Очакващи юни 2008?

  • 13 620
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Добро утро!  newsm53

donsyy, да са ти живи и здрави мъничките съкровища! Дай Боже и при нас всичко да е наред и да имаме малки усмихнати и здрави юнски бебоченца!  thumbsup  Nature Sunny baby_neutral
Боже, как искам моето да е момче....  Praynig stork-boy Praynig Praynig Praynig

Meg_H, за съжаление не знам за гинеколог около НДК, аз лично ще ходя при една гинеколожка Д-р Венелинова на Позитано отстрани на Съда, преди време съм ходила на един контролен преглед при нея, много съм доволна, но само за първоначално проследяване ще ходя при нея, после мисля да ходя при една друга гинеколожка на бул. Вардар.

ins_dimitrova, идеята ти за списъче най-отгоре е много добра, аз мога да го направя, но може би да изчакаме още малко, пък и аз съм нова тук - май само Модератор може да го премести най-отгоре...

Хайде, желая на всички ви лек и усмихнат ден!  newsm68

# 16
  • Мнения: 130
maristuta  на теб разчитаме на списъчето  Hug
И аз съм ходила на прегледи при д-р Венелинова и съм доволна, споменаваш за гинеколог в района на Вардар, пиши повече за него, къде точно се намира  дали си доволна от него, т.к. живея в този район и ми е на близо.
Аз утре имам час при д-р Савова в  АГ Щерев и след това ще пиша надявам се хубави новини  Praynig

# 17
  • Мнения: 17
Хей, ins_dimitrova, накрая ще се окаже, че живеем много близо една до друга  Mr. Green
Аз съм точно до 10-та поликлиника, на кръстовището на Стамболийски, където е отклонението за "Тина Киркова", ти къде си?
Аз в понеделник си записах час за Венелинова. Иначе гинеколожката на "Вардар" се казва Вълчанова - страхотна е! Просто страшно ме кефи тази жена! Изключителна е! Мое лично мнение!
Но сега в началото имам лични съображения да не ходя при нея!  Wink
Иначе май е малко скъпичко при нея и не работи със здравната каса...  Sad
Хайде, чакаме да кажеш какво е станало на прегледа! Късмет!  newsm10

# 18
  • Мнения: 640
Здравейте,
И аз съм една от таз годишните юнски мами, въпреки че бях с термин началото на юли. Пожелавам на всички ви лека и безпроблемна бременност и догодина юни месец да гушкате най-сладките бебчовци.
maristuta, когато научиш пола на бъдещото си бебче, повярвай ми, че дори и да не е това, което сега си пожелаваш няма да има по-щастлива от теб. Аз исках момиче, но когато ми казаха, че ще е момче, така се зарадвах, все едно някой с вълшебна пръчка промени желанията ми на момента. НО! Пожелавам ти момче Simple Smile

# 19
ZDRAVEITE mnogo se radvam,4e moga i az da se vklu4a v tazi hubava tema .Izviniavam se 4e pi6a na latinica ,no prosto tova imam v nali4nost. Moiat termin e na 19.06.08 . Na 20 tozi mesec triabva da otida na  na lekar ,stiskam palzi s vsi4ki nas  vsi4ko da e nared .Pojelava m na vsi4ki spokina bremenost i sled tova jivi i zdvari bebenca Simple Smile USPEH !!!!!!

# 20
  • Мнения: 176
Да се похваля и аз. На 09.06.208г. по предварителни данни ще чакаме нашето второ дете. Много емоции имаще докато не видях две чертички на теста. Сега вече се успокоих. Взех си вече направление от личния лекар, но незнам къде да се запиша по ЗК в Бургас. Кога трябва да се отиде на лекар, та хем да не е рано, а и да не е късно? Ще бъда на 34 г. догодшно. Има ли мами над 33г. Какви изследвания трябва да се направят допълнително? В Бургас няма кой да ми каже, така че ще ми е от полза всичко. Успех на всички! И друго да попитам. Кога ще кажете на близките си, а в работата?

# 21
  • Мнения: 56
Здравейте момичета!Аз съм мама на едно прекрасно бебе ,което се роди юни тази година въпреки,че термина ми беше за юли.Желая Ви лека и безпроблемна бременност и юни месец да се радвате на най хубавите и здрави бебоци.

# 22
  • Мнения: 33
до mimma,
здравей, чистито! и моята дата е 9.06 Simple Smile според календара на БГ Мамма Simple Smile И аз изчаквам, за да ида на гинеколог, но малко се бавя, защото още не съм си избрала, а от досегашната не съм много доволна. Аз живея в София, но съм от Русе и този уикенд ще си пътувам и мисля да им кажа, макар че ми се искаше да е след прегледа при гинеколог, който го планирам за към понеделник-вторник. Трябваше да ми дойде на 2.10, искам да минат поне 2 седмици, за да се видят добре как са нещата! А в работата ще кажа поне след още месец, но пък не трябва и много да се бавя, защото ме осигуряват на минимална и мисля да поискам сама да се осигурявам  допълнително с още малко. Аз съм на 28 год и ми е първа бременност, на 7 юни ще направя 29 години, та ще съмнай-щастливият човек на земята да си имам едно малко бебче за подарък Simple Smile  ylinfant
Лека бременност и на теб!!!

