Какво става?

  • 3 201
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 418
  Не мисля ,че Примолут Нор 5 е лекарство съвместимо с бременността,ако има такава!Бягай при друг лекар незабавно!

# 16
  • Мнения: 1 104
Според мен също трябва да потърсиш мнение и от друг лекар.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 227
Теста не може да излезе положителен ако не си бременна.  #2gunfire
.......
Това не е вярно!!! На мен ми е давал положителен резултат, без да съм бременна.
По темата: потърси второ мнение, колкото се може по-скоро.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 590
И аз ще те посъветвам да потърсиш друг лекар в най-скоро време. Peace

# 19
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
И аз ще те посъветвам да потърсиш друг лекар в най-скоро време. Peace
И аз  Peace
И да кажеш какво е станало

# 20
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз да кажа- ако искаш да запазиш бременността не пий хапчетата и отиди при друг специалист. На коремен ехограф може да не се види ранна бременност, а с вагинален от опит мога да кажа, че не всеки лекар се справя.

# 21
  • Мнения: 68
Извинявай че и аз ще ти се скарам , но това с лекарствата не е трябвало изобщо да го правиш. От моя опит с  Sjure Check знам, че бременност няма тестът наистина ще е отрицателен. Примолут нор аз го пих за регулиране на цикъла и обикновено при мен идваше на 5-тия ден. Изобщо е доста силен хормонален продукт и не е съвместм с бременност. Моля те, не се колебай и веднага потърси друг специалист. 

# 22
  • Мнения: 985
Според мен си бременна,но пак отиди на друг специалист.  Peace

# 23
  • Мнения: 375
Ранна бременност с видеозон не може да се отчете,мен са ме гледали и от вътре и от вътре с видеозон и нищо ,само теста показа бременност .                                 

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ранна бременност с видеозон не може да се отчете,мен са ме гледали и от вътре и от вътре с видеозон и нищо ,само теста показа бременност .                                 
и аз така знам  newsm78 , най-добре се разбира по кръвната картина  Peace

# 25
  • Мнения: 2 908
 SadМоля ти се върви при друг доктор и пиши тук какво става,че сме притеснени-аз съм пила Примолут Нор 5 за изместване на цикъла и никак не ми харесва,че го пиеш,докато си евентуално бременна-не е съвместим с бременност! ooooh!

# 26
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Друг доктор Naughty

# 27
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
аз също си мисля 4е си бременна Peaceнепременно отиди на друг лекар и спри всякакви лекарства.

# 28
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Грешка при положителен тест не може да има  Naughty

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Много ме е яд на такива доктори дето бързат. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт