Споделете 24

  • 21 214
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585



Щом ти е смешно, значи дупката ти е плитка.

# 16
  • Мнения: 17 407
МГМ, ще се оправи сестра ти! Може би са искали да изключат хепатита първо, пък и за мононулеоза не се мисли много май....

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Ходих на цирк. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 070
Пък  аз редих пъзел. Не, не редих, разпределях частите. Първо отделих крайните, после ги разпределих по специфика на картинката. Следва да се редят. На-трудната работа къртовската я свърших, докато детето спеше.
Уолф, добро решение. На мен ще ми помогне заточение на село за седмица по-скоро.

# 19
  • Мнения: 2 978



Щом ти е смешно, значи дупката ти е плитка.

Това май е само привидно, лошото е, че винаги се усмихвам, а всичко си седи в мен Rolling Eyes

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми те изключиха хепатита на втория ден, после седмица и нещо се чудеха какво е. Всеки лекар казваше нещо различно.

Досега съм писала мнени в темата на Киса за мненията във форума. Кефя се, готино се получи. Simple Smile

# 21
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Обожавам да редя пъзели. Много ми е мъчно, че сега нямам достатъчно място. Имам една камара игри-пъзели на компютъра ама не е същото  Cry Пък как ми се иска ей тъй да заседна и с часове да не стана. Точно както разказваш, ДеЩо - първо да си ги подредя, да си направя рамчицата.. еееехххххх  Heart Eyes

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
И на мен ми се иска, поръчала съм си от Стефан нов за подарък, над 2000 части, да си го редя с кеф... Имам сега един хиляда, мини, ама нещо не ми се реди той, обичам ги да са големи. Пъзелите. Скоро писах в темата за пъзели в Хоби.

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
А от триизмерните редили ли сте ? Например земно кълбо

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не съм, много скъпи ми идват, за жалост. Някой ден ще си купя обаче.

# 25
  • Мнения: 2 070
Нещо подобно е този, който редя, но вътре е с подправки, а не с паста. Лесно е за разпределяне, защото имаш да направиш двайсеттина купчинки...но са дребни и детайлни, някои са почти еднакви като цвят и форма /от подправчиците/ и малко се изкьорваш.

http://www.jigsawgallery.com/details.php?refnum=R16367

# 26
# 27
  • Мнения: 4 371
Помните ли като ви разказвах за моя племенник? Даже скоро пак го обсъждахме. Днес срещанх баща му и той ми каза, че детето има автоимунно заболяване Shocked 95% било лечимо по неговите думи, но снощи във филма "Д-р Хаус" казаха, че не е Rolling Eyes Тъпо ми е сега, само за това си мисля. Пък на майка му почти й спряла кърмата, а бебето се роди юли. От стреса сигурно  Confused

Лиске, това, което разказа за кучето в Германия ли се случи или тук?

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хаус не е лекар, преди всичко, сценарии е, ако за сценария е трябвало да е нелечимо, значи ще е нелечимо. Може да е имал предвид че не е 100% лечимо. Успокой се и дано се оправи детето.

# 29
  • Мнения: 3 423
Лиске, това, което разказа за кучето в Германия ли се случи или тук?
В Германия, бе, Дуци, кучето беше на каишка.

Общи условия

Активация на акаунт