Февруарското човече на мама мира не дава вече!

  • 13 164
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 671
Благодарско за хубавата нова темичка!  bouquet  bouquet  bouquet
Галадриел, честити ти хубави новини! Да ти призная, и аз повече се бях настроила за момченце, но сега пък "ще ги нашарим" и ще отгледаме хубави госпожици!  Hug Най-вече ме е яд заради името, защото исках да го кръстя на брат ми, но може пък третото да е момченце.
Готика, утре чакаме от теб също хубави новини. Чест му прави на Марков, че ти се е обадил! А иначе пуска в режим 4Д - и мен ме гледа така и имам страхотна снимка на госпожицата в такъв режим и я видях как си лапа ръцете. За съжаление аз диск нямам - от суеверие не си поисках (това е единственото суеверие, което имам свързано с бременността  Confused) Другият път и аз мисля да съм с таткото и може и да си поискаме  newsm78.
Момичета, благодаря ви за успокоителните думи. Дано операцията мине добре и мама реши да дойде на рождения ден. Свекърва ми ще поеме другата седмица дребчо за 3-те дни, докато майка е в болница, пък аз ще съм повече около нея. Сега я майтапя, че поне като ще й оправят носа, то и бръчките да поопънат, за да е по-хубава на рождения ден.  Whistling

# 31
# 32
  • Мнения: 8 939
Бебето е добре, момиче е Simple Smile
Всичко е наред!
много се радвам за ГАЛАДРИЕЛ ,  искрено:)
готиака, успех утре:)

Лека и хубава нощ!

 Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 942
Здравейте майчета Hug

Поздравления за Lady V  bouquetТемата е както винаги страхотна  bouquet
Евелинка дано мама се оправи бързо! Praynig
Честито  на днешните щъркерчета!

Ние сме добре,Ники щурее по цял ден на вън със зетя Simple Smile А бебо се бунтува в корема на мама Grinning Имам чуството,че каточуе гласа на кака си и веднага се обажда,че и той е там Simple Smile
днес ще съм кратка че много ми се спи вече ,а Ники по цяла нощ я мъчат зъбките.....и аз все недоспала последно време си ходя Sad Само искам да ви покажя какво е нау4ила каката Simple Smile

Започва се с леко ухажване......................



Стига се до сваляне на гащичките.........................



И после.................................



На това му се вика дружно пишкане Joy Joy Joy

Хайде,стига съм ви занимавала с глупости Simple Smile Аз се ориентирам вече към леглото.........
Лека вечер на всички и хиляди целувки по бремелииските коремчета Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 0
мили мацки, искам да ви напомня, че като си дописвате и оцветявате щъркелчетата, сменяйте и бройката най - отгоре, за да сме наистина актуални изцяло! Благодаря ви!
Цунк - Цунк!

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Здравейте майчета Hug

Поздравления за Lady V  bouquetТемата е както винаги страхотна  bouquet
Евелинка дано мама се оправи бързо! Praynig
Честито  на днешните щъркерчета!

Ние сме добре,Ники щурее по цял ден на вън със зетя Simple Smile А бебо се бунтува в корема на мама Grinning Имам чуството,че каточуе гласа на кака си и веднага се обажда,че и той е там Simple Smile
днес ще съм кратка че много ми се спи вече ,а Ники по цяла нощ я мъчат зъбките.....и аз все недоспала последно време си ходя Sad Само искам да ви покажя какво е нау4ила каката Simple Smile

Започва се с леко ухажване......................



Стига се до сваляне на гащичките.........................



И после.................................



На това му се вика дружно пишкане Joy Joy Joy

Хайде,стига съм ви занимавала с глупости Simple Smile Аз се ориентирам вече към леглото.........
Лека вечер на всички и хиляди целувки по бремелииските коремчета Heart Eyes
Страхотна е малката и зетя.Да ти е жива и здрава.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Честито на виделите вече щъркелчета.

# 37
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Добро утро мили мами! Днес съм особенно щастлива защото моята дъщеричка има рожден ден. Черпя всички вас с торта и кафенце.  party023 Чао и лек ден от мен!

Последна редакция: сб, 06 окт 2007, 09:38 от mozila

# 38
  • Мнения: 942
Добро утро мили мами! Днес съм особенно щастлива защото моята дъщеричка има рожден ден. Черпя всички вас с торта и кафенце.  party023 Чао и лек ден от мен!
                                  newsm59  bigdance2 newsm59

Да ти е жива и здрава принцесата и много да те радва и слушка Simple Smile

# 39
  • Мнения: 419
Честит Рожден Ден на дъщеричката на mozila.
Безгрижно и изпълнено със страхотни и незабравими моменти детство.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Добро утро мили мами! Днес съм особенно щастлива защото моята дъщеричка има рожден ден. Черпя всички вас с торта и кафенце.  party023 Чао и лек ден от мен!
Честита ти рожденничка.  bouquet

# 41
  • Мнения: 384
Честито, Mozila  bouquet! Да целунеш принцеската си от мен!
Алина, това розово вързопче в човката на щъркелчето е твое, нали? И на теб, и на Галадриел честито за кукличките, които очаквате. Аз като бъдеща лайкучка (винаги допускам да има някакъв прогнозен процент) много се радвам, че има толкова много кандидат-снахи Hug

# 42
  • Мнения: 663
Честита рожденичка на Мозила!!!

# 43
  • Мнения: 781
Честито, Mozila на детенце.
GALADRIEL и alina_si честити ви розовелки благородно ви завиждам а на другите мамчета добро утро.

# 44
  • Мнения: 543
честито и от мен на щерката та Мозила!
да  ти е жива и здрава, да слуша всички и да стане страхотна кака!
 Tada  bigdance2

Общи условия

Активация на акаунт