Има ли желаещи за PREISSTURZ -I част

  • 11 006
  • 316
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 23
Разбира се,здраве да е Mr. Green Hug

# 286
  • France-Bulgaria
  • Мнения: 94
Пратих паричките днес,писах ти на лични  Peace

# 287
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
И аз така знам,че когато сметката на получателя е в същата банка няма комисионни Close..Толкова време чаках с малкия на ръце,баткото даваше зор непрекъснато,че като каза ама дайте още 1лв.(бях приготвила 25лв.),побързах да го дам,за да се разкарам,но ми се стори доста чудно.....Иначе вносната бележка ми е прикрепена към един принтиран лист и на него пише комисионна-4.00 Rolling Eyes...А какво всъщност е това основание за внасяне newsm78 Embarassed...другия път нямало така да стане,трябвало да нося фактурата за играчката #Cussing out..май аз нещо оплесках,като давам обяснения,ама откъде да знам какви са тея основания Crazy
Май обясненията ти са били объркани.Ама и тея служители там за какво са.Ние не сме учили банково дело че да знаем  #Cussing out

# 288
  • Мнения: 422
В някой банки се правят на луди ако мине номера с таксата. По принцип в пощенска не са ми искали до сега такса за тхен клиент, но утре ще видя сутринта. Като ги внеса ще пиша. tania77 
и аз съм към провинцията с доставките от
Шумен съм.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 19:26 от Mish

# 289
  • София
  • Мнения: 229
И още нещо NaMeLeSz моля да посочиш краен срок за парите, понеже така всеки може да си отлага във времето, а на мен вече ми свърши едната играчка, докато се разбирахме и то най-хубавата  Crossing Arms. Аз също утре внасям.  Peace
Ами незнам момичета за краен срок.Надявам се всички да сте експедитивни и да приключим много бързо.
Владкаб има ли възможност в петък сутрин примерно да ти донеса парите или мъжа ми да ти ги донесе че е с кола. Я кажи къде живееш че да го измислим отсега "как,що"  Peace
Работя в центъра на Скобелев 65 - м-у 5-те кьошета и Руски паметник, а живея в Лозенец. Ако ще е сутринта, значи трябва да дойде до Скобелев.

# 290
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Незнам дали ще стане до сутринта.Това значи до утре в 16:30 да са събрани всички пари и да ги изтегля.Той много рано отива на работа.В петък от колко започваш работа?А събота работиш ли.В лозенец къде живееш?А в петък до колко часа ще си на Скобелев 65?
Моля те отговори на всички тези въпроси за да преценя как и кога да ти ги донеса.

# 291
  • Мнения: 131
В някой банки се правят на луди ако мине номера с таксата. По принцип в пощенска не са ми искали до сега такса за тхен клиент, но утре ще видя сутринта. Като ги внеса ще пиша. tania77 
и аз съм към провинцията с доставките от
Шумен съм.

Какво значи, ако мине номера, това е просто - нямам думи...
Даника06, не оставяй нещата така, отиди и искай обяснение, във всеки клон трябва да има управител, до който, ако се наложи - да стигнеш. Ако всичко така забравяме и си мълчим, вечно ще си живеем в страната на абсурдите!

Mish, ще пратими до Шн играчките, моля ти се - моя роден град... Laughing

# 292
  • Мнения: 2 614
И аз преведох парите!
Утре в 9 трябва да са постъпили по сметката! Peace

# 293
  • Мнения: 1 942
И аз направих превода  Peace

# 294
  • София
  • Мнения: 1 845
В някой банки се правят на луди ако мине номера с таксата. По принцип в пощенска не са ми искали до сега такса за тхен клиент, но утре ще видя сутринта. Като ги внеса ще пиша. tania77 
и аз съм към провинцията с доставките от
Шумен съм.

