НОЕМВРИЙЧЕТА '2005 No 2

  • 14 933
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9 914
Деян още не ме е вбесявал с предпочитания, на аз още не съм видяла пантофи, които да ми харесат. Но аз ходя по обикновени магазини. Ужасни са. Аз търся вече и джапанки, но да не му минава нищо между пръстите  Thinking дидди, ти беше писала за джапанки още миналата зима, но не помня какви и откъде?

# 76
  • София
  • Мнения: 44 402
на мен пантофки тези са ми симпатични....но той за сета все с кк ходи, удобни са му и не запарваж......
http://www.smenzamen.com/advanced_search_result.php?keywords=%EF … 8&x=0&y=0

http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/index.php/cPath/1 … c0f1abd29571bc1e9

не вс модели ест...

# 77
  • Мнения: 959
е ако е проблем да ме добавите, няма страшно ще го преживеем все някак  Peace

# 78
  • Мнения: 911
Айс, ти само zа това дали си в списъка пишеш, това ли е единственото, което те интересува тук? Не каzа нищо zа Вики, zа себе си, не прояви никакъв интерес към нещо, което сме написали ние....

# 79
  • Мнения: 959
разбира се че не, но е много трудно да се пише когато малката постоянно те дърпа за ръката и иска внимание, не ми дава да седна компа, ще чакам да заспи и тогава (ако аз не саспя преди нея  Mr. Green)

# 80
  • Мнения: 911
а, поzнато ни е Wink ще чакаме тогава включване.

# 81
  • Мнения: 11 830
Пантофки - и аз като Сердика не успях да науча Юлиана да носи, вкъщи си е по чорапки, но на вилата и в къщата при баба и дядо и обуваме понякога, но тя там си е все на вън. Иначе баба й е купила и истински чехли, много сладки, с ластик отзад, обува ги от време на време, има и животински пантофки, но пак са й подарък. Може би зимата ще ги слагаме.

Гумени ботушки и аз ще купувам тези дни, заплюла съм си отдавна, но все не мога да харесам.

тити, май ще ти е трудно да намериш детски джапанки по това време на годината, но все някъде може да са останали. Юлиана има такива между пръстите и с ластик на петичката, голямо носене им удари лятото, много си ги харесваше и явно й бяха удобни - havaianas. Ако ги искаш за банята, мерси за идеята, ще ги извадя и ще пробвам да се къпем с тях, че голямо търчене пада вечер като се къпем и все има опасност да падне, макар че ако поиска да спи с тях.. Simple Smile че и ние като вас редовно къпем и спим с някоя гумена играчка.

Зъби - също на периоди мием, предимно вечер по време на къпане. Сменям четки като видя, че отказва. Паста - Ненедент, не плюе, не мога и да я науча засега. Подариха ни и някаква паста Colgate светеща в тъмното, може да й е забавно, но май ще я поотложа макар и да пише, че е Medium Fluoride.

Памперс - само през нощта слагам Памперс гащи, макар и да са "гадни", но не винаги си казва, гледам да я нацеля и следя за всеки случай, не разчитам само на казване, а имаше период, в който казваше винаги. С гърнето нямаме опит, от самото начало сме на тоалетна чиния, сега като види гърне казва, че е за бебета, а тя е голяма и ходи на тоалетната чиния. Замислих се колко бързо мозъчетета им различават, че има много думи с еднакви по звучене, но различни по смисъл - напр. опашка (на животно и на коса)...

Лошото при нас е, че се налага за пръв път Юлиана да пие антибиотик - Клацид. От петък през нощта има температура, като ескалира към 39 +.. днес пак имаше и направихме кръвни изследвания, защото в понеделник я водихме при педиатърката, но всичко си беше ок.. Много ми е кофти, но явно винаги има първи път. Освен това сякаш вече е по-добре и тази вечер все още не е вдигала т., но щом кръвните изследвания казват, че трябва да пие.. хич не съм наясно, ще трябва да вникна и в това чудо антибиотиците. Но засега не ми се рискува и ще се доверя на лекарката, в която вярвам и знам, че изписва само в краен случай.
Знам и кой ни зарази, едно момченце, което ходи на ясла, но в момента съответно не ходи, защото е болно, но в същото време си ходи в градинката и Юлиана си играе с него..

Хайде лека.. че стана много... а уж исках само за антибиотика да се оплача, а утре да пиша за другите неща, но нищо, утре пак, че пропуснах някои неща.. Wink




# 82
  • Мнения: 1 253
е ако е проблем да ме добавите, няма страшно ще го преживеем все някак  Peace

ice ако си чела както пишеш, ще видиш, че публикации с "подобен" тон не е имало в нашата тема откакто една любима на всички мама спря да пише тук. Моля те да спазваш добрия тон, който спазваме всички пишещи ежедневно в темата. Никой с нищо не е искал да обиди когото и да било, така че моля малко по-внимателно с писанията.

