НОЕМВРИЙЧЕТА '2005 No 2

  • 14 914
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 44 257
Милейди - това все едно аз съм го писала за Филип...и той точно така спи от 3(4)до 5(6-7), после вечер точно пощръклява към 9 и си ляга към 12....и спи сутрин до 10-10.30....надявам се скоро да си влезе в релси.....пробвах по рано да го слагам, ама няма приспиване, по час-два подскача като куку из леглото става, разхожда се, говори...и се отказах, то няма смисъл да седим на тъмно да дивее по 2 часа....

Ние днес ходихме и му сложиха ДТК-то....сега чакам температури...и го премерихме информативно...та 10660 е хърбавела.....аз се надявах поне 11 да е станал ама нъцки....момиче да беше манекенка да е...ама така ...фин младеж...Wink


Зъби търка с удоволствие предните, но навътре не може да ги оцели и търка езика....пастата ест я гълта в началото,  но накрая задължително жъбурка с вода и я плюе...ама то вече като няма паста...но все пак се старае детето Wink

# 61
  • Мнения: 1 541
Юка, дано наистина да е период и да отмине. Това ме крепи  Rolling Eyes Иначе играчките до преди месец при нас вършеха работа, а сега мята от леглото всичко (вкл. и шишето с вода не иска да е вътре). Никой не се класира да "спи" с нея  Mr. Green
А разните баби Яги и аз се  Shocked като я чух да говори за това, но се оказа, че в някаква приказка веднъж татко й бил и чел и там имало въпросния персонаж  ooooh! Сега всички старици по книжките са "баба Яга" според нея...Иначи никой от нас не я плаши с разните му измислени глупости балкански.....И аз и баща и сме много против внедряването на излишни страхове на детето, но ето че няма как да го опазиш. А лошия чичо е хит от много време и това си дойде от самосебе си- тя винаги се е страхувала от мъже и сама започна да нарича чичовците лоши!
Виждам, че не сме сами в мъките си.....дано скоро да мога и аз в минало време да говоря за това, че иначе  Crazy Mr. Green

bubu_to, дано нямате проблеми! Ние ще слагаме утре ре-ДКТ и ме тресе треска как ще понесе и самата инжекция и периода след това. Особено след онази тем за ваксините съвсем се панирам  Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 959
е, ама защо сме ме мехнали от списъка  Sad, това че не ми остава време да пиша не означава че ме няма и не ви чета, много ви моля  Confused

# 63
  • Мнения: 9 907
абе голям прас този списък  Party
айс, щом имаш време да протестираш, че са те махнали, значи имаш време и да драснеш 1-2 думи за вас  Whistling
и ние като юка се обясняваме вечер за това, как очичките са уморени, крачетата искат да спят и т.н. давам за леглото едно-две гумени животни, след като са се изкъпали заедно. Като се върнахме от Бургас, се наложи да свалим решетката на леглото и засега е ок....понякога сам отива да си ляга.

# 64
  • София
  • Мнения: 44 257
*MILADY* - мерси за пожеланието, но ще имаме със сигурност...той и до сега винаги е реагирал с по 3 дни  температури, а доки каза, че сега защото е по-голям и с по- силна имунна с-ма и се очаква да я приеме по-тежко....каза че може и до 40 градуса да дигне...което мене лошо ми стана...иначе и аз много се панирам за ваксините...ама няма как....
А другия месец имам и последното полио...което този път вече няма да е капки, а инжекция и според педито се понасяло по-лошо от капките и не правило по-добър имунитет даже напротив...т.е. свмяната , за която толкова се борили всъщност било за към по-зле....Sad

# 65
  • Мнения: 1 541
Аааа... Naughty Махна ли решетката тя няма да легне НИКОГА   Crazy Тогава просто трябва да се откажа, че някога ще имам свободно време преди 3-4 през нощта, когато (само предполагам обаче) ще припадне от умора  Twisted Evil
И ние изброяваме всички, които вече уж са заспали- почваме от тати и мисля, че до към 9-то коляно ги докарваме и като кажем "Хайде сега и Нана да спи" следва кратък и изчерпателен отговор "Не!"  hahaha

bubu_to, ти съвсем ме притесни сега....не съм се замисляла, че наистина с по- силния имунитет ще дойде и по- трудно справяне с ваксините  Thinking А на нас полиото ни го сложиха в Англия и там отдавна бяха махнали капките, така че нищо ново няма да е боденето- тогава нямаше проблеми след него, но сега незнам....Дано няма!