Какво значи, ако мине номера, това е просто - нямам думи...
Даника06, не оставяй нещата така, отиди и искай обяснение, във всеки клон трябва да има управител, до който, ако се наложи - да стигнеш. Ако всичко така забравяме и си мълчим, вечно ще си живеем в страната на абсурдите!

Mish, ще пратими до Шн играчките, моля ти се - моя роден град... Laughing
Аз досега си мислих по темата и реших, че според мен са се объркали.
Щом е клон на ППБ значи трабва да  е безплатно вкарването на пари или захранването на сметка.Дари да има някаква такса, тя не би могла да е повече от 1 лв.А космическата сума от 4 лв е направо немислима.
На мен ми се е случвало в клон на ОББ да вкарвам при по сметка в ОББ срещу 3 лв, но защото това било от физическа лица на фирмена сметка.
Що ли пък не вземеш да ги подразниш малко като идеш да ги попиташ защо така, току виж ти върнали парите, пък и си струва заради проблемите, които може да създадеш на "любезната" касиерка.

# 295
  • Мнения: 23
Не ми е много близо,но бих отишла,защото наистина въпроса е принципен Rolling Eyes...Най-малкото  което ще направя е да звънна в някой от по-централните клонове утре сутрин и да разкажа за случката,да потърся отговор...Не съм за 4-те лв.,но наистина е гадно да те правят на будала... CloseБлагодаря ви момичета! Hug

# 296
  • Мнения: 131
Даника, да обади се, аз ако трябва бих се разкарала и ня място, разбира се, че не става въпрос за 4те лв.

# 297
  • в центъра
  • Мнения: 445
И аз бих се върнала да вдигна страхотен скандал. #2gunfire Не за 4 лв., а защото са заспали патки. Днес ги наблюдавах 30 мин. докато чаках на опашка за касата. Останалите пет мацки си водеха лични разговори по телефона, задяваха клиенти, драскаха си по шарени листчета, бъркаха си в носа, а междувременно работи една каса и детето ми се дере навън, защото съм го оставила с една приятелка и нейното детенце, за да не им вдигам врява вътре. Какво значи объркала са е - нали е издала документ, значи не си ги слага в джоба, а просто не знае кво прави и не й е мястото там.  Stop

# 298
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
И аз бих се върнала да вдигна страхотен скандал. #2gunfire Не за 4 лв., а защото са заспали патки. Днес ги наблюдавах 30 мин. докато чаках на опашка за касата. Останалите пет мацки си водеха лични разговори по телефона, задяваха клиенти, драскаха си по шарени листчета, бъркаха си в носа, а междувременно работи една каса и детето ми се дере навън, защото съм го оставила с една приятелка и нейното детенце, за да не им вдигам врява вътре. Какво значи объркала са е - нали е издала документ, значи не си ги слага в джоба, а просто не знае кво прави и не й е мястото там.  Stop

В банките при вноска по сметка разграничават дали паричките се внасят от титуляра на сметката или на поленце вносител се пише името на др.лица.В първия случай е вноска по сметка,и няма ,или има минимална такса,а във втория случай е "касов превод".Каква е разликата за вас?Ами в първия случай е по-рисково,в смисъл-ако стане нещо с паричките или стоката няма как да се докаже,че вие сте ги внесли,втория случай е вид презастраховане,има доказателствена сила и съответно е по-скъпо...Просто ,ако искате първи вариант трябва да уточните на служителката,че за вас няма значение,нека пише за вносител титуляра на сметката и сега един трик: в поленцето основание може да доуточните напр.:вноска от ......ТХТ ...за...... Peace.Това също е вариант!
Следващия път и аз поръчвам с вас!

# 299
  • Мнения: 131
Я пак обясни, че нещо не разбрах?
Как на "вносител" ще се пише име различно от на този, който внася?
На моята вносна бележка ясно си пише, че вносителят съм аз, т.е. лице, различно от титуляра, но не платих комисионна.

Общи условия

Активация на акаунт