Газирах се нещо и не ми се пише повече. Явно наистина съм позагубила навика да отварям темичката и да виждам саркастични писания  Crossing Arms

# 83
  • Димитровград
  • Мнения: 1 754
Живо-здраво на всички!!!
Наваксах само с новата тема,а старите ще си ги чета сутрин с кафето.
Ние вече сме онлайн.Аз поработвам три дни седмично.Едита ходи на яслата,ако аз реша,че ще я заведа.И ако е здрава.Иначе нещо ново няма.Мога да се включа за заспиването и да си похваля детето.Изкъпваме я и като я сложа в леглото  до 5 минути е заспала сама и само на нощна лампа.Проблеми сме нямали,винаги я слагаме около 9ч.и явно ритуала си оказва влияние,защото сега е в детско легло и не става да играе.Ако не и пожелая лека нощ започва да ме вика с думите "кош,мамо,кош",за да се върна и да кажа цялото изречение-да сънуваш грош и т.н.Пие вечер АМ,ами иска си млякото и това е.И сме с памперс,не желае да ползва гърне,уж в яслата ходела,но аз не вярвам,защото вкъщи няма нито едно попадение.И май ще чакам сама да казва,защото като я оставя без памперс,само ме лъже че ще ходи,а стои гола и изстива.Лека и спокойна нощ!До утре!

# 84
  • София
  • Мнения: 100
Добро утро   food010
Ние още сме си болни.Само на Стодал и витамин С сме, защото нямало нужда от друго - леко зачервено гърло.Проблема е че аз не виждам подобрение.Днес сме на контролен преглед и ще видим.
Зъби мием и то с голям кеф.Но имаме проблеми със приспиването и спането нощно време - и то от скоро.Беше се научила като се изкъпем да си ляга в леглото , гушва мечо и заспива сама.Но сега иска на спалнята, двете гушнати и това е.Нищо друго не минава.Приспивам я и я премествам в леглото и, но след 2-3 часа се буди и почва да крещи и да плаче и докато не я взема при нас не мирясва.Незнам на какво се дължи тази промяна и дано скоро отмине.
Още сме си с памперс.Казва си, но в повечето случаи ме лъже или ми казва вече след като е свършила работата.Иначе като я сложа на гърнето почти винаги има попадения.
Друго ново при нас няма.Като ми остане време ще кача малко нови снимки.
Мече, Яна е голяма красавица.

# 85
  • Мнения: 3 100
и петра е в редиците на болните. по тоя повод няма да е на ясла до края на седмицата. какви ли дивотии ме чакат  ooooh!

# 86
  • Мнения: 480
Добро утро в тази мрачна сутрин.

Болничките бързо да оздравяват.
При нас кипи подготовка за рожд. ден и за кръщенето. Ходих до магазина до завод Витоша. Ей много ми хареса. Как не съм го знаела досега. Взех й един микрофон със стойка защото постоянно се изяваваме като певици. Та това ще й е подаръка от майка ми. Иначе и аз сериозно се замислям за кухните дето предлагат. Мисля че добре ще се занимава през зимата с една такава кухня. Но ще решим в събота с баща й дали да й вземем.
Аз й купих от Колев и Колев пантофки розови с цветчета. Много са сладки даже сладникави според мен но на Васи й харесват и ги носи постоянно. Съвсем скоро си я взимаме при нас и съм много щастлива че ще бъда всяка вечер с нея.

Замислям се да й купя седалка за тоалетната чиния, защото иска да ходи там когато й се пишка. Иначе от доста време вече нямаме инциденти и се замислям и за махане на пампреса за съня през деня.

Аз упорито и от доста време се опитвам да й намеря рокля или сукманче но не дънково и не успявам. Не знам аз ли не ходя по правилните магазини ли що ли......... ама вече се отчаях.

# 87
  • Мнения: 911
Гери, какъв е тоzи zавод и къде му е магаzина?
Майче, не те оставиха дъх да си поемеш ´начи.

# 88
  • Мнения: 1 541
Сердика, този завод и магазинчето за детски играчки и тн е като тръгнеш надолу по вашата уличка и излезеш на булеварда- там  Wink HappyLand!

Днес отивам да търся тоалет на Нана за РД-то....Никъде до сега не харесах рокля, та освен в Lapin House къде да търся? Ще оценя идеите ви  Heart Eyes

Майче, всеки ден по един медал да ти даваме, малко ще ти е   bouquet

Гумените бутушки от къде ги взехте?!? Аз само във Фокс видях, но нямаха малки номерца  Crossing Arms Караме си още с подаръка от мама му на Малик (за които още я благославям   bouquet  bouquet  bouquet )

# 89
  • Мнения: 480
Мдааа и аз чакам идеи за рокля...........

Общи условия

Активация на акаунт