Прогестерон - ампули

  • 8 037
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Момичета, дайте идея откъде може да се купят ампули Progesterone 50mg/1ml. В България ги няма, пробвах в Гърция, като най-близка до мен, но и там явно вече не ги произвеждат?  newsm12  Търся в нета да видя дали не мога от някъде онлайн да го поръчам, но нищо не намирам!!! Помагайте, който може!  Tired Face

# 1
  • Мнения: 481
В тази тема някой подаряваше мисля прогестерон за инжектиране. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=780826.0

Виж тук, английски е сайта обаче

В Турция пробва ли да търсиш? Имаше тема някъде за момичета, които купуват от там лекарства за стимулации при инвитро. Може там да питаш. Аз обаче не я намирам в момента.

# 2
  • Мнения: 2 249
Прогестерон на ампули без рецепта може да купиш в Турция и Русия, както и в Гърция.
В Гърция обаче не се произвеждат, а внасяните са много скъпи, затова рядко ги има по аптеките.

Във Великобритания без рецепта няма как да си купиш такива ампули.

В ЕС, доколкото аз знам, има 3 търговски марки прогестерон на ампули:

Gestone - 100 мг в ампула, много е скъп, производителят не може да задоволи потребностите на пазара и често липсва в дадени моменти. Тази марка се продава във Великобритания например, както и в Гърция (рядко).

Prontogest - 100 мг. в ампула, италиански са ампулите, не са скъпи, могат да бъдат купени от следната онлайн аптека, но пак ти трябва рецепта. Доставката е с куриер ТНТ и е 30 евро.
http://www.farmaciacerati.it/index_eng.asp

Agolutin - словашки са ампулите, продават се в Чехия и Словакия. Разфасовката е по 60 мг в апмула, т.е. трябват по 2 на ден при стандартен протокол за употреба.
Могат да се купят онлайн от следната аптека, но пак ти трябва рецепта.

Прогестерон в масле - 1 мл. и 2 мл. ампули, които се продават в Русия и Украйна, например. За стандартен протокол ти трябват ампулите по 2 мл. Могат да се купят без рецепта в Русия, поне в големите градове. Цената е малко по-висока от тази на италианските и словашките ампули, но не толкова, колкото Гестона.

В Турция момичетата от истанбулската тема са писали, че тамошните ампули са евтини и се продават без рецепта, май. Питай ги тях.

# 3
  • Мнения: 19
Благодаря ти  genovevam за изчерпателната информация! Още сега ще пиша на италианската аптека.  newsm10

# 4
  • София
  • Мнения: 1 326
kon4eto, опитай и чрез темата "Ин-витро в Истанбул" да влезеш в контакт с някое момиче, което в момента е там...

# 5
  • Мнения: 2 249
Момиче, в италианската аптека без рецепта по европейските изисквания не може, имай го предвид... Naughty
Приемат сканирано копие на рецептата, примерно на английски, но искат да им се изпрати и хартиеният оригинал... Naughty

Общи условия

Активация на акаунт