Прогестерон

  • 5 702
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 270
аз пия в момента утрогестан! няма как да е спрян от производство.
само че не е ампула, а хапче. другият прогестеронов препарат е дуфастона
може би са спрели ампулите чист прогестерон, които биеха с инжекция  newsm78

# 16
  • Мнения: 4 916
Утрогестана не е спрян от производство , пих го до четвъртия месец , има го във всички аптеки представлява малки капсулки  ,които могат да се приемат вагинално или перорално  -в кутийка по 30 бр!!!
Може би става въпрос за прогестерон в друга форма , ампули или нещо такова  newsm78

Точно за прогестерон на ампули става въпрос.

# 17
# 18
  • Мнения: 46
В събота бях на фризьор и докато ме сушеше фризьорката дойде едно момиче да я пита "каква беше маската с прогестерон" и фризьорката й каза,че нейни  клиенти от фармацевтичния сектор са й казали ,че ампулите прогестерон са спряни от производство от някъде около година Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 415
аз още миналата година търсех прогестерон и нямаше по аптеките...явно има друго нещо - Утрогестан, което е заместител  Peace

# 20
аз лично го намерих само в този сайт от където може да се поръча онлайн, иначе в БГ вече го няма.
http://www.pharmacy1010.com/product_page.asp?id=1361

# 21
А има ли утрогестан на ампули?..защото в противен случай няма как да го нанесеш като маска на главата Sad. Правила съм си преди години маска с прогистерон, ракия, жълтък , вит. А и рициново масло и ефекта беше удивителен.  Сега реших пак да почна да си правя маски, и за съжаление научих, че прогистерон няма. Ако някои зне нещо по въпроса, с какво може да се замени, нека да пише, Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт