Споделете 24

  • 21 221
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
Обожавам като срещна майка и дъщеря еднакво облечени. Като бременеех си представях, ка с дъщерята тинейджърка ще си менкаме дрехите. Сега си менкам шапките с 6-годишния си син. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 212
Ааа, ДеЩо, стига вече с тия бременности  Crazy Наскоро целият форум или поне цялата тема 'споделете' ми разцъква овулационния календар заради 3 седмично ПМС, тъкмо всичко си дойде на мястото, недей Simple Smile Гади ми се от автобуса навръщане за Пловдив, може и да прекалих със сладоледа на джиммис, ама освен него, съм яла само, всъщност "само" още пуканки, солети, близалка, натурален сок и може би всичко това си каза думата...а и умората...

# 47
  • UK
  • Мнения: 3 959
Майка и дъщеря може, но като видя две деца с явна разлика във възрастта и напълно еднакво облечени и ми е много странно...

# 48
  • Мнения: 4 371
Е що ти е странно, купуват на едното, купуват и на другото Grinning

# 49
  • Мнения: 3 835
Чинно изчетох 8 страници от старата тема, почти само за супа с топено сирене се говореше Mr. Green

Слава богу, нямам общо. Laughing Понеже като чуя спам, и веднага се чувствам виновна, ама за  супата, не съм писала, даже и чела. И каква е тая супа? Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 032
Буболина, от Марико-сан и Шугун ли си почиваш?

И аз си почивам, нещо ме ядоса съпружеското тяло, и сега къпе сам децата да си изкупи вината. Иначе сме двамата на линия за къпане и приказки. (Позволено ли е тука тииихичко да прошепна, колко съм благодарна, всеки божи ден, за всичко което имам.)

Дуци, само пилешка супа за душата предлагам.  Peace

# 51
  • Мнения: 2 070
естер, прекалила си със сладкото, то действа на нервите, от нервите ти се гади.  Wink

Ми аз не съм от вманиачаващите се майки, не държа да сме еднакви цветово, но понякога интуитивно ни се получава, наистина неосъзнато. Излизам и някой ми казва - е, кви сте сладки, как си отивате, в тон сте или нещо подобно. Не всеки ден разбира се. Но днес определено бяхме върло червени. Аз с блузка червена и преобладаващо червен суитчър, пък тя с червено комплектче - гащи с бели кантове и блузка и отгоре елече с качулка, пак червено с бели кантове... Бе баш като чорбарки си бяхме, с извинение.  Wink

# 52
  • Мнения: 4 371
Дуци, само пилешка супа за душата предлагам.  Peace
Дай малко тогава.

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз също бих се старала да си отиваме с децата ми някой ден, по готино е, не единия в оранжево, другия в зелено...

# 54
  • Мнения: 2 212
Е, че оранжево и зелено баш си подхождат, аз често комбинирам зеленеещ панталон с оранжавееща блуза. Примерно.

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
Оранжево и зелено е най нелюбимата ми комбинация, въпрос на вкус. Аз обичам да се обличам с неутрални дънки или панталон и блуза в активен цвят - там да е акцента. Съответно другите неща да са съобразени с акцента - нюанси и тн. Това ми е мисълта. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 984
и мен ме избива на розово напоследък, ама се въздържам. На Ния й отиват всякакви цветове, обаче в розово е направо кукла. А аз като една чими-мама бях решила веднъж с един мохерен розов пуловер да изляза на разходка с беба, обаче срещнах една бивша съученичка и тя ме попита дали съм в перманентен пубертет.
Тя така сладичко го каза, че ми се до щя като гнида да я цъкна, но после ми се стори, че е права. И за това - не на розовото, особено мохерното розово с дантелки.

# 57
  • София
  • Мнения: 4 423
Алиса , опитвам от всичко да почина тази вечер, но защо ли се похвалих Thinking - седем пъти станах и седнах от както написах, че си почивам Crazy
Дали някой не изпрати лоша мисъл Whistling ooooh!

# 58
  • Мнения: 2 978
Обожавам като срещна майка и дъщеря еднакво облечени. Като бременеех си представях, ка с дъщерята тинейджърка ще си менкаме дрехите. Сега си менкам шапките с 6-годишния си син. Simple Smile


И аз все искам да сме еднакви...Има тук там, разни марки, ама не са ми по джоба.

# 59
  • Мнения: 4 371
Ако форумската среща е ретро, ще падне голям смях подозирам.

Общи условия

Активация на акаунт