# 23
  • варна
  • Мнения: 256
Здравейте и от мен Hug...
Аз незнам всъщост дали ще ставам мама или не..но си имам 2  EFP теста,  трябваше да ми дойде на 30.09 но все още няма никой:). МИналата седмица ходих на видеозон но казаха че е раничко....Отложиха ме за 12.10:) Така че съвсем скоро ще разбера ще бъда ли юнска мама или не...А според калкулатора термина е за 10.06 newsm17 newsm44

# 24
  • Мнения: 17
Добре дошли в юнския отбор на всички, които са видяли двете чертички!  Hug newsm10
Май скоро ще трябва да направим списъче!  Wink
Дано при всяка една от нас ВСИЧКО бъде наред!   bouquet
Ако някоя от вас момичета е ходила вече на лекар, нека сподели! Аз лично си записах час за понеделник, 15.10.2007.  Praynig
Пиете ли някакви специални витамини, аз засега пия само фолиева киселина. Спазвате ли някакъв по-особен хранителен режим?

mimma, аз лично бих казала на близките си веднага след като лекар го потвърди  Praynig, но със съпруга ми решихме, че ще бъде за Нова Година. За работата - все още не съм решила.

Хубав ден на всички!  thumbsup

# 25
  • Мнения: 130
Здравейте, връщам се от преглед на който се видя точка отговаряща на 5г.с. , другата седмица пак ще се преглеждаме.
В момента пия фолиева к-на, като  усетя болка пия нош-па или папаварин и 2*1 дуфастон. Неспазвам някакъв специален режим, ям колкото  и каквото ми се яде, даже продължавам и да пуша като се ограничавам малко пък дано спре да ми се пуши по скоро.
От мен това, казвайте при вас как е.

# 26
  • Мнения: 33
4ЕСТИТО за 5 г.с., аз днес смятам вече да ида до личната си лекарка за направление и после на гинеколог, но ще не съм решила къде то4но?! препоръ4аха ми д-р Русева от 14 поликлиника за следяща бременността. Искам да ви питам вие къде отивате или вече сте ходили за първия си преглед? И да ми препоръ4ате сега ли се прави този 3д ехограф или още по-нататък? За уточнение, на мен ми закъснява някъде 10 ден. и още нещо, спря да ми се гади - това беше само преди да разбера, че съм бременна и преди закъснението. От няколко дни съм кукряк, лягам късно, ставам рано, не спя и съм кукуряк!!! Всичко спря да ме боли! На всичкото отгоре зверският ми апетит по рождение доста намаля... Чак почнах  да се питам дали наистина съм бременна!!! Дано всичко е наред! Стискайте палци и аз на вас!!!

# 27
  • варна
  • Мнения: 256
Здравейте, връщам се от преглед на който се видя точка отговаряща на 5г.с. , другата седмица пак ще се преглеждаме.
В момента пия фолиева к-на, като  усетя болка пия нош-па или папаварин и 2*1 дуфастон. Неспазвам някакъв специален режим, ям колкото  и каквото ми се яде, даже продължавам и да пуша като се ограничавам малко пък дано спре да ми се пуши по скоро.
От мен това, казвайте при вас как е.

 newsm44 newsm44 честита ти точка миличка  bouquet..
как искам и моята да се види на 12ти  newsm17 Аз също почнах да пия фолиева киселина , но и след  2рия положителен тест се опитвам да забравя за цигарите....макар че все още ги правя по 3 на ден..но многоо нерви и ядене ми коства smile3514 smile3532

# 28
  • Мнения: 17
Честита точица ins_dimitrova!!!  Hug  bouquet Ето го и първото юнско бебоче, което се показа на ехографа!  newsm10  ylinfant  newsm44
Аз ще ходя в понеделник на 15-ти, дано всичко бъде наред!  Praynig
И аз така като вас момичета си ям каквото ми се яде...  Two Hearts wavey Не знам как ще се отрази на фигурата ми в скоро време  Laughing
Засега изобщо нито ми се гади, нито ми се повръща, само от време на време чувствам напрегнатост и болка ниско долу, но е малко. Дано да не започва да ми се гади!  newsm20
Иначе с пушенето много ми е трудно, аз много пушех, намалих ги постепенно на 2-3 цигари на ден, но от 3 дни вече не пуша изобщо! А ми се пуши доста  Embarassed, но категорично реших, че е редно да спра!  Hug Много обичам всяка вечер на вечеря малко бяло или червено винце с цигара, но сега колкото и да ми е трудно мисля, че детето ми заслужава да се откажа от тези неща!
Пък и аз съм такъв тип човек - на крайностите - или пуша много, или не трябва да пуша изобщо!  Rolling Eyes
Затова избрах второто - мисля, че е по-редно, независимо от усилията.  smile3512 Smile yes

Хайде, дано всичко при всяка една от нас бъде наред и в скоро време всички да се похвалим с точици!   bouquet
Момичета, свикнала съм редовно да карам колело у дома (велоергометър) - поддържам физическа натовареност за да се чувствам хубаво и свежо. Мислите ли, че това е опасно? Благодаря ви предварително за съветите.

# 29
  • Мнения: 17
Meg_H, недей да си мислиш, че може и да не си бременна!  Hug Видяла си двете чертички вече, така, че дай Боже бебоче ще има!!!   ylinfant newsm10
Шанса е много малък да не е верен резултатът от теста, независимо от странностите, които ти се случват. Стискам палци да видиш точица в най-скоро време!   bouquet
На мен също ми е първа бременност, дано всичко да е наред!  Praynig И двамата със съпруга ми толкова искахме това да се случи!
Аз тази година навърших 30 г. (чувствам се обаче на 25  Laughing), време е май вече за бебок. Най-накрая реших, че трябва да спра с личните си амбиции за поставяне и постигане на големи цели.  Laughing Heart Eyes Joy
Хайде хубава и усмихната вечер, момичета!  thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт