Странна закачка от нет-а

  • 11 264
  • 229
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 380
Много странно че я виждам да се върти надясно, т.к. аз съм по-скоро артистична натура отколкото логична и освен това аз самата правя пируети в обратната посока.  Нещо не са в час с определенията за артистичност тези.   Crossing Arms Crossing Arms Аааааа....аз се обидих на тези квалификации! Naughty
Значи е  много зле положението при теб и нямаш шансове да се оправиш  Whistling

Хахаха, стига де, не се ядосвай толкова.
Запази си линка  и утре пак я погледни.
Така, като си убедена, че се върти в едната посока, няма как да си изчанчиш мисленето в момента.
 Wink

Да, права си. Отивам да спя, до утре белкем си смени посоката. Laughing Че много ще се разсърдя. Crossing Arms

 А я кажете, забавя ли се преди да смени посоката? Понякога имам чувството че силно се забавя, но дотолкова. newsm78

# 196
  • Мнения: 1 072
Балерината се върти единствено и само по посока на часовниковата стрелка. С въображението си успях да я накарам да прави полуобороти в двете посоки, но заглеждайки се в сянката от стъпалото й, което се появява само за полукръг, веднага изчезва илюзията, че се върти обратно почасовниковата стрелка.

Според мен всички, които виждат, че се върти по ч.с. са с по-детайлно виждане и не могат да избягат от това.

# 197
  • Мнения: 742
върти се и в двете посоки

# 198
  • Мнения: 4 784
Като изчакаш малко повече започва да се върти в обратната посока. За мен това нищо не показва. Първо се въртеше по часовниковата, после я видях как смени посоката и взе да се върти обратно на часовниковата. Не се бъркам и не си внушавам.
И аз така  Peace

# 199
  • Мнения: 2 035
Ейй от кога се дзверя и все по посока на часовниковата стрелка ми се въртеше, но днес мъжо хвана една тактика с която успешно и аз започнах да я виждам как си сменя посоките и даже мога да я контролирам  Mr. Green

Значи, както я геледаш и поглеждаш леко в страни известно време и после пак към нея- и каката веднага сменя посоката на въртенето  Laughing

# 200
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А пък аз друго правя- скривам картинката така, че да се виждат само краката й- тогава никакъв проблем няма да я връткам на където искам.

# 201
  • Мнения: 2 149
Изобщо не сменя посоката, а това е на принципа на онези картини - гледаш невиждани шарки, гледаш и хоп-стадо коне виждаш, триизмерни.
А тази се върти в зависимост от гледната ти точка. Ако си набележиш схема може и да започнеш да я виждаш в един момент.
Лично аз я определях като въртяща се по посока на часовниковата, ма аз съм си артистична, после я виждах и обратно, не е проблем ако се вгледа човек.

# 202
  • Мнения: 4 447
Уф... голЕма философия, голЕмо чудо. Върти се и на двете посоки - сама.  Tired

# 203
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Върти се и на двете посоки - сама.  Tired
Много е своенравна Mr. Green

# 204
  • Мнения: 89
ако се загледате в краката и (по точно ходилата) ще видите как смяна посоките  Laughing

# 205
  • Мнения: 1 100
Абе те хората са си го написали - при всеки е различно, десни половини, леви половини и пр. Сигурно е така, що да не им вярваме!
Хубаво един преподавател ми казваше, че имам немско мислене, ей ти на..............



Ти на всички простотии в нета ли вярваш?
Немско ти е мисленето. Немците не мислят.

# 206
  • Мнения: 686
Върти се ,но на 180 градуса,а не на 360.Аз се загледах в горния десен ъгъл и с периферното си зрение успях да я видя.Стъпила е на единия си крак,а другия го върти от ляво надясно,после отдясно наляво

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 22:29 от mamaYanni

# 207
  • Мнения: 3 376
Да,на двете страни..
Периодично си сменя посоката на въртене.

# 208
  • Мнения: 595
Изобщо не сменя посоката, а това е на принципа на онези картини - гледаш невиждани шарки, гледаш и хоп-стадо коне виждаш, триизмерни.
А тази се върти в зависимост от гледната ти точка. Ако си набележиш схема може и да започнеш да я виждаш в един момент.
Лично аз я определях като въртяща се по посока на часовниковата, ма аз съм си артистична, после я виждах и обратно, не е проблем ако се вгледа човек.

Aбсолютно съм съгласна.Аз я "Видях " да се върти само на ляво,после само надясно,после само на 180 градуса.Мога да я гледам както си искам.

# 209
  • Мнения: 1 775
Да,на двете страни..
Периодично си сменя посоката на въртене.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт