Еротичните сънища ..

  • 2 029
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Да-дааа.
Даже веднъж се запознах (може би 2-3 месеца по-късно) с персонаж от съня ми   ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 891
Да-дааа.
Даже веднъж се запознах (може би 2-3 месеца по-късно) с персонаж от съня ми   ooooh!

И на мен ми се е случвало   Mr. Green Проверих обстойно персонажа, за по-сигурно  Twisted Evil

# 17
  • София
  • Мнения: 819
Редовно сънувам, че правя секс с някой от бившите ми любовници, много е...хм...странно, понякога се чувствам, все едно съм изневерила на мъжа ми и ми е гузно, а то е само сън newsm78

# 18
  • Мнения: 2 149
Сънувам постоянно такива сънища Wink и са толкова реални и разтърсващи,че не ми се събужда Flutter

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 439
Не много често, но ми се случва. Не си спомням в повечето случаи подробностите, но ми остава едно приятно чувство на сутринта  Sunglasses Веднъж сънувах, че правя секс с Кифър Съдърланд, много ми хареса  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 6 187
Аз пък сънувах че правя секс с Брус Уилис, ех мечтииииииииииии  Embarassed Embarassed Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 673
лелееее тук и Холивуд е замесен чак...
аз не сънувам  newsm78

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Понякога. Винаги сънувам мъжа ми ooooh! Като му кажа той не вярва, че сънувам само него Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 6 187
е и аз почти всеки път сънувам гаджето ми, но и на мен ми се е случвало да сънувам някой приятел.  Rolling Eyes Embarassed

# 24
  • Мнения: 494
Амииии...сънувам такива сънища,сладки,горчиви,понякога недопустими...сънувам аз...после по цял ден ме държат...по един много специфичен начин Laughing

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 866
сънувам подобни сънища с главен герой само моя мъж Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 586
Понякога. Винаги сънувам мъжа ми ooooh! Като му кажа той не вярва, че сънувам само него Crazy
Ми то не е за вярване. Расказать, никто не поверит.

# 27
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Понякога. Винаги сънувам мъжа ми ooooh! Като му кажа той не вярва, че сънувам само него Crazy
Ми то не е за вярване. Расказать, никто не поверит.
Сънувам и други мъже естествено, но тези сънища не са със сексуална насоченост. Може би защото само той е източник на такъв вид удоволствие за мен.

сънувам подобни сънища с главен герой само моя мъж Heart Eyes
Ето че не съм само аз Grinning

# 28
  • Мнения: 1 138
Снощи сънувах такъв Crazy

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Но явно имам желание и за повече, щом насън така ги виждам нещата... Embarassed

Да бе, недей моля те. Ако е така- аз съм сънувала еротични сънища с мъже, които не понасям и дори ме отблъскват сексуално Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт