тестове за овулация - Б*

  • 9 095
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, продават се. Но не знам цената. Тества се със слюнка. Доколкото помня, ако има овулация се вижда нещо като папрати. Една приятелка го ползваше и бяха станали нарицателни тези папрати.
Лично аз предпочетох варианта с тестове за овулация. Засякох я месец ноември и тогава е заченат и Калоян.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 098
Здравейте момичета
искам да попитам дали сте чували за едни мини микроскопчета с който се определя овулацията.

Видях въпросния микроскоп, прилича на червило, много е компактно.Но си спомням,че преди да се тестваш, не трябва да си пушил поне 2 часа, мога да попитам дали трябваше да се пият течности. Мога да попитам, ако имаш желание. Но аз в България не съм ги срещала. Моя позната щеше да ми го донесе от Португалия, и цената му е 70 Евро ( Sad )

# 32
  • Мнения: 576
Да ви попитам милички ...преди 2 месеца като ходих на гинеколог и го попитах за следеното чрез ехограф на овуто...докито ми обясни, че било страшно сложно ...Трябвало да се лежи в болница всеки ден в продължение на няколко дни, било много скъпо и т.н
От страна на плащането нищо не ме притеснява, но това с лежането в болница много ме стресира и си казах, че няма да се подложа на такова нещо.
Та въпросът ми е ..действително ли се лежи в болница ?
Ако не - при засечена овулация, по мои наблюдения , на 20ти ден от цикъла ...от кога е добре да отида за фоликуметрия ?

# 33
  • София
  • Мнения: 1 098
Мамбина, аз ти предлагам да отидеш при друг лекар. По принцип за фоликуметрията можеш да ходиш до кабинета всеки ден, без да се налага да оставаш в болницата. Мисля,че се мери по време на фертилните дни, това ще определите с лекаря. Аз съм ходила само веднъж на фоликуметрия, два поредни дни дни и засякохме наличие на овулация.

Общи условия

Активация на акаунт