Разкажете за най-якия лагер, на който сте ходили

  • 1 592
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 153
Най-якият ми беше в 5ти клас, на Говедарци-попаднах там съвсем случайно (явно нашите са нямали какво да ме правят 10 дни по това време) и бях само с по-големите. Еййй, каките ме глезеха, а батковците ме обгрижваха. Голям купон беше с "големите".
Мога да кажа и кой ми е най-лошия.....в 7ми клас на Обзор-точно 3 дена бяхме, половината се продрискаха от дезинтерия и на един съученик баща му дойде и ни прибра скоропостижно......... голям яд ме хвана-имах гадже там и голяма драма настана ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 978
Ходих на народни танци и всяка година бяхме на Балчик.
Ако не се лъжа станцията се казваше "Макаренко". Много ми харесваше.

# 17
  • Мнения: 4 737
Чувала съм за лагерите от тия народни танци...За танците в моя град говоря Whistling

# 18
  • Мнения: 6 993
Последният ми лагер беше в четвърти клас - логично, че нищо интересно не се е случвало Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 7 114
Всяка година на лагер на Рилския манастир.
Предизвикателство беше да се накатери човек на един чукар, където растеше самотно дърво.
Жертвах се и аз веднъж да дотътрузя тромав дирник  до въпросното дърво. Оказа се, че някой "герой" беше окастрил короната му в наша чест. Поне си набрах от едни много фиьешън пухести тревички.
Иначе лагерите си бяха забавни по традиция. Мазане на брави с паста за зъби, мамби, дялкане на фигурки от борови кори, огньове в последната лагерна вечер...
Там съм виждала как се произвежда кашкавал. Добре, че не съм гнуслива. Grinning
А, да. На един такъв лагер проядох кюфтаци.  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 804
като дете на военен всяка година от 1ви до 7 клас бях на лагер на приморско-бивша казарма,но готиното беше 4е нашата група бяхме все деца от съседни блокове и с у4ителките също жени на военни се познавахме много добре.спяхме в спални по 20 4овека всеки ден ни водена или в ммц или приморско.ве4ер не липсваха редовните ме4ки,мазане с паста и подобни,до лагера бяха и бунгалата и имаше от къде да се излезе и да да се отиде до съседните магазин4ета
освен това през зимата имахме нещо подобно на лагер в станцията на ст.бани пиша подобно защото нямаше у4ителки само някоя баба с вну4ето-голям кеф беше

Общи условия

Активация на акаунт