една   party023 и кой каквото обича за пийване, тъй като днес остарявам с една година! Приятна вечер - за мен ще е такава, защото отивам да празнувам! Grinning

# 294
  • Мнения: 1 698
Ivyana, Честит Рожден Ден   bouquet Желая ти само ЗДРАВЕ, и на теб и на милото ти семейство. Весел празник.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 17:58 от mimes

# 295
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ИВИАНА!!
Бъди здрава, щастлива и много обичана  Hug Hug Hug

# 296
  • Мнения: 3 116
Ivyana, Честит Рожден Ден  Hug Hug Hug

Бъди здрава, щастлива и много много обичана   bouquet Heart Eyes  bouquet

# 297
  • Мнения: 2 531
Искам да ви попитам нещо- давате ли течносит на децата вечер и през ноща и колко? Маргото , освен че си наруши съня от както е на ясли изпива над полвин литър сок /вода вечер че и през ноща се буди се рев и си иска, явно я успокоява! Не мога да смогна с пампите - все опикана!

# 298
  • Мнения: 496
 newsm78 Хм,Вени, що ли така? Гогата изобщо не се буди за вода нощем, ама той и през деня не пие кой знае колко, по половин литър или малко повече!

# 299
  • Мнения: 22
Мерси за пожеланията - дано всички сме здрави, пък другото ще се нареди...
Вени, Вики през деня пие много вода - в това число и вечер, но през нощта не се буди. Да не би в яслата да пие по-малко от обикновено и после вкъщи да си наваксва...

Общи условия

Активация на акаунт