Бременна неомъжена!

  • 7 005
  • 160
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 553
На въпроса : омъжена съм и родих две години след като се омъжих. Много ми е странно , че неомъжените  все намират повод да се изкажат колко им е добре така неомъжени или , че брака е безсмислен. Явно искат да си повярват , че това е така . Само че май твърде много искат да са омъжени , но не са !

# 76
  • Мнения: 160
Аз съм омъжена и за мен това е нещо в реда на нещата.

Нямам нищо против двойките, които живеят без брак но скоро се случи нещо на моя приятелка която живее без брак с дете - приятелят й я изгони от дома си и когато се опита да се оплаче в полицията й казаха, че не могат да го принудят да ги прибере защото нямат брак.

Та според мен българските мъжe и по-точно бг обществото не е готово за такъв вид съжителство. В САЩ и Канада такива двойки имат статут и закона пази и двамата. След определени години живот заедно всичко се дели поравно ако има раздяла.

Закона в БГ не пази жената без брак. Вярно е и,че един брак се разтрогва бързо но тогава можеш да предявиш искания а не да се чудиш къде да отидеш примерно.

Пожелавам никой да не стига да това. Много щастие и любов на всички   bouquet

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 21:30 от hand

# 77
  • Мнения: 257
Аз съм неомъжена, имаме 2 деца и чакаме малко да пораснт. Тогава ще се оженим, те ще са ни шаферчета и ще бъде много, много весело!  Peace

# 78
  • Мнения: 421
На въпроса : омъжена съм и родих две години след като се омъжих. Много ми е странно , че неомъжените  все намират повод да се изкажат колко им е добре така неомъжени или , че брака е безсмислен. Явно искат да си повярват , че това е така . Само че май твърде много искат да са омъжени , но не са !
   

                   E*ах ти злобното изказване! Всеки има своите преоритети в живота!

# 79
  • Мнения: 73
На мен пък ми е странно повечето омъжени като разберът, че съм неомъжена, а ще имам дете подкачат като ужилени "Ама как може, това е просто ужасно". И защо ще е ужасно??? С моята професия съм се нагледала на такива ужасии и простотии при един евентуален развод, че доста се разочаровах както от хората така и от самата брачна институция. Сега пред очите ми се разиграва поредната бракоразводна драма, само че вече за мои много близки хора и съвсем ми се изпри дори и малкото желание, евентуално някой ден и да се заженя.

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 23:28 от Asmoday

# 80
  • Мнения: 10
Изобщо да не те притеснява това!!!Когато двама души се обичат подписа изобщо няма значение,а когато тази любов е подкрепена и от дете -какво по-хубаво от това.Важното е детето да бъде обичано и отгледано в среда ,която ще му даде щастие и любов.

# 81
  • Мнения: 2 309
Какво общо има щастието с това,дали си омъжена или не си омъжена!?!?!? newsm78
Или пък бременността ти!?
Едно е да се водиш гадже,приятелка...друго е съпруга!!!

# 82
  • Мнения: X
С моята професия съм се нагледaла на такива ужасии и простотии при един евентуален развод, че...

Не съм омъжена, не живея с бащата и никога не съм имала подобни намерения.
Синът ми е на 6 месеца, припознат е, вижда баща си и роднините си ежедневно.
Причините за "положението" ми са много, но сред тях не е нежеланието на бащата да ме "вземе".

# 83
  • София
  • Мнения: 17 594
Щом питаш, значи те притеснява. Теб, не обществото - на него му е все тая, щом се грижите / ще/ за мъника. Ти обаче явно се чувстваш неконфортно... Може би трябва да поговориш с половинката?

# 84
  • Мнения: 864
Омъжих се когато бях бременна с второто детенце  Laughing

# 85
Чакам второ дете (първото е на 5 годинки) със съпруга ми нямаме брак.Мисля,че има хиляди по-важни неща от това!Например отношенията,чуствата и любовта и не виждам с какво се различаваме ние от другите носещи титлата СЕМЕЙСТВО.
Е,това не значи разбира се,че ако ми предложи ще му откажа  Joy

# 86
  • Мнения: 1 193
И аз съм в отбора на неомъжените, с две деца от любимия мъж и съм твърдо против брака  Grinning Според мен има по-важни неща в живота. Важното е да се стремиш към тях без да ти пука от разни изявления на околните  #2gunfire

# 87
  • Мнения: 27 524
Смятате ли че може някой ден да е проблем за детето?! Rolling Eyes

Разбира се, че не, 21-ви век сме все пак  Wink
Иначе аз съм романтичка и обичам брак и сватби  Flutter Heart Eyes

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 614
Нямаме сключен брак,но ние сме семейство.

# 89
  • Мнения: 4 621
Не подписа прави семейството. За детето няма никаква разлика Peace

Общи условия

Активация на акаунт