# 66
  • София
  • Мнения: 44 257
Ама то в Англия може и да е друго полиото....Wink

А за решетките...аз съз се оплакала, че от както махнаме пръчките сме в това положение със спането...хем късно, хем само при нас иска...абсолютно отказа да си стъпи в леглото...а като липсват пръчките няма как и да бъде принуден....

А пък вчера най-накрая взехме гумени ботуши и малкия така ги е харесал, че само като ги види и почва - "тези, тези"(т.е. да му ги обуя) и само с тях ходи из къщата...много ми е мил...

# 67
  • Мнения: 3 089
милейди - педложение за заспиването. ако стаята позволява, преместете леглото някъде другаде. обикновено смяната на нещо от обичайното обкръжение променя ситуацията. възможно е обаче и детето да се поизнерви от новостта. при нас промениет действат безотказно и положително. ние използваме всяка смяна на ежедневието, за да променим нещо, свързано с вредните навици ан петранче. например, връщането от гостуването пари баба и дядо беше началото на самостоятелното спане на петра - т.е ние се изнесохме от стаята; с връщането от морето махнахме биберона. има и други примери, но сега не ми се описват, че нямам много време.
аз бачкам, та пушек се вдига  Crazy   

# 68
  • Мнения: 1 253
ice за списъка - споко не е било нарочно  Hug откъде да знаем, че ни четеш Simple Smile ето обади се и ще поправим грешката  Peace
Кръчми из Виена ами ние малко на случайния принцип действахме с кръчмите. Където ни хареса менюто, където има повече хора и така. То и как да ти ги обясня като не знам имена на улици, нито пък съм си поставила за цел да ги запомня Simple Smile

# 69
  • Мнения: 3 089
юка - търси кръчмите от верогата 'сантиментъра'. има ги няколко из виена. продават страхотно-огромно-вкусно-апетитни шницели с с големината на чиния /2 броя/ + мнооого пържени картофи към тях + салата. порцията струваше около 5-6-7 евро. а манджата на дърваря преставлява 1 кило свински меса, подобаващо гарнирани отново с пържени картофки  Wink. супер калорично, но несъмнено мнооого вкусно. да не говорим, че се казва сантиметър защото всъщност продават хляба на сантиметър  Mr. Green освен това не забравяй да си вземеш торта сахер, а също и курабийки с формата на прасе - било на щастие да се изяде такова нещо. /сердика - така ли е наистина поверието или е просто търговски трика?/

# 70
  • Мнения: 9 907
...
А пък вчера най-накрая взехме гумени ботуши и малкия така ги е харесал, че само като ги види и почва - "тези, тези"(т.е. да му ги обуя) и само с тях ходи из къщата...много ми е мил...

днес купувахме нови обувки и е нещо подобно, а довкъщи си ги носи в торбичка. А като реша да си меря някой дреха вкъщи да видя ще се носи ли още, той си грабва обувките и якето и се залоства до входната врата. А тръгна ли да се събличам, реве и ми носи съблечената дреха да я обличам пак  ooooh!

# 71
  • Мнения: 1 288
някой може ли да каже къде мога да намеря пантофки като за кейти, ама да са по-така- с животни, пухчета, барбита. купих й от к и к, не иска да ги обуе. казва: тези са грозни  Shocked те наистина са си грознички, ама такива имаше. не иска дори да ги погледне. като й казвам, че ще ги подаря на някое дете, ми казва " хайде".  Crossing Arms

# 72
  • Мнения: 911
И Малик е луд по гумените си ботуши, сигурни ги свърzва с игра в градината newsm78
юка, zа съжаление не мога да ти помогна с пантофките, аz специално му купувах от Германия, но явно съм пропуснала момента да го свикна да носи (нали все беше с теzи кожените терлички zа пролаzване), та не ги ще. В смисъл, кефи се, че са кученца, и толкоz.

# 73
  • София
  • Мнения: 44 257
еее ние оше не сме стигнали с тях навън....но мисля че харесва крокодилчетата върху им....

за момичешки пантофи с пухчетта чак не се сещам и аз.....но и не се заглеждам по розовите артикули по магазините....

# 74
  • Мнения: 911
абе определено вече си имат вкус и предпочитания Grinning като купувах zа подарък на едно момиченце на нашата въzраст едни роzови сандалки, исках да го накарам да ги пробва, zа да видя горе долу раzмера, но ми откаzа категорично....

Общи условия

Активация на акаунт