А къде във Варна са най високи заплатите??

  • 26 097
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 23 773
Като казахте РВД в Бг има ли диспечерски пунктове, които не водят трафика около летищата, а преминаващи транзит полети?

# 31
  • Мнения: 239
На пристанището също вземат добри пари.Капитаните на влекачи са си най-добре.Хем са си със семействата на брега.Хем 2 дена работят-3 почиват,хем вземат 2-3 бона месечно.
Не знам от къде ти е информацията за заплатите на капитаните на влекач,но не е вярна.Имат си фирми и това работно време ги устройства,затова са там.Казвам ти го,защото мъжът ми е бил на "Калиакра"и се познава с тях и съм виждала фишове...А друг е въпроса,че трябват и много връзки Naughty

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
Като казахте РВД в Бг има ли диспечерски пунктове, които не водят трафика около летищата, а преминаващи транзит полети?


на всяко едно летище, гражданско или военно, има "кула", която ръководи трафика в района на летището - излитащи и кацащи самолети, в периметър около 5 км. диспечерски пунктове = РЦОВД (районен център за обслужване на въздушното движение) за преминаващи транзит полети в БГ има само във Варна и София. скоро обаче ще остане само този в София.

# 33
  • Мнения: 5 462
Братчет ми е капитан I ранг, взема 12 000 долара месечно.
Братчет ти големи приказки ви разправя бе , направо ви е взел акълаааааааааааа
На бг капитан кой ще му дава 12 000 долара ?????????Вие не сте в ред ...........Направо ме убихте  ooooh! Outta Joint newsm78 #Crazy Shocked Rolling Eyes Naughty Naughty hahaha hahaha Joy Joy

# 34
  • Мнения: 5 462
На пристанището също вземат добри пари.Капитаните на влекачи са си най-добре.Хем са си със семействата на брега.Хем 2 дена работят-3 почиват,хем вземат 2-3 бона месечно.
Много са добре аххаааа  алкохолизират се яко , ама И не взимат със сигурност 2 - 3 бона .... само ги сънуват тия пари .............Малееееееееееее вие не сте в ред бе .Айде молим ние не ядем доматите с колците бе .Разправят ви врели некипели .С кражби сиреч здраво влачене на нафта и туй онуй иди ду ди , ама редовна заплата 2- 3 бона през крив макарон гледат ...

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Братчет ми е капитан I ранг, взема 12 000 долара месечно.
Братчет ти големи приказки ви разправя бе , направо ви е взел акълаааааааааааа
На бг капитан кой ще му дава 12 000 долара ?????????Вие не сте в ред ...........Направо ме убихте  ooooh! Outta Joint newsm78 #Crazy Shocked Rolling Eyes Naughty Naughty hahaha hahaha Joy Joy

И повече дават. Под чужд флаг.

# 36
  • Мнения: 727
На пристанището също вземат добри пари.Капитаните на влекачи са си най-добре.Хем са си със семействата на брега.Хем 2 дена работят-3 почиват,хем вземат 2-3 бона месечно.
мъжа на сестра ми работи там..няма такива заплати Stop...единственото хубаво там е раб.време,голям кеф... Mr. Green,заплатите са ниски Tired

# 37
  • Мнения: 5 462
Братчет ми е капитан I ранг, взема 12 000 долара месечно.
Братчет ти големи приказки ви разправя бе , направо ви е взел акълаааааааааааа
На бг капитан кой ще му дава 12 000 долара ?????????Вие не сте в ред ...........Направо ме убихте  ooooh! Outta Joint newsm78 #Crazy Shocked Rolling Eyes Naughty Naughty hahaha hahaha Joy Joy

И повече дават. Под чужд флаг.
Знам че става дума за под чужд флаг.То остава да ми кажете че БМФ дават такива заплати ............ hahaha hahaha hahaha и щях да падна .Но и под чужд флаг на бг капитан дават 12 000 долара друг път ....Айде моля ви се не падам от Марс , запозната съм със заплатите на капитаните точно.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Явно не си.

# 39
  • Мнения: 764
Аз също имам много близък,който е капитан 1 ранг и от него знам,че на бг капитан навсякъде по света дават най-много 6000 долара.Японец такъв взема 20 000,грък 12 000-15 000. Те затова и се търсят българи,филипинци,по-евтина раб.ръка са,па било и капитани.

# 40
  • Мнения: 17 409
Хм, да не излезе, че във Варна високи заплати няма.... Mr. Green

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 23 773
Като казахте РВД в Бг има ли диспечерски пунктове, които не водят трафика около летищата, а преминаващи транзит полети?


на всяко едно летище, гражданско или военно, има "кула", която ръководи трафика в района на летището - излитащи и кацащи самолети, в периметър около 5 км. диспечерски пунктове = РЦОВД (районен център за обслужване на въздушното движение) за преминаващи транзит полети в БГ има само във Варна и София. скоро обаче ще остане само този в София.

мИрси Simple Smile Стана ми любопитно Simple Smile

# 42
  • варна
  • Мнения: 263
Аз също имам много близък,който е капитан 1 ранг и от него знам,че на бг капитан навсякъде по света дават най-много 6000 долара.Японец такъв взема 20 000,грък 12 000-15 000. Те затова и се търсят българи,филипинци,по-евтина раб.ръка са,па било и капитани.
Има много голяма разлика капитана под какъв флаг е,на какъв кораб е , личностната му характеристика и от колко години е в тази фирма.

# 43
  • Мнения: 2 161
Има много голяма разлика капитана под какъв флаг е,на какъв кораб е , личностната му характеристика и от колко години е в тази фирма.
Да,ето едно точно мнение.

# 44
  • Мнения: 674
Забравихме Нафтекс и Петрол във Варна средното ниво на заплатите в администрацията е 1500-2500лв.

Общи условия

Активация на акаунт