Очакващи юни 2008?

  • 13 682
  • 288
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 130
Всичко ще  е наред, няма къде другаде да ходи  Hug

# 91
  • Мнения: 5 713
Вери,аз също не искам да мисля за лоши варианти,но преди 3 год.снаха ми направи аборт и тогава баткото,който чакаше братовчедчето страшно се разстрои.Сега е още по-голям и шикалкавенето съвсем няма да ме спаси.Благодаря ти все пак за отговора.УСПЕХ!!!!!!!!
Тя честно казано много много не схваща. Знае какво е бебе в корема, защото имам приятелки около мен бременни. Но пък ми и задава въпроси от сорта: " значи ти сега ще ме глътнеш и аз ще излезна бебе? " Simple Smile
Така че, не дай Боже нещо стане, ще мислим варианти да й обясним.

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 21:32 от Вери

# 92
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Момичета, да ви питам вие как мислите да се пазите от грип и настинки? Честно казано това ми е сериозен проблем, още повече че до третия месец било много опасно и не се препоръчвали никакви лекарства да се вземат! Включително и имуностимуланти! А аз съм си мухнатичка  Embarassed! От лимоните се подувам и имам ужасен запек, а от меда ми се гади само като го погледна!  newsm78

# 93
  • Мнения: 5 713
Аз съм на хомеопатия. Но е най-добре да не ме настигат настинки.

# 94
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Здравейте, много съм щастлива,че ми се е паднало розовото вързопче в списъка. Това ми е голямо желание. Не се стърпях и казах вчера на сина ми.
 Мисля да отида за направление тази седмица, а следващата на ехограф. Само дето не мога да реша при кой лекар.
  Имам разни болки неясни в кръста, но си мисля, че е нормално. Пия фолиева киселина и си почивам доста, но утре ще трябва да се поработи.
 Чао засега, пак ще пиша скоро.
 Леко бременеене на всички. Two Hearts

# 95
  • Мнения: 33
здравейте на всички! много хубав списък, пък да видим дали ще има уцелване!!! Hug  И аз казах на нашите!!! Голям купон, голяма радост!!! Много бяха изненадани, както чакат от доста време Joy пак останаха изненадани! до скоро!

# 96
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Момичета, ето книга за хранене на бременната жена:


http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=1155

и още нещо -


http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3336

# 97
  • Мнения: 199
Здравейте и аз съм от таз годишните юнски мами Моето момиче се роди на първи юни.Желавия ви от все сърце леко и щасливо бременеене.И малко ви завиждам  благородно на щасливите мигове,които ще приживеетеДано да са повече.И момиче или момче ще видите,че по-голямо щастие от това да станеш мама  няма Hug Hug newsm51 newsm51  love001.

# 98
  • Мнения: 339
Да се присъединя и аз към вас. Ние сме определени за 7.06. Преди малко казах на майка ми. Тя обаче хич не се очарова, а май се разочарова, което много ме натъжи  Cry

# 99
  • Мнения: 588
Да се присъединя и аз към вас. Ние сме определени за 7.06. Преди малко казах на майка ми. Тя обаче хич не се очарова, а май се разочарова, което много ме натъжи  Cry
Добре дошла   wavey и съжалявам, че майка ти е реагирала така, мен също много ме беше страх от реакцията на моята майка. Дай и малко време да осмисли новината, не се съмнявам, че после ще бъде много щастлива. Peace
Аз съм малко разочарована Cry, защото днес ми беше насрочен първия преглед, но гинеколожката ми го отложи за утре, а наистина нямах търпение най-после официално да получа потвърждение Wink Ех сега до утре как ще издържа  Wink Първо трябва да имаш търпение да чакаш за теста, сега пък да чакам за преглед, охх много нервички трябва да имаш Laughing

# 100
  • Мнения: 33
MeryLu много е мъчно майката така да реагира! На колко си години? сигурно й се виждаш малка? Но щом ти си щастлива, не се връзвай и натъжавай! После бабите обичат внуците си повече и от майките Simple Smile Аз съм родена на 7.06 Wink Успех!

# 101
  • Мнения: 339
О, не съм никак малка. Имам син на 8, който изгледахме двете с нея. Сигурно си мисли,че и това дете тя ще го гледа, но този път няма да е така. Този път ще си имам мъж до себе си. А толкова  много ми се искаше да се зарадва като й кажа. Но хайде да не разваляме хубавият форум. Аз ще ставам майка и съм щастлива.

# 102
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
MeryLu, това е най-важно - да бъдеш щастлива. Пожелавам ти безпроблемна бременност

# 103
  • Мнения: 17
MeryLu, добре дошла в отбора!   bouquet newsm10 Вече те има в списъчето!  Wink
Не е приятно, че майка ти е реагирала така, но моля те - не разваляй своето щастие заради реакцията на някого, който и да е той! Може и донякъде да има основание майка ти да реагира по този начин, макар че аз смятам, че това едва ли е правилно от нейна страна независимо от причините. Може пък нещо криво да и е било и затова така да е реагирала и в по-късен момент да се зарадва адски!
Не бъди тъжна - щастието, което изпитваме не бива да позволяваме някой да ни го отнема дори за миг, нали?!   bouquet
Усмихни се и само си помисли колко щастлив ще бъде синът ти от този факт! Лека и хубава бременност!   bouquet newsm10

Момичета, днес бях на първият си преглед!  Hug Всичко е наред с моята точица!!! Вече е цели 5мм Hug Hug Hug newsm44 Вече имаме своята първа снимка за албумчето!  Laughing Wink
Лек и усмихнат ден ви желая!  Hug

P.S. Някоя от вас вече взела ли си е направление или е рано още? Сега ли още трябва да се задвижи направлението или в по-късен етап? Къде мислите да се водите на отчет или изцяло на платен прием?

# 104
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
maristuta, честита точица!
Мисля, че направлението вече трябва да го подготвиш. Сега ще започнат разни изследвания - васерман, за СПИН и още няколко...
А пък моят въпрос е, колко време след закъснението на М отидохте на гинеколог?

Общи условия

Активация на акаунт