Споделете 24

  • 21 238
  • 1 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 212
А, няма лошо. Аз пък си падам по разните нюанси на зеленото, изобщо не говоря за класическото зелено и много ми допадат различните му комбинации с нюанси на оранжево. Но акцентът при мен са нюансите, в зеленото може да има елемент оранжев, който ще се върже с друго, чийто основен цвят е оранжевото и т.н....Иначе и комбинацията дънки + блуза или квото там в активен цвят си е една класика в жанра  Wink

# 61
  • Мнения: 984
Дали някой не изпрати лоша мисъл Whistling ooooh!
Възможно е! На мен ми се е случвало като се похваля нещо тук във форОма и изведнъж неочаквано всичко да се развали. И аз мисля, че е лоша мисъл...

# 62
  • Мнения: 4 371
....Иначе и комбинацията дънки + блуза или квото там в активен цвят си е една класика в жанра  Wink
И ако обувките са цвета на блузата - съвсем.

# 63
  • UK
  • Мнения: 3 959
Абсолютна класика, така си ми харесва. Simple Smile

# 64
  • Мнения: 2 032
Дуци, само пилешка супа за душата предлагам.  Peace
Дай малко тогава.

Рецептата е по индивидуален вкус. Най-хубавата пилешка супа правеше прабаба ми. Рецептата й си я представям ето така:

-голяма доза простичък живот, близо до земята, с естествения ритъм на природата;
-шепа смирение;
-щастие да видиш правнуците си;
-пиле, от тези, които тя гледаше;
-букет билки от градината;
-сервирана под ореха в двора, с пресен хляб от селската фурна и някоя приказка.

По-хубава от нейната аз не съм яла. (Не че тогава още го знаех.)

# 65
  • Мнения: 4 371
Взимам я тази рецепта Flutter

# 66
  • Мнения: 2 212
Би било чудесно, ако всички можеха да я изпълнят тази рецепта Simple Smile

# 67
  • Мнения: 5 370
Смених си телефона.....и се сдобих се още една СИМ-карта. Mr. Green Никой обаче около мене няма нужда от Мтел, защото...всички са на Мтел.И сега съм си я намъкнала в стария телефон, и ще си говоря по 100 мин. на месеь с майка ми. Laughing
Шоу на колела, ви казвам. Дано свекърва ми да я поиска, ама не знам как да я убедя. Тя никак не е фен май на ГСМ-и, макар че и купихме един преди 2 години,за да имаме връзка непрекъснато.(понеже често гледа дребчо).
Ама нея по-лесно можеш да я откриеш на стационарния, отколкото  на мобилен.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 423
Страхотна рецепта  bouquet

# 69
  • Мнения: 3 835
Рецептата е по индивидуален вкус. Най-хубавата пилешка супа правеше прабаба ми. Рецептата й си я представям ето така:

-голяма доза простичък живот, близо до земята, с естествения ритъм на природата;
-шепа смирение;
-щастие да видиш правнуците си;
-пиле, от тези, които тя гледаше;
-букет билки от градината;
-сервирана под ореха в двора, с пресен хляб от селската фурна и някоя приказка.

По-хубава от нейната аз не съм яла. (Не че тогава още го знаех.)

Виж сега, в тази рецепта, пилето с каквото и да го замениш, все ще е най-вкусно. Просто защото останалите съставки в рецептата са толкова природосъобразни и човешки, толкова чисти и лишени от градската суета, че няма как да не стане вкусна и прекрасна манджа. Mr. Green Hug

# 70
  • Мнения: 4 371
Видяхте ли темата на младежа, дето иска да стане модератор Joy
Тони е с повече шансове от него Laughing

# 71
  • Мнения: 2 032
Е, пита момчето, осведомява се. Гле'й колко народ му отговори.

Една женичка пък се вълнува, че 4-годишното й момченце било хомосексуалист, защото викало "нани, нани" и гушкало куклата.

Кой е по-страшният въпрос, а?

# 72
# 73
  • Мнения: 3 835
Глупости на търкалета, друго какво да кажа.

# 74
  • Мнения: 899
Алиса, нещо атмосферата не ми допада. Ей сега и темата за момчето, дето иска да стане модератор. Ами ако има много свободно време, способности и желание да се занимава? Ако иска да вложи разни неща от себе си, тъй че да стане по-хубаво, примерно? Не, че има значение ама банди фусти му скочиха отгоре със стандартния спам, дето вече бие на кухо. Дори и да е пързалка  Laughing

Изтеглих си "The time of gypsies", очакват ме 3 часа с Костурица, ахой! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт