Очакващи юни 2008?

  • 13 654
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 679
maristuta, много си се постарала и се е получило страхотно! При мен може да добавиш Велико Търново. И много благодаря за синьото вързопче  Hug

# 76
  • Мнения: 1 464
maristuta  ,сложи ми термин 17 юни,браво за списъчето Peace
Аз със щерката повръщах до 16та седмица направо ужас ooooh!от вчера усетих че леко започва да ми се гади и веднага хукнах към аптеката ако мога да се спася от рано.Имам позната аптекарка и си говорихме с нея.Попринцип каза че в българия още го няма това ЧУДО лекарство против повръщане на бременни но ми каза да пия витамини пренатал,доста помагали.С щерката пих Матерна,но тя каза че не са за предпочитане въобще никакви синтетични витамини.Пренатала е хранителна добавка за бременни на билкова основа,съдържа всичко необходимо и предотвратява гаденето.Взех си насипно 10бр да пробвам че цялото шише от 100бр е 39лв #Crazy ooooh!Единствения проблем е че са много големи и миришат на трева.Въобще не можах да го глътна и го стрих на прах с малко кис мляко,така не се усеща.Дано съм ви била полезна.  bouquet

# 77
  • Мнения: 5 713
Ще разправям, само да отида на лекар. Надявам се скоро да стане.
Аз гадене и повръщане нямам, поне засега. То така и първия път беше. Но пък ми се спи много и от време на време имам болки в корема и кръста, все едно, че ще ми идва.

# 78
  • Мнения: 679
ЧуШлИвО ЛюТе, наистина е височка цената, но останалите натурални витамини за бременни излизат даже още по-скъпи, защото са в по-малки разфасовки. Аз си взех цяла опаковка и сега съм спокойна, че следващите 3-4 месеца витамините няма да ги мисля. Ако стигнеш до повръщане, има едни хомеопатични свещички Вомитусхил, аз не съм ги пробвала, но съм чувала, че помагат на някои.
На мен засега само един ден ми се гадеше и по спомен от предната бременност си помогнах с тестени закуски, солети, джинджифил, лимон и други кисели храни. Иначе още отначало се радвам на някои екстри на бременността. Коремът ми е подут от течности и газове , доспива ми се денем, а нощем спя неспокойно, причернява ми, уморявам се като ходя повече пеша, имам болки от време на време, появи ми се и запек.  Но като цяло се чувствам добре. А ако спра да се вглеждам много в себе си, сигурно и още по-добре ще се чувствам  Wink

# 79
  • Мнения: 10
Здравейте на всички юнски майки.Искам да ви попитам за съвет.Не мога да реша при кой доктор да
следя бременноста си.Ако някой от вас има добри впечатления от някой доктор нека ми го препоръча.Много ще се радвам да знам и в коя болница е!

Благодаря на всички предварително!

И лека бременност на всички!:)

# 80
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте и от мен!
Днес ми определиха термина - 06.06. Радвам се да се присъединя към вас и дано всички имаме лека и безпроблемна бременност и здрави бебчета на финала  Praynig!
На мен доки  ми препоръча някакво витаминозно сиропче на HIPP. Още не съм го купила!

# 81
  • Мнения: 588
maristuta - страхотно списъче, много е готино  Hug Peace благодарим Peace
Ние вчера вечерта съобщихме на родителите хубавата новина и в момента всички са много щастливи. Момичета ако може някоя да ми препоръча някоя хубава книга за бременността , която си заслужава, интересува ме особено да има съвети за храненето на жената по време на бременост. Peace

# 82
  • Мнения: 17
Много се радвам, че ви харесва списъчето.  newsm10 newsm44
Аз  също се интересувам от подобна книга с хубави съвети за хранене и изобщо всичко свързано с бременността.  Ако някой може да препоръча такава, ще бъде супер!  Hug

Добре дошла в отбора, dari75! Честито! Включихме те вече в списъка!  Wink

# 83
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Благодаря за бързата реакция и че вече съм в списъчето  Hug!

# 84
СТРАХОТЕН СПИСЪК МОМИЧЕТА!Станала е обаче малка грешка,която е по моя вина.Бременността ми е втора,като от първата имам син на седем и половина години.Сега се чувствам като новак,защото е минало много време.

# 85
Имам въпрос към МАМИТЕ,които ще повтарят!Кога ще съобщите радостната новина на по-големите си деца?Аз умирам от желание да зарадвам баткото,но знам,че ще е неразумно от моя страна,защото всичко може да се случи.

# 86
  • Мнения: 5 713
Ами аз й казах на моята дъщеря, която е на 3год и 2мес. Не съм мислила за варианта " ако нещо стане ".

# 87
  • по света
  • Мнения: 1 587
maristuta ,благодаря че ме включи в списъка,имам само една поправка,бременноста ми е трета Wink
Незнам вие как сте, но на мен ми е така лошо постоянно че само ментови бонбони ме спасяват.

# 88
Вери,аз също не искам да мисля за лоши варианти,но преди 3 год.снаха ми направи аборт и тогава баткото,който чакаше братовчедчето страшно се разстрои.Сега е още по-голям и шикалкавенето съвсем няма да ме спаси.Благодаря ти все пак за отговора.УСПЕХ!!!!!!!!

# 89
  • Мнения: 17
juliana, поправката е нанесена.  Wink
Ох, на мен слава Богу засега изобщо не ми се гади, не ми е ставало лошо досега.   newsm20 Дано така се запази докрая!  Praynig
Утре съм на лекар за първи преглед! Дано всичко е наред!!!  Praynig Praynig Praynig
 

Общи условия

Активация на акаунт