А къде във Варна са най високи заплатите??

  • 26 108
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хм, да се изкажа за капитаните и морските - заплатите им зависят и от корабособственика, като има организация която следи за нивото им - ITF. Нормално - пазар.

# 61
  • Мнения: 134
Освен в Лукойл , май никъде не са са високи заплатите.  Освен ако не си ги определяш сам Mr. Green

# 62
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 857
Връзки невръзки така ще е ... и не само там...  Stop
пък да не говорим за пиковите месеци юли.. август... луд става6... и не говоря само за отдел на 4иста4ките...  Peace
сезонен персонал какъвто и 6те да си 600 лв не стига6... но не ми се спори ...   bouquet

и какво толкова ги е скъсала работата например зелените човечета - секюритито имам предвид newsm78 цял ден кафета и цигари, е това ако е работа!!!

# 63
  • Мнения: 63
прасун4о.. тук не е мястото и времето да ти се разясняват длъжностните характеристики...  Wink
темата е за заплатите...   bouquet

# 64
  • Мнения: 178
А какво ще кажете за "интеркомгруп" newsm78.Чувала съм от работещи в тая фирма, че  заплатите са около и над 1500 лв.

# 65
  • Мнения: 547
Аз продължавам да твърдя, че просто така да се сравняват заплатите тук и там не е особено полезно. Голяма работа, ако някоя ИТ фирма дава голяма заплата, ако ти си... счетоводител например. Или че заплатите на морските били еди-какви си... Да, ама това не е като да мяташ чували с пясък, днес си програмист в ИТ фирма, утре капитан.
Чудех се дали да давам този линк, но май работата натам отива. Ако някой иска да намери или даде повече информация, моля.

# 66
  • Мнения: 4 916
В еРВеДе
е на-добре!

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 383
А какво ще кажете за "интеркомгруп" newsm78.Чувала съм от работещи в тая фирма, че  заплатите са около и над 1500 лв.

Тц.
Споменатата заплата може да е на някакво управленско ниво, но на редови служители - по-скоро не.

# 68
  • Мнения: 674
Имам приятел в Пощенска банка взема 1800 лв чисто!!
СПОРЕД МЕН Е ВИСОКА ЗАПЛАТА ЗА ВАРНА...

# 69
  • Мнения: 740
А какво ще кажете за "интеркомгруп" newsm78.
От първа ръка - заплатите варират от 750 до 1500 лв според длъжността.

# 70
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 857
прасун4о.. тук не е мястото и времето да ти се разясняват длъжностните характеристики...  Wink
темата е за заплатите...   bouquet

много сори  :bouquet
идеята ми беше, че на летището има хора, чиято работа не е свързана с кой знае колко много физическо и особено психическо натоварване, които получават добри заплати, социални продобивки че и премии на края на сезона!!! за сезонен работник на летището си е направо рай! и не работят само хора с връзки!!!
малко ОФФ

# 71
  • Мнения: 619
Имам приятел в Пощенска банка взема 1800 лв чисто!!
СПОРЕД МЕН Е ВИСОКА ЗАПЛАТА ЗА ВАРНА...
Crazy
Като едн бъдещ банкер няма как да не попитам на каква длъжност  е Wink

# 72
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дами, нека не забравяме, че работата е преди всичко отнето свободно време от живота, а това няма цена. Това първо.
После, заплатата трябва да осигурява нормален начин на живот.
Трето, много е грозно да се съди за друг отстрани и да му се броят парите. Реално за някой моторист капитанът може нищо да не прави, но неговата фигура е в пъти по-важна и незаменима от тази на моториста. От друга страна, корабът ще спре, ако мотористът реши да стачкува
Т.е. изказването на Прасунчо за мен е грубо и повърхностно. За мен работата на охранителя е много ограбваща откъм интелектуални напъни, същевременно е от типа работи, дето двайсе години по-добре нищо да не правиш, а всичко ти се плаща за някакви си 5 минути, понякога

Последно, отделно, нека наистина не сравняваме портокали с куфари-високи заплати има по управленските позиции в по-голяма част от фирмите в повечето браншове. Питанката е за стандартна изпълнителска работа или поне за някаква конкретизация. Смешно е да се каже в Пощенска банка получават еди колко си. Те и министрите получават Х, ама служителите в министерствата получават Х/15 или ...  newsm78

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 857
Т.е. изказването на Прасунчо за мен е грубо и повърхностно. За мен работата на охранителя е много ограбваща откъм интелектуални напъни, същевременно е от типа работи, дето двайсе години по-добре нищо да не правиш, а всичко ти се плаща за някакви си 5 минути, понякога


по-голяма част от секюритито на летището са си чисто и просто там на постоянна обедна почивка. но не искам да споря, просто ще те посъветвам някой ден да се разходиш до там, потърси ги, попитай ги  за нещо и ще разбереш постинга ми! те самите не са наясно какви са задълженията им! не може да си секюрити на международно летище и да не знаеш грам чужд език; запознати са само с машината за кафе; кое къде е - по-добре хич не ги и питай, но за заплати и премии отварят ей такива усти. като милиционерите едно време са!
не съм искала да нагрубявам. ако има обидени, моля за извинение !

# 74
  • Мнения: 7 605
Т.е. изказването на Прасунчо за мен е грубо и повърхностно. За мен работата на охранителя е много ограбваща откъм интелектуални напъни, същевременно е от типа работи, дето двайсе години по-добре нищо да не правиш, а всичко ти се плаща за някакви си 5 минути, понякога


по-голяма част от секюритито на летището са си чисто и просто там на постоянна обедна почивка. но не искам да споря, просто ще те посъветвам някой ден да се разходиш до там, потърси ги, попитай ги  за нещо и ще разбереш постинга ми! те самите не са наясно какви са задълженията им! не може да си секюрити на международно летище и да не знаеш грам чужд език; запознати са само с машината за кафе; кое къде е - по-добре хич не ги и питай, но за заплати и премии отварят ей такива усти. като милиционерите едно време са!
не съм искала да нагрубявам. ако има обидени, моля за извинение !

Не zнам колко 4есто се раzхождаШ до там, но ако не летиШ, няма как да ги видиШ zаЩото преди това се минава преz паспортния контрол  Wink
Ина4е трябва да ти кажа 4е миналия месец имаШе персонал, който говореШе 4ужди еzици и дори работеха  Mr. Green  Доста се ровиха в 4антата zа повиване и дори ме накараха да пия от ШиШетата на дъЩеря ми, което на други летиЩа не ми се беШе слу4ило.

Общи условия

Активация на акаунт